Utkání mistrovství světa v Brně a Ostravě komentuje Tomáš Hlavinka

Švýcarky dobře drží míček v rohu a šetří čas.
59:22
Krupnová v levém rohu zbytečně přišla o míček.
59:04
Dramatický závěr. Češky dostaly soupeřky pod tlak a vynutili si na nich vyloučení. Bude se hrát 6 na 4.
58:40
Češky hrají bez gólmanky se šesti hráčkami v poli.
58:10
Oddechový čas pro český tým.
57:50
Rychlý brejk do otevřené české obrany. Christianová ještě zachránila naději.
57:21
České hráčky si snaží vytvořit tlak, zaplněná hala je podporuje. Času už moc nezbývá.
56:32
Míček mají teď Švýcarky a ohrožují českou branku.
55:12
Češky bojují, na vyrovnání už ale mají jen méně než pět minut...
54:45
Černá v rychlé protiakci přenechala míček Hašové, jejíž střela zblízka byla zblokovaná.
53:40
Po rychlém protiútoku střílela Vojáčková, ale Schmidová její pokus vykopla nohou.
53:00
České hráčky si už nevytvářejí takový tlak jako před oddechovým časem Švýcarek, i tak se ale dostávají do šancí. Střely buď končí mimo, nebo je likviduje Schmidová.
51:40
Rychlý brejk Švýcarek. Dobře a hlavně rychle se však vrátila Krupnová.
51:16
Jarolímová vystihla švýcarskou rozehrávku a dostala se i ke střele. Ta však byla zblokována.
50:30
Střely na branku: 21-19.
50:15
Christianová teď musela čelit třem švýcarským šancím, oddechový čas Švýcarkám prospěl.
49:20
Švýcarský tým je pod tlakem a vybírá si oddechový čas.
49:40
Češky jsou teď jasně lepší a vytvářejí si gólové příležitosti. Jako teď Sládečková, ale mířila vedle.
49:10
Dlouhou střelu až z poloviny hřiště kryje jistě Christianová.
48:34
České hráčky se snaží o vyrovnání, ale Švýcarky dobře brání a mají skvělou gólmanku. A navíc hrozí rychlými protiútoky.
46:53
Sládečková se šikovně uvolnila ke střele, její pokus však Schmidová dobře vykryla.
45:50
Škoda! Paulovičová netrefila míček ve vyložené šanci.
45:20
Povedený útok českých hráček. Bočanová však v zakončení nestačila překonat zblízka gólmanku Schmidovou.
44:44
Švýcarka Rüttimanová se dobře otočila před bránou, její následnou střelu ale dobře kryla Christiánová.
43:40
Gól Švýcarska Švýcarky střílí gól a vedou 2:1. Rychlý protiútok vedla po pravé straně kapitánka Nötzliová, nečekaně vypálila a míček propadl Christianové nešťastně mezi rukou a tyčkou.
43:12
Češkám se ve třetí třetině zatím příliš nedaří rozehrávka. Švýcarky dobře napadají a jsou v těchto chvílích aktivnější.
41:58
Švýcarky teď sevřely české hráčky na jejich polovině.
41:00
Aktivní Jarolímová se dostala ke střele, ta však nebyla tak nebezpečná.
TŘETÍ TŘETINA BYLA ZAHÁJENA.
40:00
KONEC DRUHÉ TŘETINY.
39:59
České hráčky se v oslabení ubránily.
39:28
Češky se dobře brání, a dokonce se dostaly i do útoku. Šteglová však bekhendem netrefila míček.
38:40
Povedená přesilovková akce Švýcarek. Výborným reflexním zákrokem se však blýskla Christianová.
37:59
Přesilovku si zahraje i Švýcarsko. Čapková musela faulovat při rychlém brejku soupeřek.
37:30
Nepřesná rozehrávka Krupnové, hráčky jí odešly střídat.
36:54
České hráčky mají ve druhé třetině víc ze hry a vytvářejí si šance. Ty ale spolehlivě likviduje gólmanka Schmidová.