Reportáž skončila 24. 1. 2007 18:05

ČESKO - MAĎARSKO

MS v házené, osmifinálová skupina

Českou reprezentaci čeká první utkání v osmifinálové skupině proti zkušenému týmu Maďarska. Pokud budou chtít čeští házenkáři postoupit do vyřazovacích bojů, musí skončit nejhůře na čtvrté příčce tabulky. Do druhé fáze mistrovství vstupuje Česko se započítanou porážkou od Španělska 29:35.
Na poslední volné místo české soupisky byl po vyléčení zranění doplněn Tomáš Heinz.
0:0
Utkání bylo zahájeno, útočí Maďaři.

Nepřehlédněte

SESTAVY
Česko: 16 Martin GALIA, 71 Petr ŠTOCHL, 2 Karel NOCAR, 3. Michal BRŮNA, 4 Petr HRUBÝ, 5 Jiří VÍTEK, 7 Dan KUBEŠ, 8 Petr HÁZL, 9 Filip JÍCHA, 10 Jan FILIP, 11 Jan SOBOL, 13 Pavel HORÁK, 17 David JUŘÍČEK, 20 Tomáš ŘEZNÍČEK, 21 Jakub SZYMANSKI.
Maďarsko: 1 Nenad PULJEZEVIČ, 12 Sándor FAZEKAS, 16 Péter TATAI, 3 Ferenc ILYÉS, 4 Gábor CSÁSZÁR, 5 Ivo DIAZ, 6 Tamás MOCSAI, 7 Gyula GÁL, 8 Gergö IVÁNCSIK, 9 Tamás IVÁNCSIK, 10 Csaba TOMBOR, 11 Dávid KATZIRZ, 13 Máté JÓZSA, 18 Kornél NAGY, 19 Lázsló NAGY, 24 Attila VEDKERTI.
Na začátku druhé minuty se Martin Galia prezentoval prvním úspěšným zákrokem, Češi jdou do útoku.
Filip Jícha neproměnil trhák.
Další skvělý zákrok Galii, z protiútoku minul branku Hrubý.
0:1
Ve čtvrté minutě třetí skvělý zákrok Galii, následně však Ilyés otevírá skóre.
0:2
Z brankoviště během pár sekund neuspěli Nocar a Filip, z protiútoku zvyšuje náskok Maďarů Nagy L.
0:3
Soupeř Ivancsikem zvyšuje na tříbrankový rozdíl, v útoku ihned ztrácíme míč a Maďaři opět útočí.
0:4
Tamás Ivancsik zvyšuje již na 4:0, probíhá sedmá minuta.
0:5
Další ztráta v útoku, z brejku zvyšuje opět Tamás Ivancsik. Pavel Pauza si bere oddechový čas.
Po skončení osmé minuty stále na našem kontě nula, Házl pálil jenom do středu branky.
0:6
Vítek fauloval Gála, ze sedmičky G. Ivancsik dává další gól.
0:7
Další nepřesná rozehrávka v útoku, brejk proměňuje G. Ivancsik.
1:7
V čase 10:46 dává první naši branku z postu pivota Petr Hrubý.
2:7
Jícha z náskoku z místa spojky snižuje, snad se tento elitní střelec chytil.
2:9
Nagy svým druhým gólem v zápase a Ivancsik z brejku opět zvýšili na sedmibrankový rozdíl.
2:10
Žlutá karta pro Lászlo Nage. Z dalšího brejku opět skóruje Ivancsik.
Žlutá karta pro Gála, maďarská obrana je však pro nás stále nepřekonatelná, opět ztrácíme míč.
Maďaři nastřelují břevno, brejk nám nevyšel, ale po autu zůstáváme v útoku.