ČESKO - ISLAND 30:30 (17:15) konečný výsledek
Střelci
Nejlepší střelci: Jícha 8/1, Filip 5/1, Zemánek 4 - Padron 7, Stefansson 6/6.
KONEC - 30:30
Je dobojováno, utkání končí nerozhodně 30:30 a český tým postupuje ze třetího místa ve skupině C do další fáze šampionátu. Češi i Islaďané mají stejně bodů i stejný brankový rozdíl, rozhodl větší počet střelených branek
60. - 30:30
Je vyrovnáno, ale nerozhodný výsledek stačí českému týmu k postupu. Zbývá 5 vteřin a je tu český oddechový čas.
60. - 30:29
Vyloučen je Kubeš.
60. - 30:29
Karel Nocar dává jubilejní, třicátý a moc důležitý gól!
59. - 29:29
Jícha zbytečně ztrácí míč, Islaďané hází sedmičku a Stefansson z ní vyrovnává!
58. - 29:28
Padron vykřesává islandskou jiskřičku naděje.
57. - 29:27
Na palubovce se odvíjí taktický boj, skóre se dlouho nemění.
54. - 29:27
Jaroslav Zemánek znovu vylepšuje pozici českého týmu. Na druhé straně je tu ale opět semička a Stefansson je opět neomylný.
52. - 28:26
Jan Filip dává velmi důležitý gól.
51. - 27:26
Zemánek dává svůj třetí gól v utkání. Na druhé straně hazi sedmičku Stefansson a přehozem proměňuje.
49. - 26:25
Sigurdsson zadělává svým dalším gólem na drama.
48. - 26:24
David Juříček a po něm znovu Sigurdsson opravují skóre.
47. - 25:23
Filip Jícha řadí dál, svým osmým gólem zvyšuje na rozdíl tří gólů. Islanďané ale záhy snižují Sigurdssonem.
46. - 24:22
Sedmičku háží Islanďané, do české brány jde Radek Musil, ale na Stefanssonovu střelu kolem hlavy je krátký.
45. - 24:21
Za faul na Zemánka je vyloučen Sigfus Sigurdsson, háže se sedmička a Jícha ji dává!
43. - 23:21
Garcia Padron dává svůj šestý gól v utkání.
43. - 23:20
Vyloučen je Jan Filip
42. - 23:20
Při české přesilovce (sedí Sigtryggsson)dává další český gól Filip Jícha. Na druhé straně znovu čaruje Galia. A z dalšího českého útoku se prosazuje Karel Nocar.
40. - 21:20
Ze sedmičky snižuje Stefansson na rozdíl jediného gólu.
39. - 21:19
Na islandský devatenáctý gól odpověděl z protiútoku David Juříček.
37. - 20:18
Relativní klid do českých řad přináší další zápis Zemánka. Vzápětí islandský gólman fauluje při rychlém útoku Filipa a je vyloučen. Ze sedmičky sám Honza Filip bohužel nedává...
36. - 19:18
Při vyloučení Nocara se prosazuje Kubánec Padron.
34. - 19:17
Gudjsonnson prolamuje islandské střelecké trápení.
33. - 19:16
Filip Jícha dává svůj pátý gól v zápase, na druhé straně září Galia.
32. - 18:16
První gól druhého poločasu dává Jaroslav Zemánek, Sigurdsson však vzápětí odpovídá stejně úspěšně.
31. - 17:15
Začal druhý poločas. V islandské bráně je nový muž - Reinisson.
Střelci
V českém týmu se v prvním poločase vedlo nejlépe Filipu Jíchovi a Janu Filipovi, oba skórovali čtyřikrát. Stejnou úspěšnost má na straně soupeře Garcia Padron.