JAK SI VEDLI ČEŠI

18 2000
Kanonýr reprezentace otevřel v 10. minutě skóre a třináctým gólem naznačil cestu Anderlechtu k výhře v belgické lize nad Aalstem 3:0.

TO BYLA DĚLOVKA

Neapol rozdrtila v italské lize Regginu 6:2 a jednu branku vítězů dal i záložník Jankulovski bombou z přímého kopu ze 30 metrů.

Neapol rozdrtila v italské lize Regginu 6:2 a jednu branku vítězů dal i záložník Jankulovski bombou z přímého kopu ze 30 metrů. Brankář Srníček vychytal Brescii bod v Miláně při souboji z Interem. V římském derby vyhrálo hostující AS, za domácí mohl vyrovnat Nedvěd, ale jen trefil břevno.

LÁTAL S NĚMCEM REMIZOVALI

Schalke, podzimní mistr bundesligy, měl blízko k výhře i v posledním kole. V sestavě s Látalem a Němcem vedlo v Kolíně o dvě branky, ale náskok ztratilo.

PEČEŤ NA VÝHRU

Galásek vstřelil pátý gól Ajaxu a završil kanonádu svého týmu v utkání nizozemské ligy s Enschede na 5:1.