Česká republika - Rusko

Obnovit stránku

Komentáře

Česká republika - Rusko 19:29 (10:12)

konec - 19:29 Rusky v poslední minutě rozhojnily dvěma góly svůj náskok na desetibrankový rozdíl. Češky čeká klíčový zápas zítra s Německem. Pokud neprohrají o více než čtyři góly a Slovinky zázračně nezdolají Norky, hrály by o 7. místo!
59. - 19:27 Devatenáctý český gól dává Fabíková. Na druhé straně se trefuje Muravjevová.
57. - 18:26 Rusky stále drží osmibrankový náskok.
55. - 17:25 Čumplová nezaváhal z křídla, Pavla Škavronková likviduje další ruskou střelu.
53. - 16:25 Z trháku se prosazuje Roubínková. Ovšem Poltoracká dává další gól ač tísněna dvěma českými hráčkami.
50. - 15:24 Rusky jsou v tempu, hází další sedmičku a a zásluhou Naukovičové dávají.
49. - 15:23 Poltoracká přidává další gól. V protiútoku je faulována Fabíková. Čumplová hází další sedmičku a dává.
46. - 14:22 Ruský náskok narůstá, navíc je vyloučena Simerská.
44 - 14:20 Dva slepené ruské góly, česká obrana je prostupná, nedaří se v zakončení, což "vyvrací" svým prvním gólem ze hry Čumplová.
43. - 13:18 Poprvé ve druhém poločase se trefuje ruská kanonýrka Poltoracká. Kouč Zerzáň si bere timeout.
40. - 13:17 Vyloučena Ruska Ignatčenková. Škavronková vytáhla další těžkou střelu na tyč.
39. - 13:17 Na další ruskou sedmu jde gólmanka Ajglová, ale neuspěla.Vyloučena je Fabíková, na  levém křídle se poprvé v utkání objevuje Čumplová (do té doby chodila jen na sedmičky). Rusky z rychlého protiútoku zvyšují na rozdíl čtyř gólů.
35. - 13:15 Čausová dává patnáctý ruský gól. Ruský kouč přesto evidentně není s hrou svého celku spokojen.
33. - 13:14 Škavronková znovu skvělá! Házíme další sedmičku, neomylná Čumplová.
33. - 12:14 Opět sedmičiky na obou stranách, tu českou dává znovu Čumplová.
31. - 11:13 Druhý poločas začal gólem Anny Ignatčenkové. Čumplová odpovídá, jak jinak, ze sedmičky.
poločas - 10:12 Čumplová sice neproměnila sedmičku, ale odražený míč vrací do sítě a stanovuje tak stav poločasu. Český tým se ve druhé části prvního poločasu zlepšil, výtečné zákroky předvádla gólmanka Škavronková.
29. - 9:12 Romanová snížila už na rozdíl dvou branek, ale Poltoracká znovu náskok Rusek zvýšila. Vyloučena je Simerská, ovšem vzápětí i Ruska Šiplevová.
29. - 8:11 Handlová snižuje, Škavronková likviduje sedmičku Poltoracké a vzápětí další ruskou šanci.
26. - 7:11 Češky se konečně začínají prosazovat, ovšem na góly Zámorské a Roubínkové Rusky pokaždé odpovídají rovněž přesnou trefou.
24. - 5:9 Lucka Fabíková a Simona Roubínková dávají stavu sympatičtější podobu, ale Rusky kontrují Muravjevovou.
21. - 3:8 Kanonýrka Poltoracká přidává další gól, český kouč dává šanci dalším hráčkám z lavičky - Poláškové, Roubínkové. Rusky mají vyloučenu Šipilovovou.
18. - 3:7 Škavronková si znovu připisuje skvělý zákrok. V útoku se však nedaří...
16. - 3:7 Střelba českých spojek je proti vysoké ruské obraně neúčinná. Další sedmička Rusek - střídající Černá na střelu Naukovičové nestačí.
14. - 3:6 Rusky se prosazují z rychlého protiútoku.
11. - 3:5 Škavronková v bráně čaruje, zlikvidovala několik ruských tutovek. Knytlová z křídla snižuje, Rusky se prosazují ze sedmičky.
9. - 2:4 Naukovičová prokazuje, že patří k elitním ruským kanonýrkám. Ze sedmičky snižuje znovu z lavičky příchozí Čumplová.
7. - 1:3 Oba celky mají potíže v zakončení, Rusky jsou na tom zásluhou trefy Ignatčenkové o dva góly lépe.
5. - 1:2 Poltoracká přidává ze sedmičky druhý gól. Za faul na Handlovou se háže sedmička i na druhé straně - Čumplová jí proměnila.
2. - 0:1 Skóre otevírá Ruska Poltoracká. Kouč Zerzáň dal od začátku šanci hráčkám z lavičky - chytá Škavronková, na levém křídle hraje místo Čumplové Handlová. Válovou nahradila na pivotu Simerská.
1. - 0:0 Zápas začal. V české sestavě chybí zraněná Válová. Češky hrají v červeném, Rusky mají bílé dresy.
rozhodčí Utkání budou řídit ženy - jugoslávské rozhodčí Branka Maričová a Zorica Gardinovacká.
středa od 20.30 Druhým soupeřem ve Farumu bude tým Ruska. Tomu nakonec k postupu stačily dva body za výhru nad Německem. Z Rusek jde poté, co nastřílely Maďarkám 39 gólů trochu strach...