Veleobrat Dukly. Nevysvětlitelné, divil se lovosický trenér Šuma

vydáno 22. září 2014  12:30
Zamyšlený Vladimír Šuma na lavičce Lovosic.

Už loni měli házenkáři Lovosic problémy s koncovkami zápasů, ale co se stalo v sobotu, to už je snad téma pro psychologa! Ještě ve 44. minutě vedli o 8 gólů, přesto nakonec padli 27:28.   celý článek

Plzeňský mistr padl. V zuberské hale kralovala domácí obrana

Michal Dědek ze Zubří při střelbě.
vydáno 22. září 2014  13:01

Házenkáři Zubří obnovují staré pořádky. Po loňské extraligové sezoně, kdy hostující celky plenily halu Gumáren na požádání, se z ní stává opět obávaná pevnost  celý článek

Zlínské házenkářky premiéru zvládly. Sebevědomý výkon, těšilo kouče

Peter Sabadka, trenér zlínských házenkářek
vydáno 22. září 2014  12:52

Rok stará historie se opakovala jen částečně. Házenkářky Zlína oslavily první interligové vítězství sezony v domácím střetnutí s Pískem. Ale zatímco loni...  celý článek

Schmalz vyrval Karviné bod a Litovel skákala nadšením

Karvinský brankář Vít Schams inkasuje gól v utkání proti Lovosicím.
vydáno 22. září 2014  12:41

Bláznivý večer zažili litovelští házenkáři v duelu s Karvinou. Po dobrém vstupu přišly ve druhém poločase chvíle beznaděje, které ale po posledním hvízdnutí...  celý článek

Dukla vyhrála v Lovosicích a je druhá, o skóre za Hranicemi

Jan Zahradníček ze Zubří zakončuje v utkání proti Plzni, v její brance Radek
vydáno 20. září 2014  20:02,  aktualizováno  21.9 19:17

Házenkáři Dukly vyhráli ve třetím extraligovém kole tradičně vypjatý souboj v Lovosicích 28:27 a v tabulce jsou druzí, o skóre za Hranicemi. Nahrála jim i...  celý článek

Poruba o gól přetlačila házenkářky Slavie, Olomouc prohrála v Šaľe

Michaela Sobieská ze Zlína proniká píseckou obranou.
vydáno 20. září 2014  20:31,  aktualizováno  21.9 17:51

České vicemistryně z pražské Slavie zahájily interligu porážkou, v úvodním kole na ně vyzrály házenkářky Poruby po výsledku 25:24. Mladý celek Veselí bral dva...  celý článek

Házenkářka Marčíková je zpátky v Porubě a touží po další medaili

Zlínská házenkářka Šárka Marčíková v utkání proti Veselí na Moravě.
vydáno 20. září 2014  11:18

Šárka Marčíková získala s házenkářkami Sokola Poruba v roce 2012 mistrovský titul. Jenže to byla v klubu jen na hostování ze Zlína, kam se musela vrátit. Letos...  celý článek

Do Zubří přijede mistr. Vrátí Plzni domácí házenkáři loňskou pohanu?

vydáno 20. září 2014  11:14

Poslední porážka v Karviné, kde ztratili nadějně rozehraný zápas, připomenula extraligovým házenkářům Gumáren Zubří loňský domácí kolaps s Plzní. Obě...  celý článek

Posílené házenkářky Olomouce chtějí hrát po čtyřech letech o medaile

vydáno 20. září 2014  11:22

S jediným cílem vstupují olomoucké házenkářky do interligové sezony - po čtyřech letech si znovu zahrát play-off. Pomoct jim k tomu má i pětice posil v čele s...  celý článek

Nesestoupit. Interligu házené pomohou v Písku udržet dorostenky

vydáno 20. září 2014  11:11

Házenkářky Sokola Písek zahajují v neděli ve Zlíně další sezonu v nejvyšší české soutěži, v níž hrají i slovenské celky. „Každé umístění výš, než je poslední...  celý článek

Přežít podzim. A na jaře zase budeme silní, věří kouč házenkářek Mostu

vydáno 19. září 2014  11:33

V sobotu měly vstoupit do interligy, ale svůj úvodní interligový zápas mostecké házenkářky vůbec neodehrají! „Senec má vážné problémy, zatím nás požádal o...  celý článek

Házenkářky Poruby rozjedou sezonu v bohumínském „hangáru“

vydáno 19. září 2014  10:20

Porubské házenkářky stihnou v neznámém prostředí nové haly v Bohumíně tři tréninky. A v sobotu v 16.30 hodin v hangáru, tak veliké je bohumínské sportoviště,...  celý článek

Ve Zlíně je velký potenciál, říká slovenská posila házenkářek Drotárová

vydáno 18. září 2014  10:01

Slovenský trenér interligových házenkářek Zlína Peter Sabadka přitahuje svoje krajanky. Po loňském příchodu brankářky Túrociové a kanonýrky Tóthové přivábil...  celý článek

Házenkářky Zlína touží v nové sezoně zopakovat české semifinále

vydáno 18. září 2014  12:14

Přišly o reprezentantku Šárku Marčíkovou, jejich výsledky v přípravě nebyly přesvědčivé. Přesto interligové házenkářky Zlína věří, že mohou zopakovat postup do...  celý článek

Věřil jsem, že Jícha v nároďáku neskončí, říká lovosický Motl

vydáno 18. září 2014  9:01

V hlavě nosil sen o zahraničním angažmá, teď má ale lovosický házenkář Jiří Motl jiný cíl: zahrát si na lednovém mistrovství světa v Kataru, kam se Češi i díky...  celý článek

Omlazená Poruba se boje o házenkářské medaile nevzdává

vydáno 17. září 2014  9:08

V nově otevřené sportovní hale v Bohumíně rozjedou házenkářky Sokola Poruba sezonu. V 1. kole interligy v sobotu v 16.30 hodin přivítají Slavii Praha. „V...  celý článek

Házenkáři Zlína sahali po prvním bodu, Lovosice jim utekly o branku

vydáno 15. září 2014  12:15

Po roce prohráli v druhém kole extraligy doma s Lovosicemi. Mezi oběma porážkami házenkářů Zlína však leží nejen časová propast. Zatímco loni podlehli o deset...  celý článek

V druhé půli inkasovali jen čtyři góly, házenkáři Plzně zničili Přerov

vydáno 15. září 2014  13:40

V prvním poločase stroje zahřívali, po přestávce už se házenkáři Talentu M.A.T. Plzeň rozjeli naplno a ve druhém kole extraligy rozdrtili doma rozdílem třídy...  celý článek

Házenkáři Zubří proti Karviné: jasné vedení, potom kolaps

vydáno 15. září 2014  12:23

Když po Václavově trefě vedli v desáté minutě o šest branek, zdálo, že by mohli házenkáři Gumáren Zubří vyhrát v Karviné i druhý extraligový zápas sezony....  celý článek

Plzeňští házenkáři postavili Přerovu zeď, Karviná přestřílela Zubří

vydáno 14. září 2014  15:05,  aktualizováno  19:01

Plzeňští obhájci titulu uspěli i ve druhém kole házenkářské extraligy. V domácí premiéře deklasovali Přerov 32:15, když mu ve druhém poločase dovolili vstřelit...  celý článek

Házenkářky završily turnaj v Chebu výhrou nad Běloruskem, jsou druhé

vydáno 13. září 2014  18:26,  aktualizováno  19:02

České házenkářky navázaly na páteční triumf se Slovenskem a na závěr 41. ročníku turnaje O štít města Chebu zvítězily nad Běloruskem 28:25. Tradičním kláním...  celý článek

Zatím se s tím peru, říká Kafka o postu dirigenta házenkářů Zlína

vydáno 13. září 2014  12:01

Nový trenér zlínských extraligových házenkářů Jiří Mičola naložil na jeho bedra těžké břímě. Ve 21 letech diriguje Rudolf Kafka nejen ofenzivu, ale spolu s...  celý článek

Házenkářky vyzrály na rivala, Slovensko v Chebu porazily o dva góly

vydáno 12. září 2014  21:40,  aktualizováno  22:48

Vítězství v prestižním souboji se Slovenskem slavily české házenkářky ve svém druhém utkání na turnaji O štít města Chebu. Tradičního rivala, kterého vede...  celý článek

Pech českých házenkářek. O vítězství přišly dvě vteřiny před koncem

vydáno 11. září 2014  19:43,  aktualizováno  22:41

Polky teď rozhodně nepatří mezi oblíbené soupeřky českých házenkářek. V červnu vyškubly týmu trenéra Jana Bašného o jediný gól postup na na mistrovství Evropy,...  celý článek

Házenkářský turnaj v Chebu načnou Češky, vyzvou polský výběr

vydáno 11. září 2014  12:26

Převážně házenkářky z domácí nejvyšší soutěže dostaly od reprezentačního kouče Jana Bašného pozvánku na turnaj O štít města Chebu, který se koná v západním...  celý článek

Přišel jsem hrát o medaile, hlásí posila brněnských házenkářů

vydáno 11. září 2014  12:39

Z pěti střel aspoň čtyři góly. Tak by měla vypadat střelecká potence házenkáře Borise Aspridise. „Je to takové nepsané pravidlo. U spojek se za dobrý výkon...  celý článek

Bez trenéra a s jedinou legionářkou. Cheb dá šanci házenkářkám z ligy

vydáno 10. září 2014  17:29

České házenkářky čeká první akce v nové sezoně. Reprezentantky se představí v 41. ročníku turnaje O štít města Chebu a od čtvrtka do soboty postupně změří síly...  celý článek

Krahulík se vrátil posílit obranu frýdecko-místeckých házenkářů

vydáno 11. září 2014  12:30

Po deseti letech je zpátky. Miloslav Krahulík přišel před touto sezonou především pozvednout obranu házenkářů SKP Frýdek-Místek.  celý článek

Z turnaje házenkářek v Chebu bude i magnet na turisty

vydáno 9. září 2014  11:28

Tradiční mezinárodní turnaj žen v házené O štít města Chebu se změní. Organizátoři slibují, že tentokrát si přijdou na své všichni návštěvníci. Vedle...  celý článek

Rekordní návštěvnost na házené - 44 189 diváků. Němci to chtějí znovu

vydáno 9. září 2014  9:55

Nejdřív velký turnaj mládežnických týmů, pak zápas osobností a nakonec bundesligový duel jako vrchol „Dne házené“. Na fotbalovém stadionu vidělo 44 189 lidí,...  celý článek

Jsme parta. Nemáme v týmu žádného šmejda, holedbá se lovosický Landa

vydáno 8. září 2014  13:57

Cítil se skvěle, přesto spojka lovosických házenkářů Jan Landa extraligovou premiéru s Brnem jen odbránil. Útočení mu znemožnil „koňar“, který schytal od...  celý článek

Plzeňští diváci přišli, ale Motlík si na pohár přál vyprodané hlediště

vydáno 8. září 2014  13:53

Znovu občas popustil uzdu emocím a se spoluhráči si hlasitě vysvětloval chyby, po kterých míč skončil za jeho zády. Ale pár minut před koncem už se brankář...  celý článek

Lovosický kouč Šuma: Musíme si vážit každé výhry. Třeba i o půl gólu

vydáno 8. září 2014  13:50

V poločase měli náskok 6 gólů, přesto se házenkáři Lovosic museli třást o výhru v letošní extraligové premiéře. Vedli už o jedinou trefu, když hosté 12 vteřin...  celý článek

I bez Řezníčka Zubří uspělo, kouč Mičola začal ve Zlíně prohrou

vydáno 8. září 2014  13:47

Domácí vítězství Zubří a venkovní porážka Zlína. Takové je resumé prvního extraligového kola házenkářů z pohledu krajských rivalů.  celý článek

Splněno. Plzeňští házenkáři si poradili s italským Bolzanem

vydáno 8. září 2014  13:40

Ostrý start do nové sezony plzeňští házenkáři zvládli výtečně. Po výhře v extraligové předehrávce v Karviné uspěli čeští mistři i ve své víkendové premiéře v...  celý článek