Chrudim se rozloučila s Futsal Cupem jasnou výhrou nad Arazem

Momentka z utkání futsalistů Chrudimi a Dina Moskva. | foto: Radek Kalhous, MAFRA

21 2014
Futsalisté Chrudimi zakončili letošní účast ve Futsal Cupu suverénní výhrou 6:0 nad Arazem Nachičevan. Český mistr už před třetím zápasem elitní fáze neměl šanci postoupit do Final Four, ale s fanoušky v Pardubicích se alespoň rozloučil druhou výhrou a skončil druhý v tabulce skupiny B.

Z té se mezi nejlepší čtyřku Futsal Cupu podle očekávání kvalifikovala Dina Moskva, která porazila Slov-Matic Bratislava 4:1 a naplno bodovala i ve třetím zápase.

Chrudim ázerbájdžánského soupeře od začátku přehrávala. Už v první desetiminutovce se prosadili Alvarito s kapitánem Rešetárem a v 16. minutě zvýšil třetím zásahem Slováček.

I druhá půle v pardubické ČEZ Aréně patřila domácím. Brankáře Arazu překonali Michal Mareš, Taverna a Felipe. Nachičevan nenavázal na třetí příčku z minulé sezony a v elitní fázi prohrál všechny tři zápasy.

ERA-PACK Chrudim - Araz Nachičevan 6:0 (3:0)

Branky: 4. Alvarito, 7. Rešetár, 16. Slováček, 25. M. Mareš, 33. Taverna, 38. Felipe.
Chrudim: Olinha - Alvarito, Felipe, Max, Slováček - Ždánský, M. Mareš, Evandro, Taverna, Koudelka, Chmelík, Kilmer, Rešetár.

Dina Moskva - Slov-Matic Bratislava 4:1 (2:0)