Florbalové MS žen: Česko - Švýcarsko

Utkání o třetí místo komentuje Tomáš Hlavinka

Česko - Švýcarsko 3:4 (0:0, 0:2, 1:3)
67:19
Švýcarsko střílí gól a v boji o bronzové medaile vítězí 4:3. Tvrdá střela Nötzliové z dálky zapadla pod břevno a ukončila české naděje.
67:00
Povedená a rychlá kombinace českého týmu. Táhlá střela skončila mimo.
66:25
Bojuje se velmi důrazně o každý metr hřiště.
65:50
Urbánková vystihla přihrávku Švýcarek a rozehrála dozadu. Češky musí vystřídat.
65:00
Kernová z dálky netrefila českou bránu.
64:11
Český tým teď opět podržela Christianová. Po nedůrazu před brankou neskutečně vytěsnila střelu na tyč.
63:33
Oba týmy hrají prodloužení zatím velmi opatrně, s opatrnou rozehrávkou, nikdo nechce udělat chybu.
62:30
Míček teď drží Švýcarky, ale pouze na svojí polovině, nedaří se jim rozehrát.
61:40
Nepříjemná švýcarská střela proletěla vedle české brány.
60:56
Jarolímové odjely spoluhráčky střídat, česká hráčka dobře udržela míček.
60:01
ZAČALO PRODLOUŽENÍ. To bude trvat až deset minut, zápas může ukončit zlatý gól.
60:00
KONEC TŘETÍ TŘETINY. Švýcarky závěrečný tlak českého týmu přežily, bude následovat prodloužení.
59:40
Schmidová musela ven z brány, aby pomohla svým obránkyním.
59:10
Chybnou rozehrávku Češek Švýcarky nevyužily.
58:30
S koncem přesilovky přišel obrovský závar před švýcarskou brankou. Žádná z dorážek se však neujala.
57:50
Jarolímová pálila z dobré pozice těsně nad.
57:20
Další neskutečná chyba při střídání. Švýcarky šly ve dvou na jednu a český tým opět podržela Christianová.
56:40
Jílková ztratila míček a Švýcarky šly do protiútoku, který byl zastaven drobným faulem.
56:13
Šteglová trefila tyč! A těsně předtím hrály Švýcarky v šesti, přesilovka a nadějná šance pro Česko.
55:04
A znovu velká chyba v obraně. Češky teď měly třikrát velké štěstí.
54:30
Další velká šance Švýcarek. Odražený míček naštěstí v odkryté kleci neskončil.
53:50
Velká šance Švýcarek po chybě českého týmu při střídání. Z levé strany šla jedna ze soupeřek sama na Christianovou, ta však důležitým zákrokem drží Češky.
53:03
Jarolímová šla z půlky mezi dvěma bránícími Švýcarkami, její táhlá střela šla těsně vedle.
52:38
Hraje se hodně důrazně, obě družstva bojují o každý míček.
51:44
Tempo hry teď trochu polevilo.
50:35
Češky hrají s velkým nasazením a snaží se dát vedoucí gól.
49:29
Gól Česka Je vyrovnáno, Česko - Švýcarsko 3:3. Po přihrávce z pravé strany Urbánková tečovala míček ke Krupnové, jež zblízka napálila skákavý míček do branky.
48:06
Před švýcarskou brankou se v šanci ocitla Jílková, ale zblízka se neprosadila. S dorážkou neuspěla Jarolímová.
46:07
Švýcarsko jde do vedení 3:2. Trochu šťastným gólem - střela Kernové byla tečovaná a míček zapadl přesně pod břevno.
46:58
Utkání sleduje v ostravské hale rekordních 5021 diváků.
46:32
Švýcarsko si vybírá oddechový čas.
46:22
Ve velké šanci se ocitla Krupnová, neujala se však její teč ani vzápětí dorážka zblízka. Schmidová měla velké štěstí.
45:20
V přečíslení Paulovičová křižnou střelou po zemi těsně minula levou tyčku švýcarské brány.
44:22
Švýcarky se snaží odpovědět na český tlak, táhlá střela proletěla kolem brány.
43:38
A Češky pokračují v útoku. Sládečkové teď v rozhodující chvíli sjel míček z čepele.
43:08
Gól Česka Je vyrovnáno! Česko - Švýcarsko 2:2. Z otočky tvrdě vypálila Krupnová, míček se odrazil od zadního mantinelu a vyplul kolem levé tyče, kde se do odkryté klece trefila Halfarová.
42:44
Češky se snaží střílet, ve třetí třetině jsou zatím aktivnější.
41:45
České hráčky gól povzbudil a snaží si vynutit tlak.
40:44
Gól Česka Česko využívá přesilovou hru a snižuje na 1:2. Hráčky rozebraly švýcarskou obranu a po přihrávce od Bočanové zakončila do odkryté branky Šteglová. Češky jsou zpět ve hře.