Florbalisté Sparty vyhráli dramatickou předehrávku v Brně

Ilustrační foto | foto: MAFRA

24 2014
Florbalisté pražské Sparty vyhráli v předehrávce 2. kola extraligy na hřišti Bulldogs Brno 6:3 a jsou v čele tabulky s plným počtem šesti bodů. Sparta sice prohrávala po dvou třetinách 2:3, ale závěrečnou třetinu ovládla a otočila výsledek.

Pražané vedli v Brně po 82 vteřinách díky Časarově trefě, vzápětí sice vyrovnal Sládeček, ale Spartě vrátil v 16. minutě vedení Burnik. Ještě v první třetině neproměnil domácí Juhaňák trestné střílení, ale v druhé části otočili stav Coufal a Mendrek, který využil přesilovku.

Závěrečná část patřila před 548 diváky hostům. Nejdříve vyrovnal Ježek, pak se trefil v přesilovce pěti proti třem Svatoš a výhru pojistili Hartman se Šnajdrem.