Slovenky ve Fed Cupu prohrávají, bod nezískala ani Cibulková

Dominika Cilbuková na snímku z Australian Open. | foto: AP

8 2014
Slovenské tenistky prohrávají v 1. kole Fed Cupu po úvodních dvouhrách 0:2. V Bratislavě zatím nestačí na německé soupeřky a bod ve svém duelu nezískala ani Dominika Cibulková, finalistka z nedávného Australian Open. Svůj duel prohrála i Daniela Hantuchová.

Přitom třináctá hráčka světového žebříčku Cibulková vstoupila do prvního zápasu od finále v Melbourne Parku skvěle a v tie-breaku druhé setu byla míček od vítězství.

Andrea Petkovicová, která je ve fedcupovém týmu poprvé po dvou letech, ale mečbol odvrátila a ve třetím setu domácí favoritku jasně přehrála. Nakonec zvítězila 2:6, 7:6, 6:2.

Hantuchová s Kerberovou prohrála 6:7, 1:6

V semifinále narazí vítězky bratislavského duelu na lepší družstvo ze zápasu Austrálie - Rusko, Australanky vedou po prvním dnu rovněž 2:0.