Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Dnes začíná fotbalový přebor jižních Čech

12 2000
Dnes zahájí prvními zápasy další soutěžní ročník přeboru jižních Čech fotbalistů. První polovina soutěže končí po patnácti kolech v neděli 19. listopadu, druhá část přeboru je na programu na jaře. Nováčky soutěže jsou Horní Planá, českobudějovická Akra a Dražice, které postoupily z I. A třídy. Z divize spadly do přeboru Vodňany.

1. kolo - sobota 12. srpna: Horní Planá - Český Krumlov, Soběslav - Přešťovice, Lokomotiva České Budějovice - Jindřichův Hradec, Písek - Olešník, Vodňany - Akra České Budějovice, Protivín - Humpolec, neděle 13. srpna: Dražice - Malšice, Hluboká - Netolice, (vše v 17 hodin).

2. kolo - sobota 19. srpna: Český Krumlov - Humpolec, Akra - Protivín, Olešník - Vodňany, Netolice - Lokomotiva, Přešťovice - Hluboká, Malšice - Soběslav, Horní Planá - Dražice, neděle 20. srpna: Jindřichův Hradec - Písek (vše v 17).

3. kolo - sobota 26. srpna: Soběslav - Horní Planá, Lokomotiva - Přešťovice, Písek - Netolice, Vodňany - Jindřichův Hradec, Protivín - Olešník, neděle 27. srpna: Dražice - Český Krumlov, Hluboká - Malšice, Humpolec - Akra (vše v 17).

4. kolo - sobota 2. září: Český Krumlov - Akra, Olešník - Humpolec, Netolice - Vodňany, Přešťovice - Písek, Malšice - Lokomotiva, Horní Planá - Hluboká, neděle 3. září: Dražice - Soběslav, Jindřichův Hradec - Protivín (vše v 17).

5. kolo - sobota 9. září: Soběslav - Český Krumlov, Lokomotiva - Horní Planá, Písek - Malšice, Vodňany - Přešťovice, Protivín - Netolice, Akra Olešník, neděle 10. září: Hluboká - Dražice, Humpolec - Jindřichův Hradec (vše v 17).

6. kolo - sobota 16. září: Český Krumlov - Olešník, Netolice - Humpolec, Přešťovice - Protivín, Malšice - Vodňany, Horní Planá - Písek, Soběslav - Hluboká, neděle 17. září: Jindřichův Hradec - Akra, Dražice - Lokomotiva (vše v 16).

7. kolo - sobota 23. září: Lokomotiva - Soběslav, Písek - Dražice, Vodňany - Horní Planá, Protivín - Malšice, Akra - Netolice, Olešník - Jindřichův Hradec, neděle 24. září: Hluboká - Český Krumlov, Humpolec - Přešťovice (vše v 16).

8. kolo - sobota 30. září: Český Krumlov - Jindřichův Hradec, Netolice - Olešník, Přešťovice - Akra, Malšice - Humpolec, Horní Planá - Protivín, Soběslav - Písek, neděle - 1. října: Hluboká - Lokomotiva, Dražice - Vodňany (vše v 15.30).

9. kolo - sobota 7. října: Lokomotiva - Český Krumlov, Písek - Hluboká, Vodňany - Soběslav, Protivín - Dražice, Akra - Malšice, Olešník - Přešťovice, neděle 8. října: Jindřichův Hradec - Netolice, Humpolec - Horní Planá (vše v 15.30).

10. kolo - sobota 14. října: Český Krumlov - Netolice, Přešťovice - Jindřichův Hradec, Malšice - Olešník, Horní Planá - Akra, Soběslav - Protivín, Lokomotiva - Písek, neděle 15. října: Dražice - Humpolec, Hluboká - Vodňany (vše v 15).

11. kolo - sobota 21. října: Písek - Český Krumlov, Vodňany - Lokomotiva, Protivín - Hluboká, Akra - Dražice, Olešník - Horní Planá, Netolice - Přešťovice, neděle 22. října: Humpolec - Soběslav, Jindřichův Hradec - Malšice (vše v 15).

12. kolo - sobota 28. října: Český Krumlov - Přešťovice, Malšice - Netolice, Horní Planá - Jindřichův Hradec, Soběslav - Akra, Lokomotiva - Protivín, Písek - Vodňany, neděle 29. října: Hluboká - Humpolec, Dražice - Olešník (vše v 14).

13. kolo - sobota 4. listopadu: Vodňany - Český Krumlov, Protivín - Písek, Akra - Hluboká, Olešník - Soběslav, Netolice - Horní Planá, Přešťovice - Malšice, neděle 5. listopadu: Humpolec - Lokomotiva, Jindřichův Hradec - Dražice (vše v 14).

14. kolo - sobota 11. listopadu: Český Krumlov - Malšice, Horní Planá - Přešťovice, Soběslav - Jindřichův Hradec, Lokomotiva - Akra, Písek - Humpolec, Vodňany - Protivín, neděle 12. listopadu: Hluboká - Olešník, Dražice - Netolice (vše v 13.30).

15. kolo - sobota 18. listopadu: Protivín - Český Krumlov, Akra - Písek, Olešník - Lokomotiva, Netolice - Soběslav, Přešťovice - Dražice, Malšice - Horní Planá, neděle 19. listopadu: Jindřichův Hradec - Hluboká, Humpolec - Vodňany.

Autor:






Najdete na iDNES.cz



mobilní verze