Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Diváci tleskali Navrátilové mezi šváby

Martina Navrátilová jako "oběť" hmyzu...

10 2008
Legendární tenistce Martině Navrátilové strčili hlavu do skleněné nádoby plné švábů, kobylek a hadů. Všechna ta havěť jí uprostřed australské divočiny lezla po tváři, kousala ji v uších i pod nosem. Navrátilová zavřela oči. Ale ani sebou necukla.

Přesto nakonec v britské televizní reality show zvané "Jsem celebrita, dostaňte mě odsud" nevyhrála. Ve finále poněkud bizarní hry podlehla anglickému herci Joe Swashovi, který se blýskl třeba tím, že snědl krokodýlí penis.

"Nevadí, že nakonec nejsem první. I tak jsem se toho díky třítýdenní show o sobě dost dozvěděla," řekla 52letá Navrátilová. "Už vím, že se vyrovnám s lecčím."

Zmíněná televizní show běží v několika jazykových mutacích po celém světě, v té francouzské ji třeba vyhrál bývalý cyklista Richard Virenque.

Známé osobnosti musí obstát v drsných podmínkách buše, o vítězích hlasují diváci. Není to legrace.
Soutěžící jsou nuceni plavat mezi krokodýly, konzumovat klokaní varlata nebo setrvat pod zemí v uzavřené rakvi spolu s krysami a hmyzem. "Pořádná výzva. Kam se hrabe Wimbledon," žertovala po svém vyřazení Navrátilová.

PODÍVEJTE SE, CO TAKÉ MUSELA MARTINA NAVRÁTILOVÁ ABSOLVOVAT


Vítězný Swash jí přezdíval Superwoman, byla pro něj ženskou obdobou Supermana. "Poznali jsme ji jako milou a laskavou ženu. A jako skutečnou šampionku," vyznal se.

Zřejmě nejlepší tenistka historie ve hře postupně vyřadila například bývalého kandidáta na starostu Londýna nebo 71letého herce George Takeie, jenž v seriálu Star Trek ztvárnil postavu pana Sulu. Takeiovi nepomohlo ani zkonzumování švába, sarančete a velkého červa.

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Nejčtenější

Najdete na iDNES.czmobilní verze