Jak rozbít bank v růžové ruletě. O pizze, horečce i odklizeném poháru

Po třech týdnech bojů rozhodlo titěrných 31 vteřin. Thriller jménem Giro je u konce. Do análů vítězů cyklistických závodů Grand Tour je vepisováno nové jméno. Tom Dumoulin. Jaký byl jeho poslední - a vítězný - den mezi Monzou a Milánem?

M97i63c29h52a91l 98Z45e75l59e58n68ý 6314873825176

Jestli chteji opravdu vepsat Dumoulinovo jmeno "do análu vítězů", tak je mi tech vitezu dost lito.

Redaktori by nemeli pouzivat slova, se kterymi neumi zachazet.

+1/0
30.5.2017 8:21

M36o93j18m56í67r 11S46k78á10l21a 2670412796

TDi!!R^

Pěkně jim to vysvětlil;-D

On je totiž obecně známý fakt, že vyhrát Giro na dětském kole je téměř nemožné...:-P

+2/−2
29.5.2017 17:21

T94o68m52á84š 38D48v28o50ř69á78k 4747915783550

Meli by je dovazovat, pak by tam jezdili 2metrovy chlapi...

+1/0
29.5.2017 18:56

M31o77j94m64í57r 66S73k71á29l71a 2100282816

PřesněR^

Cyklista s kolem bude vážit minimálně 80 kg. Nemáš? Tu máš batoh s 8 kg písku a teď se předveď, Orle z And;-);-D

J34i23ř74í 41H71o21r71t 6186121177164

;-D obvykle na Vaše komentáře nereagují,neboť mi přijde, že jsou hloupé, ale v tomhle případě udělám výjimku. Chcete snad říct, že například Di Luca, Simoni, Cunego a hlavně Quintana 2014, kteří za posledních 15 let vyhráli Giro měli velká kola?! Nebo, že by to byli obři? Dumoulinovi jsem vítězství přál, ale tyhle kecy jsou myslím zbytečné