Irving s Jamesem pomohli smazat manko a přiblížili Cleveland finále NBA

Jediné vítězství dělí basketbalisty Clevelandu od postupu do finále NBA. Obhájci titulu porazili v souboji o prvenství ve Východní konferenci Boston 112:99 a v sérii vedou 3:1 na zápasy. Zářili hlavně Kyrie Irving a LeBron James, kteří se postarali o víc než dvě třetiny bodů domácích Cavaliers.

J43i78r26k19a 51P40a98l87á66s98e87k 4606968560965

Lebron james. Stejne jako je nejlepsi sg,sf,pf a centr. Myslim, ze na vychode na zadny pozici neni nikdo kdo by s nim mohl hrat....

0/0
25.5.2017 11:55

P30e29t98r 91F96e28i34g10l 5548683790982

Bylo by fajn, kdybysme vyrvali jeste jednu výhru, ale je to utopie.

J77i71r50k70a 41P11a74l51á95s64e49k 4426738440775

jednu... 3! :) jen si myslim, ze kdyby se tenhle muj vlhkej sen splnil, tak bysme videli nejjednoznacnejsi finale od chvile, kdy SAS vyplachli Miami

M62i73c82h80a38l 96T26u17r35e17k 9761530182169

Zápas jsem neviděl, ale výsledek v poločase a na konci mně připomněl název filmu "Jestli se rozzlobíme, budeme zlí " :-)

0/0
24.5.2017 8:33

M43a90r20i66a83n 15M77i83k44u50l36í40k 6402485404

Po 4 LeBronově faulu jsem to už viděl na vyrovnání série. CLE se výkonem vrátil na konec základní části. Nefungoval útok ani obrana, navíc mi přijde, že bez Thomase hraje BOS lépe. Pak mi ještě zatrnulo při Irvingově podvrtnutí kotníku. Dnes to byl jeho zápas.

0/0
24.5.2017 7:47

K49a43r17e80l 93Š79o10u60m95a21l 1434263798

Někdy působilo až komicky, když (bylo to ještě v prvním poločase) obě mužstva dokázala během 15 vteřin 2x ztratit míč. Těch chyb tam bylo skutečně moc.