Cleveland rychle postoupil, Satoranský přispěl Washingtonu k vyrovnání

Bez porážky prolétli basketbalisté Clevelandu druhým kolem play-off NBA, LeBron James a spol. zvítězili v Torontu 109:102 a sérii ovládli 4:0 na zápasy. Washington vyrovnal souboj s Bostonem na 2:2. K domácí výhře 121:102 pomohl Tomáš Satoranský pěti body, jedním doskokem a jednou asistencí během pět odehraných minut. Houston porazil San Antonio 125:104 a také srovnal na 2:2.

C82h94a44r53l60e17e 27H54a10r33v79e66y 4214533804717

Doporucoval bych se na ten zapas podivat, jak Fox nicil Balla na obou stranach hriste..

M95a83r79t52i81n 63Č27a72r31n50e73c53k78ý 2625174509685

Mimochodem, Luďku Vinči, až zase budeš chtít mínusovat něco, čemu nerozumíš, zkus si o tom třeba něco přečíst. http://www.espn.com/mens-college-basketball/boxscore?gameId=400947330

Ball 38 minut, 10 bodů, střelba 4-10, TH 1-2, 8 asistencí, 3 doskoky, 2 bloky, 4 ztráty

Fox 36 minut, 39 bodů, střelba 13-20, TH 13-15, 4 asistence, 3 doskoky, 2 zisky, 1 ztráta.

+1/0
8.5.2017 21:09

C56h53a44r73l73e33e 34H63a13r45v31e86y 4704343704157

Ja si porad myslim, ze Wizards muzou Clevelandu v ECF zavarit..

C30h78a87r72l84e82e 70H32a60r54v87e78y 4284943854607

Myslim, ze se jasne ukazuje, ze pokud IT nezahraje jako v GM2 nebo C's neohrozuji franchise records v tymovych stats jako v GM1 kde trefily 20 trojek pak Wizards jsou proste lepsi tym... Da se rict, ze oba domaci zapasy kontrolovaly, ta serie uz mela byt 3:1, Wall I Beal to meli v Bostonu na ruce:-/

0/0
8.5.2017 22:13

M26a12r48t44i92n 79C76a40j66t13h96a85m32l 3411508756490

Tak se konečně chytnul Houston. Překvapilo mi, že předchozí utkání prohrál. Nyní tedy série srovnána 2-2. Měla by se už projevit Parkerova nucená absence v dresu Spurs.

0/0
8.5.2017 13:42

A89n11d18r82e61j 84S31u72c46h76á28n49e21k 7315518118892

Bohuzel Houstonu bude nejspis chybet Nene, takze se to srovnava.

D92e76n77i63s 27M26o70r55o12z58o90v 3550800552832

Lebron v ležerním tempu v play off 34 bodu, 9 doskoku a 7 asistencí, při střelbě 55% z pole a 47% za tři.. šilený

+1/0
8.5.2017 11:36

M65a68r37t31i37n 59D17r35o54z13d 5450860468574

Takže LeBron si zase týden odpočine a pak smete unavené Celtics/Wizards. K Západu, pánové Hroch, Harvey, Čarnecký, včera v tvrzení, že by Pop hrál PO i s BKN bylo dost nadsázky, neberte to tak vážně. Za tím, že to GSW nebude mít tak lehké si stojím. Ty @ na to, že GSW nevyhrají Západ mají imo dost value. @ 4,25, v tom value rozhodně vidím. Fair mám @ 3,1. V případném finále GSW - CLE budou Cavs mega value. Možná lepší je zahrát už teď @ 4.. Ano, GSW by byli favoritem, ale takovým? To určitě ne.