Basketbalistky USK přehrály Nymburk, Elhotová ozdobila návrat 15 body

Basketbalistky ZVVZ USK Praha vstoupily do semifinále ŽBL proti Nymburku výhrou 107:44, patnáct bodů dala vracející se Kateřina Elhotová. V repríze loňského finále nebylo o vítězkách pochyb od úvodních minut, jelikož Pražanky zahájily utkání úsekem 28:2 a už v poločase vedly o 47 bodů. Hradec Králové zdolal KP Brno 76:74.

L71u60d11ě67k 78V27i92n79č 6215127153406

Ještě k vyjádření zástupců vedení týmu po utkání z ženského basketu, který díky stejnému autorovi idnes přejímá. Tentokrát se tak nestalo. ;-(

Může se v den utkání aktér vyjadřovat k rozhodčím? ;-DZápas se musel líbit fanouškům? Pane Kubálku, myslíte, že jsme masochisté? Asi to máme jinak nastaveno. Co je hezkého na utkání, kdy na ukazateli skóre svítí po několika minutách 28:02? Ano přihrávka Palau a dvě dlouhé přihrávky, ale my tam šly pro bojovnost, nasazení a podobné atributy a to obou celků.

Co se týče vyjádření pana guvernéra, tak nějak nerozumím, že se vyjádření týká utkání o 3.místo, když je semifinále nejhůře ve své třetině. Jestli je nějaký problém, tak existuje již vyzkoušený model vlastních košů.

K tomu, že USK vyhrají o kolik si řeknou, bych podotkl, že v poslední čtvrtině jste převážnou většinu času hrál proti sestavě Voráčková, Krejzová, Karolína Elhotová, Vyoralová, Burgrová. Prostě dvě hráčky teenagerky, a přesto jste tuto část hry prohráli.

Máte zde účet, klidně se vyjádřete.

0/0
30.3.2017 16:12

L64u22d29ě13k 65V10i74n67č 6775427383886

Tak to nevím. Včerejší trapas v semifinále nejvyšší soutěže je velkou kaňkou. Něco takového by si ambiciozní klub neměl dovolit.

0/0
30.3.2017 13:01

J98a47k20u97b 31Š26o88l40c 8761608724225

Nymburk je letos bohužel výrazně slabší než vloni, nicméně v Evropě skvělé výkony a pokud to dotáhnou na bronz, tak to bude úspěšná sezóna.

0/0
30.3.2017 8:05

T17o93m62á55š 73F19u55k55s51a 9300618886106

Ve světle dnešní hry Nymburku je výrok o hráčkách Varů, že hrály s "minimálním nasazením" silně nespravedlivý.

+1/0
29.3.2017 21:34

J18a71n97a 23E60l97i92á28š72o77v79á 9799824804898

Jo jo, Vary daly 50 a nenechali si dát 100 ;-D;-D.

Co si to ty USK dovolují . :-)V semifinále Žbl. :-)Je to na vrácení vstupného :-). Nebo Nymburk zdarma vstupné za takovou blamáž, kdy Alena dává z pod koše a dvoumetrová hráčka se ke koši nepřiblíží.

0/0
30.3.2017 5:54

L84u25d98ě87k 60V56i89n57č 6165227223146

Danův Sportovní Klub dostal pořádně naloženo. Takhle naloženo nedostali ani aktéři playout a to se nikomu nepoštěstilo, aby jednu čtvrtinu hrály české rodačky. Ještě, že skoro všichni jsou z Prahy. Nevím jestli by našli kanál až do Nymburka.

P98e73t29r 87M31a83r74h92o35l73d 2651658

Je to sice jenom liga, pro usk lepší trénink bez stresu a maximálního nasazení, ale minimálně to procento střelby je hodně nadějné. Tak snad ji to vydrží a hlavně v létě bude v top formě. Přál bych ji to, když už nevyšla ta amerika, o v osobním životě to taky zjevně není žádná hitparáda.