Obří slalom ve Squaw Valley ovládla Američanka Shiffrinová

Americká lyžařka Mikaela Shiffrinová vyhrála obří slalom ve Squaw Valley, kde se jel závod Světového poháru poprvé od roku 1969. Vedoucí žena celkového pořadí seriálu si na domácí trati připsala jubilejní desáté vítězství v sezoně a třicáté v kariéře.

J23a83r56o58s18l30a27v 25S26t79r77o32m37m77e93r 3907316274559

Shiffrinová vyhraje velký glóbus a to je pro tule mladou závodnici jistě velký úspěch a jasně malý za slalom.R^

+1/0
11.3.2017 6:37

T11o80m94á85š 26B67r56a92b84e81c 2488486605586

Mikaela je jedničkaR^. Jakkoli si myslím, že Lindsey je královna sjezdového lyžování, tak Mikaela bude podle mě "přepisovat dějiny". A přeji jí to, je to neskutečný talent, stačí se podívat, jak zajela pár závodů ve sjezdu či SG

Držím palce R^

+2/0
11.3.2017 2:16

J96a35r16m94i83l83a 15K95ř33í17ž65o22v63á 5886301322286

Mikaele to strašně moc přejuR^R^R^... a věřím, že velký globus vyhraje a o ten malý ještě zabojuje... má k tomu poslední závod obřího slalomu... ale ona jich jela mnohem méně, než Tessa, takže je vůbec div, že je zatím "jen" 2...