Juniorské ME v biatlonu začíná pro domácí Čechy s nemocí i nadějí

Bezmála tři stovky mladých závodníků ze 35 zemí budou od středy a do neděle v Novém Městě na Moravě bojovat o medaile z juniorského mistrovství Evropy v biatlonu.

J67a18r27m77i85l48a 92K24ř28í69ž84o33v81á 5896401422296

škoda, že nedává naše televize - přece jen - byla by to podpora budoucích biatlonových nadějí... a pro nás fanoušky různých zemí i takový malý přehled, koho nadějného z různých zemí máme v budoucnu vyhlížet v SP... rozhodně by to bylo o moc zajímavější, než univerziádní biatlon, který dává ES - i když tedy režie přenosů z biatlonu je dost hrůzná - nemluvě o neustálém přerušování veledlouhými reklamními spoty... na Univerziádě startovalo ve sprintu 35 děvčat - počítám, že tak polovinu startujících byly Kazašky, Ukrajinky a Rusky a pak pár jednotlivých závodnic viz: naše Černá - skončila s čistou střelbou 14., za ní Slovenka Maidišová - také čistá střelba... tu měla ještě jedna závodnice asi na 9. místě - jenže slabší běh všech těchto tří prostě nestačil na ty i s několika chybami... to by tedy ME juniorů bylo na sledování daleko zajímavější - už jen ta startovní listina - 99 závodnic v individuálu...

F52i16l54i62p 43S73m65o93l31a 9107718731977

Tak Davidová ve vytrvalostním i se třemi chybami třetí, Maříková pátá s jednou chybou. Výborně :-)

+3/0
2.2.2017 11:39

B41a48r92b87o50r44a 51D98o83h60n66a19l90o10v17á 6455831749313

Markéta Davidová je v cíli zatím třetí (3 chyby), do cíle doposud dorazilo 69 závodnic z 99. Simona Maříková pátá s jednou chybou R^

J25a84n86a 17E96l74i86á35š72o71v47á 9819544944138

Proč je biatlonový článek zařazen u basketu ? Zase nějak Hamza ?

0/0
2.2.2017 10:15

M94a51r69t81i91n 72C83a10j91t24h33a79m15l 3721748886530

R^ za info a program. Marketa vyrazi s cislem 38. Bude zajimave sledovat biathlonove nadeje. Ve startovni listine od 10, stream bude, 5 Cesek. Ptam se: mame vazne len Charvatovou??Rv