Westbrook znovu s triple-double, Butler táhl Chicago 42bodovým výkonem

Nejlepší střelec NBA Russell Westbrook dovedl Oklahoma City k vítězství 121:106 nad Denverem a zaznamenal už sedmnáctý triple-double v sezoně. Basketbalista s průměrem 31,4 bodu na utkání si v sobotu připsal 32 bodů, 17 doskoků a 11 asistencí. Opět se mu dařila i střelba z dálky a proměnil sedm trojek z dvanácti střel.

M77i49c35h20a21l 61T49u40r41e21k 9441850612409

Minnesotě chybí zkušenosti, nějaký veterán na hřišti. Když je nejzkušenějším hráčem Rubio, tak je něco špatně.

0/0
8.1.2017 17:32

M42a81r86t57i49n 98Č71a49r14n87e61c79k56ý 2905614509665

Nemohli bychom hrát jen proti Torontu? Pro změnu tři čtvrtiny nás suše válcovali a pak to Jimmy zařídil. V zápasech s Raptors docela obehraná písnička.

M48a90r53t15i52n 15Č89a89r98n37e44c47k57ý 2405144589785

Isaiah Austin se vrací k basketu a bude hrát za FMP Bělehrad.

+2/0
8.1.2017 13:43

M89i54c95h13a57l 55Š33o82b56e39k 1748126456659

Minnesota a její koncovky. To je katastrofa. Nastupují (jako už po několikáté) do čtvrté čtvrtiny se slušným 10 bodovým náskokem, ale nakonec prohrají. Poslední čtvrtina skončila 25:12 pro Utah. Něco je fakt špatně. Možná by vedení mělo začít přemýšlet o odvolání trenéra, vzhledem k tomu, že už to dotáhli na to poslední místo.