Šafářová vyřadila Allertovou, uspěli i Veselý, Štěpánek či Siniaková

Tenistka Lucie Šafářová vstoupila do nové sezony hladkým vítězstvím, na turnaji v Aucklandu porazila krajanku Denisu Allertovou 6:1, 6:2. V Šen-čenu uspěly Kristýna Plíšková, která v úvodním kole udolala šestou nasazenou Anastasiji Sevastovovou z Lotyšska 1:6, 6:3, 7:6, a také Kateřina Siniaková po výhře 6:3, 7:5 nad domácí Pcheng Šuaj. Jiří Veselý přehrál na turnaji v Dauhá tureckého soupeře Anila Yuksela porazil 6:2, 6:3. Radek Štěpánek tamtéž po postupu z kvalifikace vyřadil Kypřana Marcose Baghdatise, jenž za stavu 6:4, 5:3 pro Čecha vzdal.

D23a82l80i83b79o31r 43Š16i74m62o45n 4967269695

Vyšetřovatelé daňových podvodů mají pro letošní rok vytyčený jasný plán. Seznam zná jeho podrobnosti a také několik jmen, po nichž tým zvaný Daňová Kobra půjde. !!!!!!

0/0
3.1.2017 4:17

D90a95l44i64b76o56r 54Š54i62m30o61n 4467179685

Groth - Herbert (ATP Brisbane) na Eurosportu!

Jarmila Wolfe, rozená Gajdošová, v letech 2009–2011 užívající příjmení Groth - copak s ní je?

0/0
3.1.2017 4:06

M15a36r96t80i78n 82C32a26j78t66h49a51m35l 3591528446950

Brejk v osmé hře setu 2 je na světě, teď už Karča dopodava a bude druhé utkání v roce 2017 mít zdárně za sebou.

0/0
3.1.2017 3:19

M66a43r66t51i13n 67C25a76j54t58h68a30m60l 3321428236740

Nakonec utkání končí na příjmu. Rebrejk taky dobrý R^ Horší podání, lépe jí dnes šla mezihra. 4 esa, 3 dvojchyby, 27 vítězných míčů, 20 nevynucenych chyb.

0/0
3.1.2017 3:32

D11a48l64i64b27o43r 47Š74i26m76o25n 4357319935

03.01. 00:30Strýcová B. (Cze)- Štefková B. (Cze)

0/0
2.1.2017 16:56

J11a28r34o93s13l50a26v 11Z67ů81d13a 5347335636

Takže jistá česká čtvrtfinalistka. A to jsem si včera večer dělal srandu, že by tam mohli vítězku toho kvalifikačního zápasu nalosovat.

P64e11t57r 33Č96i79h56a89ř 2442968870573

Tu Kristýnu docela odbyli s větou, že se lepšila. Musel to být slušný adrenalin. Ve 3. setu prohrávala 0:4 a v t.b. 4:6, takže odvrátila dva mečboly.

+1/0
2.1.2017 13:05

D91a53l61i28m68i63l 43K81o35t50u20l84a 9128106985906

Je zbytečné, aby se holky trmácely přes půl zeměkoule a tam si to rozdaly. Mohly ten zápas (nebo celý turnaj) odehrát v Česku a měly by to. :o) ;-D