Další těsná prohra přináší osmnáctiletým boj o záchranu až do konce

České basketbalistky měly na mistrovství Evropy po těsné prohře v osmifinále s Tureckem druhou šanci zachránit se v elitní divizi. Nepovedlo se. Slovinkám, které zatím na turnaji nevyhrály jediný zápas, podlehly 56:58.

T18o66m61á98š 90F66u77k67s53a 9920878296286

Viděl jsem posledních 5minut s Holandskem a tentokrát musím pochválit. Holanďanky byly dost nahoře, ale naše holky ukázaly mentální sílu a soudržnost a zápas nakonec o bod zlomily. Dnes to bude houževnatý soupeř který se nevzdá ani když to bude v poločase o 30. Kvalita je na naši straně, ale bude to chtít hrát koncentrované až do konce a udržet nízké ztráty. Izrael hraje v daleko širší rotaci, takže budou mít dost sil, ale přesto našim po včerejšku věřím [>-][>-][>-]

0/0
31.7.2016 9:46

T31o66m69á41š 83F77u85k97s81a 9430318786416

Naše skupina byla hodně slabá a teď se to bohužel projevuje. Spoléhali jsme na body Krejzové a ta měla dnes krizi (asi už je unavená). Hlavně škoda deky od cca 25min, kdy hráčky nebyly schopné zahrát na zónu. Nájezdy nám Slovinky pochytaly velmi dobrou obranou a zdálky to nepadalo. Na udržení máme, ale musíme hrát kolektivně a nepřecházet střelecké pozice. Pouštět se do zběsilých nájezdů, když to zdálky nepadá není dobré řešení. Tak hlavu vzhůru[>-]