Fuksa zůstává evropským vládcem pětistovky, titul získal už počtvrté

Už čtyři roky za sebou nezná závod rychlostních kanoistů na 500 metrů na mistrovství Evropy jiného vítěze než Martina Fuksu. Český reprezentant s přehledem obhájil titul na neolympijské trati i na šampionátu v Moskvě. Na olympijské dvoustovce pak obsadil páté místo.

P28e36t44r 64S14u47c52h35a61n 8934613102967

Proč nejede Fuksa olympijskou disciplínu?Třeba by uspěl na jednom kilometru![>-]R^

0/0
26.6.2016 15:03

M81a80r80t85i64n 24C31a59j72t53h26a82m80l 3721148956700

Na 200 m Martin 5. Preci jen vyhral Kraitor. Je to vazne hloupy zavod. Kdyz srovnate stejnou trat v atletice ci plavani, je to o necem jinem. S kanoistikou to nema vubec nic spolecneho.

0/0
26.6.2016 13:16

H12a91n62a 15U59l70r50y31c46h67o35v18á 9930693698888

Škoda, že už to není olympijská disciplína.

+2/0
26.6.2016 10:40

M89a64r33t19i64n 13C69a33j86t54h82a28m81l 3321738476390

No to jsem zrovna chtel napsat. Tak doplnim. Finale 200 m jeste ve 13.10. Nejvetsi souper asi domaci Kraitor. Martin mel byt sportovec roku a ne jakesi Kvitove a spol. Je to silak, nejtezsi sportovni disciplina. Neznam, ze by C1 zeny. Martin od startu do cile ve vedeni a porazil aj toho mladeho ctizadostiveho Moldavce. Nejel vsak vcerejsi vitez Brendl. Ja bych dal olymp. discipliny kilometer a 500. 200 je trapny sprint. Zas prosadili cinocnici. K triumfu samozrejme gratuluji.