Fuksa zůstává evropským vládcem pětistovky, titul získal už počtvrté

Už čtyři roky za sebou nezná závod rychlostních kanoistů na 500 metrů na mistrovství Evropy jiného vítěze než Martina Fuksu. Český reprezentant s přehledem obhájil titul na neolympijské trati i na šampionátu v Moskvě. Na olympijské dvoustovce pak obsadil páté místo.

P54e72t19r 48S90u67c14h62a12n 8724583812957

Proč nejede Fuksa olympijskou disciplínu?Třeba by uspěl na jednom kilometru![>-]R^

0/0
26.6.2016 15:03

M15a80r73t58i91n 84C23a36j37t62h72a85m20l 3981478176170

Na 200 m Martin 5. Preci jen vyhral Kraitor. Je to vazne hloupy zavod. Kdyz srovnate stejnou trat v atletice ci plavani, je to o necem jinem. S kanoistikou to nema vubec nic spolecneho.

0/0
26.6.2016 13:16

H67a85n70a 38U69l34r93y47c69h92o62v39á 9190413468168

Škoda, že už to není olympijská disciplína.

+2/0
26.6.2016 10:40

M17a97r10t45i53n 97C59a49j87t68h58a81m20l 3381938276510

No to jsem zrovna chtel napsat. Tak doplnim. Finale 200 m jeste ve 13.10. Nejvetsi souper asi domaci Kraitor. Martin mel byt sportovec roku a ne jakesi Kvitove a spol. Je to silak, nejtezsi sportovni disciplina. Neznam, ze by C1 zeny. Martin od startu do cile ve vedeni a porazil aj toho mladeho ctizadostiveho Moldavce. Nejel vsak vcerejsi vitez Brendl. Ja bych dal olymp. discipliny kilometer a 500. 200 je trapny sprint. Zas prosadili cinocnici. K triumfu samozrejme gratuluji.