Jordanovo Chicago je až druhé. Golden State slaví rekordní 50. výhru

Basketbalisté Golden State zvítězili v pondělním utkání NBA na hřišti Atlanty 102:92 a v rekordním čase dovršili hranici 50 výher. Obhájci titulu na ni dosáhli už v 55. zápase sezony, což dosud žádný tým v historii ligy nedokázal. Nejlepší střelec soutěže Stephen Curry k tomu přispěl 36 body.

M53a59r20t45i11n 91Č42a96r32n69e21c48k37ý 2905324909315

Hodně důležitá výhra pro Utah. Vypadá to, že v Mackovi by mohli najít PG, které potřebují. Blazers jsou rozjetí, byť výhra proti Neckám se jasně čekala. Na západě bude bitva o play off hodně zajímavá. Na východě je to spíše chaos.

0/0
24.2.2016 9:15

J26a64n 10B16r13a53b55e67c 2952544812465

Draymond Green se taky dost zlepšil. Podle čísel jen o "trochu," ale zase si zlepšil všechny dovednosti. Při navýšení minutáže jen o 3 minuty: +2,5ppg, +3,5apg, +1,5rpg, +7,2 3p%, +4,3 fg%..

Ale jak píše Korek, McCollum bez debat.

Ještě bych se rád vrátil x let dozadu, když Harden přestoupil z Okc do Houstonu, tak mu stouply minuty "jen" o 7, ale rázem dával místo 17ppg -> 26ppg. Samozřejmě nešlo jen o zlepšení, ale hlavně o to, že z něj byl zakončovatel číslo jedna. Já ho moc nemusím kvůli obraně, ale myslím, že ten rok měl vyhrát. Ve většině anketách nebyl ani mezi nejužšími kandidáty.

0/0
24.2.2016 0:57

M23a48r75t82i27n 58Č23a74r30n47e15c20k68ý 2725644569625

Tenkrát hlasující Hardena hodně opomněli.

0/0
24.2.2016 7:31

J79a26k31u75b 65N40ě32m48e31č49e16k 2642774140462

Ještě mě napadá Crowder a Barton, kteří se taky pěkně vyšvihli. Ale je fakt, že pokud si McCollum udrží průměr nad 20ppg tak asi není o čem.

M48a20r90t56i79n 84Č20a98r87n55e78c53k58ý 2595284129325

Uznávám, že to by bylo výrazně logičtější;-)

0/0
23.2.2016 13:01

K28a76r54e59l 18Č54e17r25m81á29k 5555427750766

Exactly what Lebron wants...

Varejao: "Lebrun, I'm in."

Lebron: "Good. What are those pesky Warriors up to?"

Varejao: "Kerr passing out paper."

Lebron: "What's it say? Is it their game notes? Is it Stephen Curry's weakness? Tell me!"

Varejao: "It big Kerr's face. It say '72-10. Chicago Bulls. Best team ever.'"

0/0
23.2.2016 21:39

J66a42k64u59b 78N69ě64m21e45č13e34k 2242584770912

To snad není pravda. Včera přejedou OKC jak nic a doma zahrají takovou tužku...

Takový jasný zápasy a Boston s Clevelandem mě zazdí.

0/0
23.2.2016 10:51

M41a78r19t72i29n 68Č38a11r93n40e64c83k40ý 2975654639655

Měl ses mě zeptat, co jsem vsadil. A pak vsadit opačně. Kromě výhry GSW minimálně o 7 a Washingtonu v NHL jsem včera netrefil vůbec nic. Basket, tenis, hokej, všechno špatně.

M38i33l49o49š 45K69r55e18p38s 1407707295237

Jsem naprosto stejný případ - 2 tikety, celkem 13 zápasů a 2 špatně - Boston+Cleveland, každý samozřejmě na jiném tiketu.:-)

M60a96r59t69i46n 68Č54a16r58n26e27c94k65ý 2695824799315

Tak i tady: Warriors 89 střel z pole, z toho 45 trojek. Atlanta 34 z 86. Tohle není styl basketu, který by mě zvedal ze židle.

0/0
23.2.2016 9:20

P79e34t56r 43K93o61v11á64ř 2919246719524

tak to dopada, kdyz hraje Curry+Thompson proti Millsap+Korver+Teague ;-)

0/0
23.2.2016 9:54

M11a69r74t39i93n 56Č41a80r11n82e53c40k27ý 2635624319725

Jasně, jsou to týmy, které z dálky střílí často a rády. Ale Warriors mají v průměru na tento počet střel z pole 31 trojek, Hawks asi 27,5. U Hawks dokonce každý z devíti hráčů, kteří odehráli více jak 3 minuty, vyšil aspoň 2 trojky. A Curry s Thompsonem, to je úplně samostatná kategorie. Nevím, jestli už ESPN má aktualizované statistiky, myslím, že jo, ale ti dva už vykropili dohromady 983 trojek v 53 zápasech. Nejbližší další dvojice Harden + Ariza 779 v 56, rsp. 55 zápasech, Lillard a McCollum 733 ve 49, rsp. 53 zápasech. Ale zakaž jim to, když má Curry 45,5% a Thompson 41,8%.

+1/0
23.2.2016 10:17

J45a20k82u10b 26K98o45r81f 7278660447581

To je hrozná deformace, každá druhá střela z trojky... Sice padá hodně bodů, ale tímhle směrem bych basket posouvat nechtěl.