Jordanovo Chicago je až druhé. Golden State slaví rekordní 50. výhru

Basketbalisté Golden State zvítězili v pondělním utkání NBA na hřišti Atlanty 102:92 a v rekordním čase dovršili hranici 50 výher. Obhájci titulu na ni dosáhli už v 55. zápase sezony, což dosud žádný tým v historii ligy nedokázal. Nejlepší střelec soutěže Stephen Curry k tomu přispěl 36 body.

M92a16r50t13i64n 55Č69a46r59n51e68c25k12ý 2215564459655

Hodně důležitá výhra pro Utah. Vypadá to, že v Mackovi by mohli najít PG, které potřebují. Blazers jsou rozjetí, byť výhra proti Neckám se jasně čekala. Na západě bude bitva o play off hodně zajímavá. Na východě je to spíše chaos.

0/0
24.2.2016 9:15

J52a16n 76B88r21a85b90e84c 2172344542205

Draymond Green se taky dost zlepšil. Podle čísel jen o "trochu," ale zase si zlepšil všechny dovednosti. Při navýšení minutáže jen o 3 minuty: +2,5ppg, +3,5apg, +1,5rpg, +7,2 3p%, +4,3 fg%..

Ale jak píše Korek, McCollum bez debat.

Ještě bych se rád vrátil x let dozadu, když Harden přestoupil z Okc do Houstonu, tak mu stouply minuty "jen" o 7, ale rázem dával místo 17ppg -> 26ppg. Samozřejmě nešlo jen o zlepšení, ale hlavně o to, že z něj byl zakončovatel číslo jedna. Já ho moc nemusím kvůli obraně, ale myslím, že ten rok měl vyhrát. Ve většině anketách nebyl ani mezi nejužšími kandidáty.

0/0
24.2.2016 0:57

M48a98r36t90i25n 64Č93a53r77n39e23c44k88ý 2765674649405

Tenkrát hlasující Hardena hodně opomněli.

0/0
24.2.2016 7:31

J17a18k88u85b 34N98ě68m73e75č81e30k 2592274560312

Ještě mě napadá Crowder a Barton, kteří se taky pěkně vyšvihli. Ale je fakt, že pokud si McCollum udrží průměr nad 20ppg tak asi není o čem.

M38a39r77t23i90n 85Č72a45r71n69e85c35k85ý 2695594709735

Uznávám, že to by bylo výrazně logičtější;-)

0/0
23.2.2016 13:01

K58a98r83e88l 48Č95e17r55m74á27k 5385697980306

Exactly what Lebron wants...

Varejao: "Lebrun, I'm in."

Lebron: "Good. What are those pesky Warriors up to?"

Varejao: "Kerr passing out paper."

Lebron: "What's it say? Is it their game notes? Is it Stephen Curry's weakness? Tell me!"

Varejao: "It big Kerr's face. It say '72-10. Chicago Bulls. Best team ever.'"

0/0
23.2.2016 21:39

J34a77k52u30b 71N27ě37m81e30č72e36k 2262374510142

To snad není pravda. Včera přejedou OKC jak nic a doma zahrají takovou tužku...

Takový jasný zápasy a Boston s Clevelandem mě zazdí.

0/0
23.2.2016 10:51

M23a52r86t16i38n 52Č48a93r72n89e43c69k67ý 2265674449755

Měl ses mě zeptat, co jsem vsadil. A pak vsadit opačně. Kromě výhry GSW minimálně o 7 a Washingtonu v NHL jsem včera netrefil vůbec nic. Basket, tenis, hokej, všechno špatně.

M65i50l61o74š 50K62r70e76p85s 1827787395387

Jsem naprosto stejný případ - 2 tikety, celkem 13 zápasů a 2 špatně - Boston+Cleveland, každý samozřejmě na jiném tiketu.:-)

M75a68r83t20i67n 74Č14a26r63n91e92c22k11ý 2715744739645

Tak i tady: Warriors 89 střel z pole, z toho 45 trojek. Atlanta 34 z 86. Tohle není styl basketu, který by mě zvedal ze židle.

0/0
23.2.2016 9:20

P19e58t95r 74K21o26v81á11ř 2779796749934

tak to dopada, kdyz hraje Curry+Thompson proti Millsap+Korver+Teague ;-)

0/0
23.2.2016 9:54

M81a72r50t10i77n 11Č26a98r67n71e62c52k53ý 2115694449485

Jasně, jsou to týmy, které z dálky střílí často a rády. Ale Warriors mají v průměru na tento počet střel z pole 31 trojek, Hawks asi 27,5. U Hawks dokonce každý z devíti hráčů, kteří odehráli více jak 3 minuty, vyšil aspoň 2 trojky. A Curry s Thompsonem, to je úplně samostatná kategorie. Nevím, jestli už ESPN má aktualizované statistiky, myslím, že jo, ale ti dva už vykropili dohromady 983 trojek v 53 zápasech. Nejbližší další dvojice Harden + Ariza 779 v 56, rsp. 55 zápasech, Lillard a McCollum 733 ve 49, rsp. 53 zápasech. Ale zakaž jim to, když má Curry 45,5% a Thompson 41,8%.

+1/0
23.2.2016 10:17

J52a26k25u81b 24K91o50r66f 7278630527111

To je hrozná deformace, každá druhá střela z trojky... Sice padá hodně bodů, ale tímhle směrem bych basket posouvat nechtěl.