Barcelona se Satoranským prohrála důležité utkání s Vitórií

Basketbalisté Barcelony nezvládli důležité utkání v Eurolize, v 5. kole nadstavbové části doma prohráli s Vitórií 78:81 po prodloužení. Zkomplikovali si tak boj o postup do play-off, když zůstali mimo postupovou čtyřku ve skupině F.

J43a85n93a 80E40l13i41á12š80o95v44á 9849384124798

Jestli chce do NBA musí sehrávat významnější roli v družstvu. To samé bude vyžadováno do něho.

Tím jsem nemyslela, že by se tam nedostal, to asi ano, ale aby dostal minuty, tak to se musí hodně zlepšit.

0/0
30.1.2016 4:15

M90a44r40t23i10n 95Č87a52r15n28e55c28k26ý 2935444989235

No jak se to vezme. Rubio, než šel do NBA, měl v poslední sezóně v Evropě v Eurolize 22,7 minuty, 6,5 bodu, 3,5 as., 3,3 d., střelba z pole 31%, užitečnost 9,6. V ACB 23,3 min. 5,3 bodu, 4,4 as., 3,3 d., z pole 33,1%, užitečnost 9,1. Saty letos v EL na zápas 22:46 min., 7,4 b., 3,9 as., 2,3 d,, 45,3%, užitečnost 10,1. V ACB 23,5 min., 4,8 as., 2,8 d., 52,3%, užitečnost 13,1.