Američanka Vonnová ovládla sjezd v Cortině, Křížová na body nedosáhla

Americká lyžařka Lindsey Vonnová vyhrála sjezd Světového poháru v Cortině d'Ampezzo, připsala si tak sedmé vítězství v sezoně a 74. v kariéře. Česká reprezentantka Klára Křížová dojela na 38. místě a od bodované třicítky ji dělilo 52 setin vteřiny.

Z98d43e17n68k34a 98J98a16v47ů82r37k82o35v57á 6130487465199

hezký závod trošku poznamenaný větrem - Weirather by byla asi na bedně,té dost nahioře foukalo..zajímavé - tatínek její byl v Kitzbulhu

+1/0
23.1.2016 20:07

M79a18r71t25i31n 69C12a43j30t74h13a20m71l 3721508476560

Říkal jsem už minule,že z té Kanadanky něco bude.Stáhla i výrazné vedení Lindsey.Pořadí na prvních 4 místech absolutně bez překvapení. Krasnej závod, mrzí mi jen že díky posunu závodu kvůli počasí jsem letos přišel o Hahnenkam.