Slalom v Santa Caterině vyhrál Hirscher, Krýzl nedokončil první kolo

Rakouský lyžař Marcel Hirscher vyhrál slalom v Santa Caterině a vrátil se do čela průběžného pořadí Světového poháru. Druhý skončil s odstupem 21 setin vteřiny Henrik Kristoffersen z Norska. Po prvním kole vedoucí Rus Alexander Chorošilov nakonec bere bronz. Český reprezentant Kryštof Krýzl nedokončil první kolo.

M71a17r13t59i10n 86C38a95j59t26h16a35m96l 3191378436420

Ti 2 co byli před Marcellem teď absolutně nestačili.První měřený mezicas byl pěkně zradnej.Kazdej z nich na něm viditelně zaváhal. Poláci říkali o Marcelove jízdě pendolino a Němci potleskali.To se mi moc libilo

0/−1
6.1.2016 13:59

Z29d39e37n50e46k 44B42e28d11n59a59r 7957536467819

"Rakušan Marcel Hirscher vyhrál slalom Světového poháru v Santa Caterině. Druhý skončil s odtupem 21 setin vteřiny Nor Kristoffersen, třetí vyl Rus Chorošilov. "