Slalom v Santa Caterině vyhrál Hirscher, Krýzl nedokončil první kolo

Rakouský lyžař Marcel Hirscher vyhrál slalom v Santa Caterině a vrátil se do čela průběžného pořadí Světového poháru. Druhý skončil s odstupem 21 setin vteřiny Henrik Kristoffersen z Norska. Po prvním kole vedoucí Rus Alexander Chorošilov nakonec bere bronz. Český reprezentant Kryštof Krýzl nedokončil první kolo.

M89a52r58t89i18n 71C73a37j11t46h75a65m39l 3521728646650

Ti 2 co byli před Marcellem teď absolutně nestačili.První měřený mezicas byl pěkně zradnej.Kazdej z nich na něm viditelně zaváhal. Poláci říkali o Marcelove jízdě pendolino a Němci potleskali.To se mi moc libilo

0/−1
6.1.2016 13:59

Z12d24e23n39e98k 40B71e22d90n79a69r 7817676657329

"Rakušan Marcel Hirscher vyhrál slalom Světového poháru v Santa Caterině. Druhý skončil s odtupem 21 setin vteřiny Nor Kristoffersen, třetí vyl Rus Chorošilov. "