Slalom v Santa Caterině vyhrál Hirscher, Krýzl nedokončil první kolo

Rakouský lyžař Marcel Hirscher vyhrál slalom v Santa Caterině a vrátil se do čela průběžného pořadí Světového poháru. Druhý skončil s odstupem 21 setin vteřiny Henrik Kristoffersen z Norska. Po prvním kole vedoucí Rus Alexander Chorošilov nakonec bere bronz. Český reprezentant Kryštof Krýzl nedokončil první kolo.

M34a39r67t31i43n 96C13a25j63t77h86a44m23l 3151828916450

Ti 2 co byli před Marcellem teď absolutně nestačili.První měřený mezicas byl pěkně zradnej.Kazdej z nich na něm viditelně zaváhal. Poláci říkali o Marcelove jízdě pendolino a Němci potleskali.To se mi moc libilo

0/−1
6.1.2016 13:59

Z50d50e32n51e66k 29B12e10d15n72a90r 7777856537869

"Rakušan Marcel Hirscher vyhrál slalom Světového poháru v Santa Caterině. Druhý skončil s odtupem 21 setin vteřiny Nor Kristoffersen, třetí vyl Rus Chorošilov. "