V Rusku dolétli na body hned čtyři čeští skokani, vyhrál Freund

Čtyři čeští skokani na lyžích bodovali v závodu Světového poháru v ruském Nižním Tagilu. Nejlepší z nich byl Roman Koudelka, který obsadil čtrnácté místo. Zvítězil Němec Severin Freund, který si upevnil vedení v průběžném pořadí Světového poháru.

V60í38t 56H42r34a38d98i68l 2544695771142

Tak lety nebo skoky?

0/0
12.12.2015 21:36

J22a15n 95Š89i23ř51i74n95a 5545745

Opět totální loterie, nejvíce mi je líto Gagnese, Koudelka to v prvním kole taky schytal hodně slušně :(.

+2/0
12.12.2015 18:59

M34a36r64t13i80n 21C43a57j85t18h91a33m53l 3581378786700

Severin vyhrál zcela zaslouženě, prekvapuje mi zas tolik Norů v desítce.Opět vytáhli nové jméno. Na třetím místě Hauer.Škoda, že se neskakalo ve finálovém kole daleko.Jen ten Freund dolit na 134 a proto 12 bodů náskok na druhého Prevce.Ale vemte si Rakušany.Nejlepší až na 9. Fettner a to to donedávna byla neporazitelná velmoc.Třeba se Koudys zítra zlepší, Jakub 20. místem dodržel svůj standart