V Rusku dolétli na body hned čtyři čeští skokani, vyhrál Freund

Čtyři čeští skokani na lyžích bodovali v závodu Světového poháru v ruském Nižním Tagilu. Nejlepší z nich byl Roman Koudelka, který obsadil čtrnácté místo. Zvítězil Němec Severin Freund, který si upevnil vedení v průběžném pořadí Světového poháru.

V42í52t 70H43r11a10d57i51l 2634895171982

Tak lety nebo skoky?

0/0
12.12.2015 21:36

J92a62n 58Š28i20ř12i88n82a 5755525

Opět totální loterie, nejvíce mi je líto Gagnese, Koudelka to v prvním kole taky schytal hodně slušně :(.

+2/0
12.12.2015 18:59

M81a41r59t49i14n 97C42a91j50t23h18a96m55l 3421208706520

Severin vyhrál zcela zaslouženě, prekvapuje mi zas tolik Norů v desítce.Opět vytáhli nové jméno. Na třetím místě Hauer.Škoda, že se neskakalo ve finálovém kole daleko.Jen ten Freund dolit na 134 a proto 12 bodů náskok na druhého Prevce.Ale vemte si Rakušany.Nejlepší až na 9. Fettner a to to donedávna byla neporazitelná velmoc.Třeba se Koudys zítra zlepší, Jakub 20. místem dodržel svůj standart