Hirscher poprvé uspěl v super-G, Krýzl si jako 29. dojel pro dva body

Rakouský lyžař Marcel Hirscher poprvé v kariéře vyhrál ve Světovém poháru superobří slalom. V americkém Beaver Creeku se jelo na zkrácené trati a Kryštof Frýzl si na ní dojel pro dva body za 29. místo. Ondřej Bank závod nedokončil.

P12a66v27e62l 65P62o26s12p56í80š82i85l 3981134533225

s odstupem 1,4s a 29.? hodne natesnany.

0/0
6.12.2015 13:39

Z80d41e18n40k29a 81J71a28v77ů92r57k40o55v76á 6140387915519

ke kritikům M. Hirschera - za prvé,v SG byl v druhé nasazené skupině (15 nejlepších),jel velmi dobře i ve srovnání se závodníky kolem něj,kteří měli podobné povětrnostní podmínky,ty se o něco zhoršily v horní části trati při jízdě top sedmičky,naopak se výrazně zlepšily při jízdě Ligetyho (ten měl mnohem lepší podmínky i než Hirscher) - a ten byl druhy. za Hirscherem.Chápu,že ho někdo nemusí,ale hje fakt,že umí...taky nemám ráda Vonn,ale je výborná.

0/−1
6.12.2015 10:33

P11a43v74l76a 16K89u92b26i23š28t21o96v76á 3773646321301

Startovní číslo 4 je a až v třetí skupině, zajel to včera jasně nejlíp podmínky se vyloženě zlepšili až před třicítkou, co mi na tom vadí spíš, že to byl spíš GS než SG.

Jsem zvědavá na dnešní GS bych se nedivila kdyby byl těžší než ten včerejší.

0/0
6.12.2015 12:16

Z27d88e53n32k82a 83J55a43v87ů68r68k70o11v14á 6770577175609

myslím,že na to jsou jasně daná pravidla,někdy je to techničtější závod méně či více..navíc,Hirscehr jel opravdu dost dobře,aktivně,sedlo mu to,přeju mu to

0/0
6.12.2015 12:18

P51a78v16l63a 11K50u35b64i58š10t65o94v79á 3623906531831

Pravidla jsou danná, ale pak začne chumelit změkne trať a ještě ji zkrátí na polovinu a zůstane spíš ta část trati která se podobá GS tak pak sjezdaři jsou bez šance.

0/0
6.12.2015 12:40

E20v13a 97B77r60y89c31h71o11v33á 8575510274

Marcel je borec a umí neskutečně, ale nepřeju mu to! Kdyby byl aspoň malinko sympatičtější! ... A větší... a hezčí... A víc... Nor... no prostě Aksel! ;-D

0/0
7.12.2015 21:19

P17a29v29l70a 13K80u50b20i35š52t81o56v28á 3963436311731

Bohužel se nejelo super-G, ale takový jednodušší jednokolový GS.  Nejenže to zkrátili skoro na polovinu, plus byla měkká trať, do toho ještě největší chumelení pro nejlepší SG a výsledek je, že na předních místech jsou jezdci co jezdí GS.

+1/−1
6.12.2015 6:30

Z87d18e19n60k93a 46J14a61v72ů28r26k42o38v48á 6110177175829

ten ,kdo je v nasazené  elitní 15 Hirscher) a elitní 30(Ligety) nejlepších v SG zanmená jen to,že jsou to ti jedni nejlepších,co to jezdí a že zároveň jezdí i GS,tak to prostě je...navíc,můj oblíbený Svindal s Jansrudem udělali dost důležitou chbyu,která nevyplývala ze špatného počasí a le ze špatně přečtené trati..navíc,lyžování je prostě sport,co se jezdí venku,ne v hale a někdy to tak je,že vysvitně někomu sluníčko a někomu ne a je to pak znát...jo a vítěz myslím lonského či předlonského Hahnekamu je jeho vítěz i přes to,že závod byl zkrácen či se nejel klasickou tratí

0/0
6.12.2015 12:17

P58a75v60l91a 86K72u42b10i77š55t95o13v71á 3343386781591

Elitní 15 jsou startovní čísla 8-22, Hirscher se startovním číslem 4 prostě je jen v 30ti nejlepších. sice lepší jak Ligety, ale stále v druhé 15ce.

+1/0
6.12.2015 12:37

P68a43v17l55a 35K81v65a51p17i32l92o91v23á 7439558204897

Nechápu, že se ten chytrák na Erosportu může živit sportovní žurnalistikou! Celá červená skupina jela v nejhorším počasí, husté sněžení a mlha. Aksel i Kjetí jeli na plno od začátku a ty chyby byl způsobeny tím počasím! On tam plácal nesmysly on nepovedeném závodě. Slalomář měl kliku z p.....

+6/0
5.12.2015 22:12

Z59d72e96n36k25a 32J87a60v45ů36r16k76o24v53á 6180987685509

slalomář je v elitní 15 SG - jen tak na okraj a Norové neměli dobře přečtenou trať,udělali přesně na stejném místě chybu a to nebylo jen o horších povětrnostních podmínkách, Svindal je po Millerovi,který už nejzdí můj nej sjezdař,ale sporotvně musím uznat ,že tenhle závpd mu nevyšel,nejen kvůli počasí...jinak naprosto souhlasím  s nekompetencí reportérů na Eurosportu - to,že si nevšímají v podstatě závodu a melou a čtou něco z netu,místo aby se věnovali jízdě (Kárník obzvlášť) a naprosto neprofisionální je jejich hlášení výsledků ještě před dojetím závodníka (na netu to vidí dříve než my v TV)

M74a14r71t26i83n 70C56a58j88t85h32a50m38l 3501738256670

Proč asi vyhrál ten zatracenej AUT?Poláci říkali červená kosulka lidera na startu.Jenže s číslem 16 a od 10 teho se nak počasí pomatlo. Doplatili na to ti co včera první a druhý. Oba na stejném místě jak tam bylo navato. Za mě je morální vítěz Theaux s číslem 19.Ztrácel 0.80 a v cíli bylo jen 0.50.Pak se to po Osbornovi s číslem 25 začalo vybírat a výsledek?Druhý Ligety s číslem 29 a i sedmý Nor Kilde.Číslo 28.

+4/0
5.12.2015 20:57

T91o73m30á62š 88B16r55a90b43e75c 2418946105356

Tak zrovna Ligety umí zajet SG velmi dobře, je dokonce mistrem světa z této disciplíny a má 2 podiová umístění ze svěťáku. Jasně že na to počasí dnes ti nejlepší doplatili, ale Ted zajel výborně