Hirscher poprvé uspěl v super-G, Krýzl si jako 29. dojel pro dva body

Rakouský lyžař Marcel Hirscher poprvé v kariéře vyhrál ve Světovém poháru superobří slalom. V americkém Beaver Creeku se jelo na zkrácené trati a Kryštof Frýzl si na ní dojel pro dva body za 29. místo. Ondřej Bank závod nedokončil.

P51a58v18e13l 63P78o73s18p64í46š74i31l 3121104273235

s odstupem 1,4s a 29.? hodne natesnany.

0/0
6.12.2015 13:39

Z36d49e72n88k94a 24J45a67v49ů97r70k28o20v86á 6370427105849

ke kritikům M. Hirschera - za prvé,v SG byl v druhé nasazené skupině (15 nejlepších),jel velmi dobře i ve srovnání se závodníky kolem něj,kteří měli podobné povětrnostní podmínky,ty se o něco zhoršily v horní části trati při jízdě top sedmičky,naopak se výrazně zlepšily při jízdě Ligetyho (ten měl mnohem lepší podmínky i než Hirscher) - a ten byl druhy. za Hirscherem.Chápu,že ho někdo nemusí,ale hje fakt,že umí...taky nemám ráda Vonn,ale je výborná.

0/−1
6.12.2015 10:33

P56a79v60l16a 25K89u56b40i29š50t91o20v74á 3583226421881

Startovní číslo 4 je a až v třetí skupině, zajel to včera jasně nejlíp podmínky se vyloženě zlepšili až před třicítkou, co mi na tom vadí spíš, že to byl spíš GS než SG.

Jsem zvědavá na dnešní GS bych se nedivila kdyby byl těžší než ten včerejší.

0/0
6.12.2015 12:16

Z73d81e79n33k36a 22J49a63v64ů18r55k96o76v18á 6420317275539

myslím,že na to jsou jasně daná pravidla,někdy je to techničtější závod méně či více..navíc,Hirscehr jel opravdu dost dobře,aktivně,sedlo mu to,přeju mu to

0/0
6.12.2015 12:18

P47a61v30l33a 81K42u64b93i93š75t38o33v21á 3163766971631

Pravidla jsou danná, ale pak začne chumelit změkne trať a ještě ji zkrátí na polovinu a zůstane spíš ta část trati která se podobá GS tak pak sjezdaři jsou bez šance.

0/0
6.12.2015 12:40

E60v29a 60B29r67y21c51h59o81v11á 8425520424

Marcel je borec a umí neskutečně, ale nepřeju mu to! Kdyby byl aspoň malinko sympatičtější! ... A větší... a hezčí... A víc... Nor... no prostě Aksel! ;-D

0/0
7.12.2015 21:19

P59a88v56l15a 73K79u68b49i98š47t68o42v27á 3733346411951

Bohužel se nejelo super-G, ale takový jednodušší jednokolový GS.  Nejenže to zkrátili skoro na polovinu, plus byla měkká trať, do toho ještě největší chumelení pro nejlepší SG a výsledek je, že na předních místech jsou jezdci co jezdí GS.

+1/−1
6.12.2015 6:30

Z49d30e78n54k81a 11J65a33v79ů50r77k73o98v40á 6310517615269

ten ,kdo je v nasazené  elitní 15 Hirscher) a elitní 30(Ligety) nejlepších v SG zanmená jen to,že jsou to ti jedni nejlepších,co to jezdí a že zároveň jezdí i GS,tak to prostě je...navíc,můj oblíbený Svindal s Jansrudem udělali dost důležitou chbyu,která nevyplývala ze špatného počasí a le ze špatně přečtené trati..navíc,lyžování je prostě sport,co se jezdí venku,ne v hale a někdy to tak je,že vysvitně někomu sluníčko a někomu ne a je to pak znát...jo a vítěz myslím lonského či předlonského Hahnekamu je jeho vítěz i přes to,že závod byl zkrácen či se nejel klasickou tratí

0/0
6.12.2015 12:17

P49a75v16l41a 95K39u23b60i81š91t86o49v47á 3273286851601

Elitní 15 jsou startovní čísla 8-22, Hirscher se startovním číslem 4 prostě je jen v 30ti nejlepších. sice lepší jak Ligety, ale stále v druhé 15ce.

+1/0
6.12.2015 12:37

P22a72v87l77a 86K89v80a93p38i89l75o98v16á 7469898654567

Nechápu, že se ten chytrák na Erosportu může živit sportovní žurnalistikou! Celá červená skupina jela v nejhorším počasí, husté sněžení a mlha. Aksel i Kjetí jeli na plno od začátku a ty chyby byl způsobeny tím počasím! On tam plácal nesmysly on nepovedeném závodě. Slalomář měl kliku z p.....

+6/0
5.12.2015 22:12

Z83d64e88n17k33a 49J41a30v29ů73r46k39o13v59á 6540237795199

slalomář je v elitní 15 SG - jen tak na okraj a Norové neměli dobře přečtenou trať,udělali přesně na stejném místě chybu a to nebylo jen o horších povětrnostních podmínkách, Svindal je po Millerovi,který už nejzdí můj nej sjezdař,ale sporotvně musím uznat ,že tenhle závpd mu nevyšel,nejen kvůli počasí...jinak naprosto souhlasím  s nekompetencí reportérů na Eurosportu - to,že si nevšímají v podstatě závodu a melou a čtou něco z netu,místo aby se věnovali jízdě (Kárník obzvlášť) a naprosto neprofisionální je jejich hlášení výsledků ještě před dojetím závodníka (na netu to vidí dříve než my v TV)

M36a37r21t90i18n 31C78a62j70t65h10a93m67l 3541288496550

Proč asi vyhrál ten zatracenej AUT?Poláci říkali červená kosulka lidera na startu.Jenže s číslem 16 a od 10 teho se nak počasí pomatlo. Doplatili na to ti co včera první a druhý. Oba na stejném místě jak tam bylo navato. Za mě je morální vítěz Theaux s číslem 19.Ztrácel 0.80 a v cíli bylo jen 0.50.Pak se to po Osbornovi s číslem 25 začalo vybírat a výsledek?Druhý Ligety s číslem 29 a i sedmý Nor Kilde.Číslo 28.

+4/0
5.12.2015 20:57

T23o27m90á25š 36B30r54a27b90e93c 2688906815416

Tak zrovna Ligety umí zajet SG velmi dobře, je dokonce mistrem světa z této disciplíny a má 2 podiová umístění ze svěťáku. Jasně že na to počasí dnes ti nejlepší doplatili, ale Ted zajel výborně