Hirscher poprvé uspěl v super-G, Krýzl si jako 29. dojel pro dva body

Rakouský lyžař Marcel Hirscher poprvé v kariéře vyhrál ve Světovém poháru superobří slalom. V americkém Beaver Creeku se jelo na zkrácené trati a Kryštof Frýzl si na ní dojel pro dva body za 29. místo. Ondřej Bank závod nedokončil.

P50a56v24e60l 91P40o92s81p91í97š40i77l 3651784903805

s odstupem 1,4s a 29.? hodne natesnany.

0/0
6.12.2015 13:39

Z50d96e26n48k97a 46J82a34v34ů27r57k13o38v97á 6470237935639

ke kritikům M. Hirschera - za prvé,v SG byl v druhé nasazené skupině (15 nejlepších),jel velmi dobře i ve srovnání se závodníky kolem něj,kteří měli podobné povětrnostní podmínky,ty se o něco zhoršily v horní části trati při jízdě top sedmičky,naopak se výrazně zlepšily při jízdě Ligetyho (ten měl mnohem lepší podmínky i než Hirscher) - a ten byl druhy. za Hirscherem.Chápu,že ho někdo nemusí,ale hje fakt,že umí...taky nemám ráda Vonn,ale je výborná.

0/−1
6.12.2015 10:33

P39a30v88l66a 14K59u45b94i77š51t42o54v39á 3763366581391

Startovní číslo 4 je a až v třetí skupině, zajel to včera jasně nejlíp podmínky se vyloženě zlepšili až před třicítkou, co mi na tom vadí spíš, že to byl spíš GS než SG.

Jsem zvědavá na dnešní GS bych se nedivila kdyby byl těžší než ten včerejší.

0/0
6.12.2015 12:16

Z43d52e36n45k86a 26J92a70v35ů36r43k46o95v30á 6880447215489

myslím,že na to jsou jasně daná pravidla,někdy je to techničtější závod méně či více..navíc,Hirscehr jel opravdu dost dobře,aktivně,sedlo mu to,přeju mu to

0/0
6.12.2015 12:18

P24a54v91l67a 82K95u71b10i95š18t41o55v32á 3763946611511

Pravidla jsou danná, ale pak začne chumelit změkne trať a ještě ji zkrátí na polovinu a zůstane spíš ta část trati která se podobá GS tak pak sjezdaři jsou bez šance.

0/0
6.12.2015 12:40

E91v15a 29B28r81y74c21h22o90v62á 8985150504

Marcel je borec a umí neskutečně, ale nepřeju mu to! Kdyby byl aspoň malinko sympatičtější! ... A větší... a hezčí... A víc... Nor... no prostě Aksel! ;-D

0/0
7.12.2015 21:19

P45a97v30l13a 81K43u81b10i43š40t66o97v21á 3953236231511

Bohužel se nejelo super-G, ale takový jednodušší jednokolový GS.  Nejenže to zkrátili skoro na polovinu, plus byla měkká trať, do toho ještě největší chumelení pro nejlepší SG a výsledek je, že na předních místech jsou jezdci co jezdí GS.

+1/−1
6.12.2015 6:30

Z96d24e47n96k74a 49J92a51v19ů34r10k94o38v69á 6380207295599

ten ,kdo je v nasazené  elitní 15 Hirscher) a elitní 30(Ligety) nejlepších v SG zanmená jen to,že jsou to ti jedni nejlepších,co to jezdí a že zároveň jezdí i GS,tak to prostě je...navíc,můj oblíbený Svindal s Jansrudem udělali dost důležitou chbyu,která nevyplývala ze špatného počasí a le ze špatně přečtené trati..navíc,lyžování je prostě sport,co se jezdí venku,ne v hale a někdy to tak je,že vysvitně někomu sluníčko a někomu ne a je to pak znát...jo a vítěz myslím lonského či předlonského Hahnekamu je jeho vítěz i přes to,že závod byl zkrácen či se nejel klasickou tratí

0/0
6.12.2015 12:17

P19a62v53l77a 53K77u66b31i52š41t81o69v13á 3663616131761

Elitní 15 jsou startovní čísla 8-22, Hirscher se startovním číslem 4 prostě je jen v 30ti nejlepších. sice lepší jak Ligety, ale stále v druhé 15ce.

+1/0
6.12.2015 12:37

P17a35v77l70a 92K29v89a14p56i64l72o45v54á 7799238524207

Nechápu, že se ten chytrák na Erosportu může živit sportovní žurnalistikou! Celá červená skupina jela v nejhorším počasí, husté sněžení a mlha. Aksel i Kjetí jeli na plno od začátku a ty chyby byl způsobeny tím počasím! On tam plácal nesmysly on nepovedeném závodě. Slalomář měl kliku z p.....

+6/0
5.12.2015 22:12

Z83d30e92n47k66a 88J48a70v31ů57r88k43o95v48á 6720957915649

slalomář je v elitní 15 SG - jen tak na okraj a Norové neměli dobře přečtenou trať,udělali přesně na stejném místě chybu a to nebylo jen o horších povětrnostních podmínkách, Svindal je po Millerovi,který už nejzdí můj nej sjezdař,ale sporotvně musím uznat ,že tenhle závpd mu nevyšel,nejen kvůli počasí...jinak naprosto souhlasím  s nekompetencí reportérů na Eurosportu - to,že si nevšímají v podstatě závodu a melou a čtou něco z netu,místo aby se věnovali jízdě (Kárník obzvlášť) a naprosto neprofisionální je jejich hlášení výsledků ještě před dojetím závodníka (na netu to vidí dříve než my v TV)

M50a19r62t40i96n 60C63a38j43t81h73a77m42l 3961318216220

Proč asi vyhrál ten zatracenej AUT?Poláci říkali červená kosulka lidera na startu.Jenže s číslem 16 a od 10 teho se nak počasí pomatlo. Doplatili na to ti co včera první a druhý. Oba na stejném místě jak tam bylo navato. Za mě je morální vítěz Theaux s číslem 19.Ztrácel 0.80 a v cíli bylo jen 0.50.Pak se to po Osbornovi s číslem 25 začalo vybírat a výsledek?Druhý Ligety s číslem 29 a i sedmý Nor Kilde.Číslo 28.

+4/0
5.12.2015 20:57

T48o52m48á33š 88B23r39a82b35e54c 2188916315966

Tak zrovna Ligety umí zajet SG velmi dobře, je dokonce mistrem světa z této disciplíny a má 2 podiová umístění ze svěťáku. Jasně že na to počasí dnes ti nejlepší doplatili, ale Ted zajel výborně