Mladá Češka zdolala soupeřku z Top 10. Za odměnu si koupí kafe

Na krku nosí přívěsek ve tvaru srdce. A statečné srdce předvedla tenistka Denisa Allertová i na betonovém jevišti na Flushing Meadows. Ve druhém setu povstala ze stavu 0:3, 1:4 či 3:5 a v tie-breaku nakonec zlomila v 1. kole grandslamového US Open světovou desítku Carlu Suárezovou. „Jsem v euforii, asi mi to dojde později,“ říkala unešeně asi hodinu po utkání.

T84o82m51á40š 71B24y62d46e40l79s62k77ý 8320591520

u jejího zápasu jsem zavzpomínal na výhru Kodeše proti Metrevilimu ve finále Vimbledonu. Kodeš prohrával 0 : 2 na sety 3:5 ve 3 setu a 15 : 40 při vlastním podání. Na konec vyhrál Vimbledon 3 :2

0/0
1.9.2015 14:51

T25o43m14á95š 50Š33l89a14p25á30k 4310457898212

Kodeš toho vyhrál dost, ale Vimbledon určitě ne ;-)

J65o77s90e78f 37M80i16š93k77o35v19s50k78ý 9718351271568

Pane OˇSullivane, vy jste zřejmě jen virtuální provokatér. Prostě Allertová udělala úspěch jako hrom. Díval jsem se a bojovala jako lvice. Gratulace.

+2/0
1.9.2015 11:30

J21a32n 93A34n38d44r34á12š 9646492559

Je pravda, ze bojovala, ale Suarez byla hodne tragicka. Alespon ten druhy set, ktery jsem videl.