Mladá Češka zdolala soupeřku z Top 10. Za odměnu si koupí kafe

Na krku nosí přívěsek ve tvaru srdce. A statečné srdce předvedla tenistka Denisa Allertová i na betonovém jevišti na Flushing Meadows. Ve druhém setu povstala ze stavu 0:3, 1:4 či 3:5 a v tie-breaku nakonec zlomila v 1. kole grandslamového US Open světovou desítku Carlu Suárezovou. „Jsem v euforii, asi mi to dojde později,“ říkala unešeně asi hodinu po utkání.

T97o51m58á17š 80B63y84d16e68l65s68k79ý 8360801600

u jejího zápasu jsem zavzpomínal na výhru Kodeše proti Metrevilimu ve finále Vimbledonu. Kodeš prohrával 0 : 2 na sety 3:5 ve 3 setu a 15 : 40 při vlastním podání. Na konec vyhrál Vimbledon 3 :2

0/0
1.9.2015 14:51

T19o50m15á19š 86Š69l54a10p34á10k 4610337318702

Kodeš toho vyhrál dost, ale Vimbledon určitě ne ;-)

J84o37s95e57f 81M80i11š61k84o97v80s53k74ý 9558241641148

Pane OˇSullivane, vy jste zřejmě jen virtuální provokatér. Prostě Allertová udělala úspěch jako hrom. Díval jsem se a bojovala jako lvice. Gratulace.

+2/0
1.9.2015 11:30

J78a33n 46A91n23d38r64á87š 9176352419

Je pravda, ze bojovala, ale Suarez byla hodne tragicka. Alespon ten druhy set, ktery jsem videl.