Mladá Češka zdolala soupeřku z Top 10. Za odměnu si koupí kafe

Na krku nosí přívěsek ve tvaru srdce. A statečné srdce předvedla tenistka Denisa Allertová i na betonovém jevišti na Flushing Meadows. Ve druhém setu povstala ze stavu 0:3, 1:4 či 3:5 a v tie-breaku nakonec zlomila v 1. kole grandslamového US Open světovou desítku Carlu Suárezovou. „Jsem v euforii, asi mi to dojde později,“ říkala unešeně asi hodinu po utkání.

T20o91m45á72š 32B89y33d75e83l19s24k42ý 8910301840

u jejího zápasu jsem zavzpomínal na výhru Kodeše proti Metrevilimu ve finále Vimbledonu. Kodeš prohrával 0 : 2 na sety 3:5 ve 3 setu a 15 : 40 při vlastním podání. Na konec vyhrál Vimbledon 3 :2

0/0
1.9.2015 14:51

T90o82m25á88š 22Š71l98a45p97á72k 4580287418332

Kodeš toho vyhrál dost, ale Vimbledon určitě ne ;-)

J83o10s96e91f 67M67i16š36k75o56v60s60k90ý 9868771211598

Pane OˇSullivane, vy jste zřejmě jen virtuální provokatér. Prostě Allertová udělala úspěch jako hrom. Díval jsem se a bojovala jako lvice. Gratulace.

+2/0
1.9.2015 11:30

J94a10n 68A87n73d88r33á57š 9136242869

Je pravda, ze bojovala, ale Suarez byla hodne tragicka. Alespon ten druhy set, ktery jsem videl.