Kanoista Fuksa je mistrem světa na 500 metrů, čtyřkajak má bronz z kilometru

Český kanoista Martin Fuksa se stal v Miláně mistrem světa v závodě na neolympijské trati 500 metrů. Bronz na kilometru získal čtyřkajak Daniel Havel, Lukáš Trefil, Josef Dostál, Jan Štěrba, který vybojoval zároveň místo na olympijských hrách v Riu. Totéž se povedlo díky osmému místu ve sprintu na 200 metrů kajakáři Filipu Švábovi.

M70a79r98t35i59n 55C43a50j77t54h71a96m63l 3431328276240

Udělali z toho pěknou bramboracku když 500 m C1 neolympijska trať. Hlavně že daj 200 m C1 že?Tak vyrovnaný, že vždy čekám až foto finis!

0/0
23.8.2015 18:12

M24a55r79t80i94n 79S69ý54k77o30r86a 1227128737867

Super, aspoň ho těch sedmnáct tisícin nebude budit ze spánku.

0/0
23.8.2015 14:00

M51a84r94t33i75n 91C86a79j77t65h54a38m74l 3581308166560

Navíc z kanoistu nejstabilnější výkon. Jeho vcerejsi přemožitel bez medaile až predposledni. A takový namáhavý sport,vždyť v lodí klečí. Nečekal sem že po Doktorovi přijde další takový borec,tak rychle.

+5/0
23.8.2015 11:20

L96u82k77á66š 79C15i90e97s13l55a88r 6104658306895

Skvělý úspěch, ale v těchto sportech platí, že to prostě musí potvrdit na OH. To je jediná šance jak se dostat do širšího povědomí a hlavně taky jak si vydělat nějakou tu korunu. Doktor to uměl hezky zhodnotit.