Kanoista Fuksa je mistrem světa na 500 metrů, čtyřkajak má bronz z kilometru

Český kanoista Martin Fuksa se stal v Miláně mistrem světa v závodě na neolympijské trati 500 metrů. Bronz na kilometru získal čtyřkajak Daniel Havel, Lukáš Trefil, Josef Dostál, Jan Štěrba, který vybojoval zároveň místo na olympijských hrách v Riu. Totéž se povedlo díky osmému místu ve sprintu na 200 metrů kajakáři Filipu Švábovi.

M70a30r96t17i87n 96C26a18j87t60h68a49m93l 3581508356890

Udělali z toho pěknou bramboracku když 500 m C1 neolympijska trať. Hlavně že daj 200 m C1 že?Tak vyrovnaný, že vždy čekám až foto finis!

0/0
23.8.2015 18:12

M30a71r52t14i69n 21S39ý33k18o42r92a 1177498257377

Super, aspoň ho těch sedmnáct tisícin nebude budit ze spánku.

0/0
23.8.2015 14:00

M19a41r67t77i15n 38C44a75j53t34h27a84m91l 3501108956920

Navíc z kanoistu nejstabilnější výkon. Jeho vcerejsi přemožitel bez medaile až predposledni. A takový namáhavý sport,vždyť v lodí klečí. Nečekal sem že po Doktorovi přijde další takový borec,tak rychle.

+5/0
23.8.2015 11:20

L32u43k10á75š 96C93i11e19s66l83a79r 6634338116485

Skvělý úspěch, ale v těchto sportech platí, že to prostě musí potvrdit na OH. To je jediná šance jak se dostat do širšího povědomí a hlavně taky jak si vydělat nějakou tu korunu. Doktor to uměl hezky zhodnotit.