Kanoista Fuksa je mistrem světa na 500 metrů, čtyřkajak má bronz z kilometru

Český kanoista Martin Fuksa se stal v Miláně mistrem světa v závodě na neolympijské trati 500 metrů. Bronz na kilometru získal čtyřkajak Daniel Havel, Lukáš Trefil, Josef Dostál, Jan Štěrba, který vybojoval zároveň místo na olympijských hrách v Riu. Totéž se povedlo díky osmému místu ve sprintu na 200 metrů kajakáři Filipu Švábovi.

M84a44r81t90i45n 89C90a88j21t77h45a50m61l 3871788236340

Udělali z toho pěknou bramboracku když 500 m C1 neolympijska trať. Hlavně že daj 200 m C1 že?Tak vyrovnaný, že vždy čekám až foto finis!

0/0
23.8.2015 18:12

M90a46r39t49i89n 97S98ý56k48o48r47a 1327738937877

Super, aspoň ho těch sedmnáct tisícin nebude budit ze spánku.

0/0
23.8.2015 14:00

M92a16r20t79i88n 28C88a18j38t20h27a57m46l 3861318136850

Navíc z kanoistu nejstabilnější výkon. Jeho vcerejsi přemožitel bez medaile až predposledni. A takový namáhavý sport,vždyť v lodí klečí. Nečekal sem že po Doktorovi přijde další takový borec,tak rychle.

+5/0
23.8.2015 11:20

L12u83k44á38š 46C88i45e54s82l90a88r 6514518506885

Skvělý úspěch, ale v těchto sportech platí, že to prostě musí potvrdit na OH. To je jediná šance jak se dostat do širšího povědomí a hlavně taky jak si vydělat nějakou tu korunu. Doktor to uměl hezky zhodnotit.