Štvanická antuka korunovala vítěze, Allertová na titul nedosáhla

Pražský turnaj ITF na Štvanici nemá českého vítěze. Tenistka Denisa Allertová totiž podlehla ve finále turnajové sedmičce Maríi-Terese Torróové ze Španělska 3:6 a 6:7. Mužský challenger na antukovém Prague Open vyhrál Brazilec Rogerio Dutra Silva, jenž se k trofeji probil až z kvalifikace.

M26a52r62t34i42n 15C18a28j10t15h62a25m58l 3691608576900

A ze sem to cekal Halepka se nechavala ve druhem casto osetrovat,zazrakem to dotahla do TB kterej 7-4 vyhrala, ale pak pote co prohrava 3-0 skrecuje.Komediantka,at si radsi priste nikoho nebere do huby.Gratuluju Belinde k prvnimu titulu na okruhu WTA.

+2/0
16.8.2015 21:50

R65o13m96a94n 87V59í40c31e78n66e39c 2849732538112

Radek Štěpánek hraje kvalifikaci challengeru ve Vancouveru. Je nenasazený a v 1.kole porazil  Nielsena 62 63. V noci nastoupí proti Američanovi Sandgrenovi.

+4/0
16.8.2015 18:52

D46a48v91i73d 72H95ý92ž21a 7875939266479

Katem českých tenistek se stala španělská tenistka Torroooooovovová Floooororvovová.

+6/0
16.8.2015 17:53

L74i73b94o21r 73K16l53a43s73n76a 1742376914325

Je to škoda, no. Chybovala dost.  Hradecká vyhrála první set, potom, co ve čtvrtém gemu neproměnila 4 brejkboly. Potom jeden využila, ale vzápětí v důležitém momentu opět přišla soupeřka o servis. Uvidíme, jak bude další set.