Kornfeil dojel v Brně ve zkráceném závodu devátý, Hanika šestadvacátý

Po výborné kvalifikaci (sedmé místo) se čekalo, jestli Karel Hanika rozjásá brněnské diváky, ale pád jeho ambice zhatil - nakonec skončil šestadvacátý. Zastoupil ho druhý Čech na startu Jakub Kornfeil, který si dojel pro deváté místo. Zkrácenou Velkou cenu České republiky silničních motocyklů ve třídě Moto3 vyhrál Ital Niccolo Antonelli.

P63e79t15r 48V94i81n29t94r14l71í13k 3466274891

Přijde mi, že na to, že je to jedna z největších sportovních akcí v ČR (letos skoro 250.000 návštěvníků) se tomu poměrně málo média věnují, nj, není to v Praze... ;)

0/0
17.8.2015 3:48

V57á96c73l16a47v 64K14o49n16í10č44e91k 1149713321535

250.000 ani náhodou. To budou nějaké kouzla s číslama. Vsadím se, že započítávají každého, co tam byl celý víkend, minimálně 3x.

0/−1
17.8.2015 8:18

P22e35t29r 87V70i60n35t56r57l44í41k 3626724631

Počítá se každý den, a hra s čísly je každá návštěvnost, např na hokej během MS mohlo dojít taky jen 200.000 až 300.000 lidí ale počítá se vstup na každý zápas zvlášť... Stejně jako zde, na kvalifikaci i na závod. Mimochodem, hlásili že jen v neděli tam bylo okolo 140.000 lidí, ty přírodní tribuny byly tak plné jak nikdy, většinou jsou tak poloviční, pamatuji že jako dítě jsem chodiíval a celková návštěvnost byla poloviční co nyní...

0/0
17.8.2015 12:16

J29a63n 24K83o88t18y87z10a 3237977761236

Zase u naseho Kaji musim ocenit, jak se docela statecne snazil drzet startovniho pole ve warm-upu...

+4/0
16.8.2015 14:51

J72a15n 14K13o76t56y72z60a 3597767261386

Pozoruhodne... Padaja kolem sebe videl zavodniky jen v prvnim a poslednim kole.

+2/0
16.8.2015 14:49

J29a95n 70K27o58t13y32z51a 3757517791796

Vyborne Padajo! Dneska jsem naprosto jasne videl, ze nas hvezdny zavodnik slavne zvitezil, i kdyz v cilove rovince na nej nejaky Lorenzo docela zle dotiral!

+5/0
16.8.2015 14:48

M76a29r82t23i64n 21S21i31t21t56a 8872303510

Dnes závod Moto GP nečekaně jednoznačný, nejnapínavejší paradoxně souboj Abraham x Lorenzo :)

L51u20c74i35e 47B30l34a33n35i57c73k59á 2945473649941

..a co "velikán" Abraham ? ...jezdí jetšě vůbec ten čipera?...nebo šel konečně cvrnkat kuličky ? :-)

+2/0
16.8.2015 14:26

L27u72d17ě50k 74S14k45a47l61i62c47k38ý 8423905644898

Jak je opět vidět, je tu v diskuzi plno zkušených závodníků, kteři ví jak se to má jezdit

L19u20d39ě26k 65S85k51a68l90i84c96k93ý 8473745364728

když tedy víš jak se to má jezdit, proč nejsi v MS ty místo nich?

+1/−2
16.8.2015 13:36

P83e82t95r 89B44á91č83a 8835106775635

Ja jsem neco takoveho psal? Nech si ty svoje prechytraly blaboly prosimte.

J54i26ř86í 31K12o37c36u43r52e47k 6615494985508

Když se podívám na statistiku letočního ročníku tak kromě prvních dvou není nikdo, kdo by dokončil všechny závody. Průběžně pátý Vázques nedojel dokonce 4x.

+1/0
16.8.2015 14:32

R47u11d54i 97G22a27š78p15a98r 3559389299293

Protože byla čevená vlajka vyvěšena ještě před koncem prvního kola.

+1/0
16.8.2015 12:44

V39o65j54t27ě11c17h 11P76e29t93r29á87š 1930479701354

Ten opakovanej start nedává smysl, chápu, že museli dát červenou vlajku.. to ok! Ale proč proboha na tom opakovaným roštu, pak nestáli aspoň podle pořadí, jaký měli v tom kole, kdy to pauznuli?? Takhle závodáci, co spadli v prvním kole, tak pokud to neodnesli zraněním, tak mohli nasednout zpátky na stroj, dojet do boxů, vyměnit pneu, nabrat síly a za 20 minut zpátky na start na druhou šanci.. To mi prostě přijde docela unfair!

R17a34d20i28m 79V18e79n46g85l52a98ř 3572537821989

Na to, že Hanika byl považován za velký talent a jezdí na jedné z nejlepších motorek tak nic moc.

+8/−4

F86r41a17n54t37i13š62e35k 15S85t50r92n37a42d 4194535329956

Umístění čekých závodníků v Brně na Moto GP bývalo podstatně lepší. Letos se to za úspěch nedá považovat. To pouze moderátor se rozplývá nadšeně nad umístěním až na devátém místě.