Kornfeil dojel v Brně ve zkráceném závodu devátý, Hanika šestadvacátý

Po výborné kvalifikaci (sedmé místo) se čekalo, jestli Karel Hanika rozjásá brněnské diváky, ale pád jeho ambice zhatil - nakonec skončil šestadvacátý. Zastoupil ho druhý Čech na startu Jakub Kornfeil, který si dojel pro deváté místo. Zkrácenou Velkou cenu České republiky silničních motocyklů ve třídě Moto3 vyhrál Ital Niccolo Antonelli.

P52e45t55r 27V38i30n98t16r90l82í69k 3196614111

Přijde mi, že na to, že je to jedna z největších sportovních akcí v ČR (letos skoro 250.000 návštěvníků) se tomu poměrně málo média věnují, nj, není to v Praze... ;)

0/0
17.8.2015 3:48

V94á77c28l56a64v 77K33o98n59í85č87e40k 1649533621905

250.000 ani náhodou. To budou nějaké kouzla s číslama. Vsadím se, že započítávají každého, co tam byl celý víkend, minimálně 3x.

0/−1
17.8.2015 8:18

P86e12t92r 14V66i10n79t54r76l32í88k 3776324561

Počítá se každý den, a hra s čísly je každá návštěvnost, např na hokej během MS mohlo dojít taky jen 200.000 až 300.000 lidí ale počítá se vstup na každý zápas zvlášť... Stejně jako zde, na kvalifikaci i na závod. Mimochodem, hlásili že jen v neděli tam bylo okolo 140.000 lidí, ty přírodní tribuny byly tak plné jak nikdy, většinou jsou tak poloviční, pamatuji že jako dítě jsem chodiíval a celková návštěvnost byla poloviční co nyní...

0/0
17.8.2015 12:16

J14a67n 53K15o86t57y27z39a 3497367441536

Zase u naseho Kaji musim ocenit, jak se docela statecne snazil drzet startovniho pole ve warm-upu...

+4/0
16.8.2015 14:51

J85a69n 39K97o64t55y53z10a 3957677251576

Pozoruhodne... Padaja kolem sebe videl zavodniky jen v prvnim a poslednim kole.

+2/0
16.8.2015 14:49

J43a94n 96K72o78t42y87z54a 3767137801306

Vyborne Padajo! Dneska jsem naprosto jasne videl, ze nas hvezdny zavodnik slavne zvitezil, i kdyz v cilove rovince na nej nejaky Lorenzo docela zle dotiral!

+5/0
16.8.2015 14:48

M85a59r65t14i73n 56S61i66t68t23a 8242193250

Dnes závod Moto GP nečekaně jednoznačný, nejnapínavejší paradoxně souboj Abraham x Lorenzo :)

L59u17c48i88e 75B81l87a18n22i14c89k49á 2355483159571

..a co "velikán" Abraham ? ...jezdí jetšě vůbec ten čipera?...nebo šel konečně cvrnkat kuličky ? :-)

+2/0
16.8.2015 14:26

L87u30d80ě87k 56S11k73a54l31i54c51k44ý 8773885884728

Jak je opět vidět, je tu v diskuzi plno zkušených závodníků, kteři ví jak se to má jezdit

L62u52d83ě95k 21S40k93a17l50i21c71k97ý 8583425924678

když tedy víš jak se to má jezdit, proč nejsi v MS ty místo nich?

+1/−2
16.8.2015 13:36

P31e40t53r 39B32á25č27a 8945166505595

Ja jsem neco takoveho psal? Nech si ty svoje prechytraly blaboly prosimte.

J88i88ř70í 79K63o97c66u71r14e58k 6235314905318

Když se podívám na statistiku letočního ročníku tak kromě prvních dvou není nikdo, kdo by dokončil všechny závody. Průběžně pátý Vázques nedojel dokonce 4x.

+1/0
16.8.2015 14:32

R72u10d49i 55G49a76š65p23a85r 3129479149963

Protože byla čevená vlajka vyvěšena ještě před koncem prvního kola.

+1/0
16.8.2015 12:44

V47o89j71t11ě72c75h 57P68e68t33r29á82š 1790879751714

Ten opakovanej start nedává smysl, chápu, že museli dát červenou vlajku.. to ok! Ale proč proboha na tom opakovaným roštu, pak nestáli aspoň podle pořadí, jaký měli v tom kole, kdy to pauznuli?? Takhle závodáci, co spadli v prvním kole, tak pokud to neodnesli zraněním, tak mohli nasednout zpátky na stroj, dojet do boxů, vyměnit pneu, nabrat síly a za 20 minut zpátky na start na druhou šanci.. To mi prostě přijde docela unfair!

R25a36d66i96m 76V47e23n76g57l70a17ř 3252457611509

Na to, že Hanika byl považován za velký talent a jezdí na jedné z nejlepších motorek tak nic moc.

+8/−4

F18r13a15n81t65i10š90e69k 81S80t63r60n84a22d 4414275259476

Umístění čekých závodníků v Brně na Moto GP bývalo podstatně lepší. Letos se to za úspěch nedá považovat. To pouze moderátor se rozplývá nadšeně nad umístěním až na devátém místě.