Kornfeil dojel v Brně ve zkráceném závodu devátý, Hanika šestadvacátý

Po výborné kvalifikaci (sedmé místo) se čekalo, jestli Karel Hanika rozjásá brněnské diváky, ale pád jeho ambice zhatil - nakonec skončil šestadvacátý. Zastoupil ho druhý Čech na startu Jakub Kornfeil, který si dojel pro deváté místo. Zkrácenou Velkou cenu České republiky silničních motocyklů ve třídě Moto3 vyhrál Ital Niccolo Antonelli.

P64e69t89r 98V16i55n72t43r24l50í43k 3246604291

Přijde mi, že na to, že je to jedna z největších sportovních akcí v ČR (letos skoro 250.000 návštěvníků) se tomu poměrně málo média věnují, nj, není to v Praze... ;)

0/0
17.8.2015 3:48

V94á79c97l32a17v 30K80o28n98í29č48e81k 1899223101385

250.000 ani náhodou. To budou nějaké kouzla s číslama. Vsadím se, že započítávají každého, co tam byl celý víkend, minimálně 3x.

0/−1
17.8.2015 8:18

P70e47t22r 50V79i70n40t98r82l88í14k 3366104751

Počítá se každý den, a hra s čísly je každá návštěvnost, např na hokej během MS mohlo dojít taky jen 200.000 až 300.000 lidí ale počítá se vstup na každý zápas zvlášť... Stejně jako zde, na kvalifikaci i na závod. Mimochodem, hlásili že jen v neděli tam bylo okolo 140.000 lidí, ty přírodní tribuny byly tak plné jak nikdy, většinou jsou tak poloviční, pamatuji že jako dítě jsem chodiíval a celková návštěvnost byla poloviční co nyní...

0/0
17.8.2015 12:16

J60a84n 83K59o54t17y23z55a 3127977661456

Zase u naseho Kaji musim ocenit, jak se docela statecne snazil drzet startovniho pole ve warm-upu...

+4/0
16.8.2015 14:51

J69a70n 59K34o65t59y43z85a 3787947121206

Pozoruhodne... Padaja kolem sebe videl zavodniky jen v prvnim a poslednim kole.

+2/0
16.8.2015 14:49

J49a33n 49K97o49t28y26z53a 3287337671636

Vyborne Padajo! Dneska jsem naprosto jasne videl, ze nas hvezdny zavodnik slavne zvitezil, i kdyz v cilove rovince na nej nejaky Lorenzo docela zle dotiral!

+5/0
16.8.2015 14:48

M97a39r67t92i25n 25S45i24t83t43a 8112683490

Dnes závod Moto GP nečekaně jednoznačný, nejnapínavejší paradoxně souboj Abraham x Lorenzo :)

L15u82c81i23e 26B46l12a94n35i35c91k49á 2695623599861

..a co "velikán" Abraham ? ...jezdí jetšě vůbec ten čipera?...nebo šel konečně cvrnkat kuličky ? :-)

+2/0
16.8.2015 14:26

L36u15d32ě79k 58S89k95a71l59i14c36k13ý 8803345304478

Jak je opět vidět, je tu v diskuzi plno zkušených závodníků, kteři ví jak se to má jezdit

L95u61d53ě52k 43S15k94a47l14i96c86k65ý 8253865194628

když tedy víš jak se to má jezdit, proč nejsi v MS ty místo nich?

+1/−2
16.8.2015 13:36

P21e19t97r 24B11á15č53a 8245696525965

Ja jsem neco takoveho psal? Nech si ty svoje prechytraly blaboly prosimte.

J38i82ř89í 18K49o81c26u38r73e61k 6565874985558

Když se podívám na statistiku letočního ročníku tak kromě prvních dvou není nikdo, kdo by dokončil všechny závody. Průběžně pátý Vázques nedojel dokonce 4x.

+1/0
16.8.2015 14:32

R59u26d10i 37G24a89š14p75a36r 3589319319573

Protože byla čevená vlajka vyvěšena ještě před koncem prvního kola.

+1/0
16.8.2015 12:44

V81o24j54t73ě46c18h 13P76e77t12r88á46š 1150989201734

Ten opakovanej start nedává smysl, chápu, že museli dát červenou vlajku.. to ok! Ale proč proboha na tom opakovaným roštu, pak nestáli aspoň podle pořadí, jaký měli v tom kole, kdy to pauznuli?? Takhle závodáci, co spadli v prvním kole, tak pokud to neodnesli zraněním, tak mohli nasednout zpátky na stroj, dojet do boxů, vyměnit pneu, nabrat síly a za 20 minut zpátky na start na druhou šanci.. To mi prostě přijde docela unfair!

R21a90d19i89m 93V11e54n21g45l96a95ř 3362867851719

Na to, že Hanika byl považován za velký talent a jezdí na jedné z nejlepších motorek tak nic moc.

+8/−4

F39r17a10n24t32i70š13e28k 80S64t94r54n92a36d 4164375819736

Umístění čekých závodníků v Brně na Moto GP bývalo podstatně lepší. Letos se to za úspěch nedá považovat. To pouze moderátor se rozplývá nadšeně nad umístěním až na devátém místě.