Nejlepší český výsledek na MS: Závadová byla na dlouhé polohovce pátá

Před startem finálového polohového závodu na 400 metrů s úsměvem zamávala tribunám a pak si na světovém šampionátu doplavala pro blyštivý výsledek - nejlepší, jehož Češi v Kazani dosáhli. Barbora Závadová obsadila pátou příčku, na medaili ztratila 4,21 vteřiny. Suverénně vyhrála maďarská favoritka Katinka Hosszúová.

M23a42r74t26i82n 10Z41p91ě48v69á63č74e84k 3118561141782

Colemanová, Johanssonová, Sjöströmová, Hanssonová ... ale Kateřina Emmonds, Emma Smetana ..vám to nerve oči / uši? (Nic proti Katce a Emmě, tam je to v pořádku) Chtěl bych znát názor i jiných, možná jsem "divnej" já.