Nejlepší český výsledek na MS: Závadová byla na dlouhé polohovce pátá

Před startem finálového polohového závodu na 400 metrů s úsměvem zamávala tribunám a pak si na světovém šampionátu doplavala pro blyštivý výsledek - nejlepší, jehož Češi v Kazani dosáhli. Barbora Závadová obsadila pátou příčku, na medaili ztratila 4,21 vteřiny. Suverénně vyhrála maďarská favoritka Katinka Hosszúová.

M82a98r90t73i36n 52Z73p49ě71v33á20č22e18k 3428291621602

Colemanová, Johanssonová, Sjöströmová, Hanssonová ... ale Kateřina Emmonds, Emma Smetana ..vám to nerve oči / uši? (Nic proti Katce a Emmě, tam je to v pořádku) Chtěl bych znát názor i jiných, možná jsem "divnej" já.