Wimbledon začal, postup slavily Karolína Plíšková a Šafářová

Wimbledon je zahájen. Nejslavnější tenisový turnaj se loni vydařil českým ženám a dnes na ně navázaly Karolína Plíšková s Lucií Šafářovou. S Irinou Falconiovou z USA musela sice Plíšková odehrát tři sety, postup ale vybojovala po výhře 6:4, 4:6, 6:1. Lucie Šafářová se v 1. kole Wimbledonu nečekaně zapotila. Turnajová šestka udolala Alison Riskeovou z USA 3:6, 7:5, 6:3. Dohrály už naopak Petra Cetkovská a Barbora Strýcová.

J87i80ř71í 25R49o90j59k66a 2793710133

Zápas Lucky Šafářové jsem neviděl, takže čtu článek a přemýšlím, jak je to možné (podle informací z článku): v 1. setu Američanka se dostala do vedení 5:1, Lucka snížila na 5:3, ale první set prohrála 6:3. A ve druhém setu Lucka Američance POPRVÉ V ZÁPASE sebrala podání. Japato?8-o8-o8-o

0/0
29.6.2015 23:23

M17a98r63t10i86n 56Z22á97m25o18s75t16n39ý 2163371825932

Myslim, ze je to chyba v clanku, Lucka v prvnim setu 1:5 neprohravala ...

0/0
29.6.2015 23:31

J35i40ř23í 11R96o87j67k96a 2193150183

No že je chyba v článku, bylo zřejmé hned. Jenom jsem nevěděl, kde. Dík.

0/0
29.6.2015 23:33

H63a45n41a 88U13l15r24y86c88h21o52v30á 9380523238228

Lucka prohrávala 5:1, ale pak sebrala soupeřce podání a snížila na 5:3.

0/0
30.6.2015 9:02

H10a33n59a 27U33l81r83y59c50h65o75v34á 9150373688728

Sebrala podání a uhrála si svoje a snížila na 5:3 je přesnější. :-)

0/0
30.6.2015 9:03

M54a24r20t57i20n 66Č11a30r51n91e51c15k32ý 2355984249175

To nic nemění na tom, že článek je blbě, protože samozřejmě neplatí věta "A ve druhém setu Lucka Američance POPRVÉ V ZÁPASE sebrala podání."

0/0
30.6.2015 10:49

H75a24n76a 79U62l93r51y44c17h39o84v80á 9410133398708

Blbě samozřejmě je, jen jsem to chtěla uvést na pravou míru, v čem.

0/0
30.6.2015 17:24

V14l46a85d53i36m77i44r 17P75o70h26u58n29e23k 9827825103150

Prave pro tu bojovnost mam radeji Lucku.Dokaze se vyskrabat skoro ze dna.protoze si veri .Petra by to uz davno vzdala vlastni nechuti dal bojovat.[>-]V

+3/−15
29.6.2015 22:36

M32a74r25t18i96n17a 39V94e77s14e70l85á 1798506722704

Děláte si legraci, nebo tenis sledujete tři měsíce?;-D

Lucka byla vždy věčnej uzlíček nervů a vždy to byla Petra, která bojovala. Krásně to ilustruje jejich wimbledonské semifinále, kdy Lucie prohrála hlavou a Petra naopak zvítězila vůlí vyhrát.

+7/0
29.6.2015 22:51

L31u46k79á20š 62V47l36k 2721429374406

Loni kdy Petra vyhrála, tak ve 4. kole například s Venus Williams 5:7,7:6,7:5. To nevypadá, že by Petra něco vzdávala...

+5/0
29.6.2015 23:07

J20o92s23e35f 49S34t68e87f16l 5294387383160

Nadherny argument.Az mne to prekvapilo.jak tesne byla od porazky(hlavne v druhym setu,pri tie breaku byla urcite pod velkym tlakem).I ja rad argumentuji jasnymi priklady,ale bohuzel to na vecny rejpaly moc neplati

+1/0
30.6.2015 11:01

R21o20m32a27n 12L49a13š79t67o49v95i34č96k63a 9628601535777

Petra mnohokrát dokázala otočit ještě hůře se vyvíjející zápasy, máte asi hodně krátkou paměť. Je skvělé, že se to teď daří i Lucce, ještě nedávno to tak nebylo.

+7/0
29.6.2015 23:16

H37a85n53a 91U67l14r70y42c55h69o57v59á 9450813228218

Článek zaktualizovali tak, že odsud zmizely příspěvky do diskuze za zhruba 2 a půl hodiny, co Lucka nastoupila na kurt do doby skoro půl hodiny po zápase. To se cenzor asi vyřádil.

+4/−1
29.6.2015 22:16

M32a56r27t97i44n 36C26a29j86t75h21a84m45l 3531108476190

No marne tu hledam odpoved na kolik je rekord deuce v jedne hre.Dnes Lucka 9 nakej pan uz nevim kdo psal ze v 70 tych letech bylo 37 shod a ja se pak ptal 90 ta leta doted.Nechapu proc tolik komentaru u zapasu Lucky vyradili

0/0
30.6.2015 0:53

J93a41n 74A52n59d66r53á88š 9256942219

Vypada to, ze Lucie potrabovala co nejvic casu odehrat na trave a treti set uz snesl meritko. Prvni dva byly pokracovanim te tragedie s Cibulkou. Nejhorsi u ni je, ze kdyz ma nality micek na T nebo i blize k siti, tak se nikdy nepodiva kde je souperka a nehodi ji to bez rizika na opacnou stranu, ale vzdycky to hraje naplno rychly uder k lajne. Dnes takto opet ztratila nekolik bodu, kdy Riske jen nastavila raketu, od ktere se to odrazilo do volneho kurtu a to nepocitam kdy to slo rovnou do autu. Nebo pokud se nedokaze zaroven soustredit v takove chvili na micek a podivat kde ma souperku, tak by to mela palit do stredu.

+1/0
29.6.2015 22:10

D22a63v77i62d 78H36ý16ž13a 7255709656259

Sotva Voráček opustil zápas lucky tak se to otáčelo k dobru a jakmile vkročil na zápas báry která měla už první set skoro vyhraný tak ta od té doby neuhrála skoro nic, voráček zákaz chození na zápasy našich :))

+2/0
29.6.2015 22:03

L63u96k73á68š 68V44l26k 2361819804476

Ještě bych dal Vorasovi šanci ;-)

0/0

V59á46c67l20a84v 46M33y66š69k83a 9656615435866

Mam dojem ze jsem na tribune videl fandit lucce stepanka, proto asi ten horor.

0/−1
29.6.2015 21:59

T95o89m33á40š 46S68t56a24n14ě68k 3481434949

Určitě ne ideální výkon. Riske ji v podstatě druhý set darovala. Strašně moc zbytečných nevynucenych chyb. Hodně returnu trefovala rámem rakety? To vůbec nechápu čím to mohlo být. Pozitivni je ze to Lucie nezabalila a dokázala to zlomit. Doufám ze ji to nakopne.

+1/0
29.6.2015 21:58

T87o72m61á96š 46N52e93b43o45j52s53a 3340642652343

Je pravda, ze vyskocila hrobnikovi z lopaty.Taky doufam, ze ji to snad nakopne k lepsim vykonum, byla by skoda ztratit ty body , co nahrala na RG.

0/0
29.6.2015 22:26

M96i15r78o60s50l12a98v 60J60e73ž48e93k 8511686222378

Djokovič - Kohlschreiber, nejtěžší možný los pro oba hráče. Říkal to i Djokovič. Kohlschreiber je ATP 33, tedy papírově jeden z nejnebezpečnějších nenasazených. Viděl jsem ten zápas a Kohlschreiber hrál velice slušně, většinu nasazených by dnes porazil, ale ne Novaka, ten si to pohlídal :-)

M89a67r82i46e 95V50e93r82n84e78r14o40v23a 9961221699414

Kdyby Bára uměla podávat, tak by se tak netrápila. Bohužel.

0/0
29.6.2015 21:41

P62e69t41r 49P97a25l37e17č92e79k 3170755354482

Umět zabojovat a vyhrát i když se nedaří, to je teprve ono! Ale moje ubohý nervy. ;-D

+14/0
29.6.2015 21:35

M29i88l79a46n 12Š67m60o54l94í64k 3557604552890

Tak tomu říkám hrobníkovi z lopaty  ... ale na RG to bylo v prvním kole podobné. Snad už bude jen líp.

+6/0
29.6.2015 21:28

J47o58s52e34f 91S54y12s69e79l 3584297351299

Lucie nám hodně pocuchala nervy, ale přece jen to zvládla a jde dál. Proti tomu málo chybujícímu a vracejícímu  stroji bylo hodně těžké hrát. Hlavně, že to zvládla, tak jako v Paříži v prvním kole, a teď doufám půjde už lehčeji do horních pater pavouku.:-)R^

+9/0
29.6.2015 21:27

J75i63ř10í 95S66i56k70o20r60a 3156307869308

Chtěl jsem napsat něco podobného, ale už to tu je. :-) Klobouk dolů před jejím výkonem. R^ Soupeřka hrála výborně a bylo to fakt těžké. Za stavu 3:5 ve druhém setu jsem už moc nevěřil, ale ve třetím bylo vidět, že se zlepšila, méně chybovala, naopak začala chybovat Američanka a i když to bylo ještě bez brejku, věřil jsem, že vyhraje.

Jinak NOVA se fakt ukázala, co je pro ni důležité. Zajímavější zápas české hráčky dá na placený kanál. Rv

+3/0
29.6.2015 21:46

L21u73b89o93m46í39r 64S82a22z38e34č56e30k 7449118705463

Tak Lucie ukázala svůj bojovný charakter. A s tou televizí to je ovšem smutné!

0/0
29.6.2015 21:49

T54o53m57á64š 90S73t46a44n29ě41k 3781364469

Pardon ale soupeřka se za stavu 5:4 ve druhém na svém servisu z možné výhry trochu pokakla a nedokázala dopodavat. Lucka musí v dalších kolech rozhodně hrát lépe.

J54i84ř68í 62S65i12k73o57r81a 3356587989528

To je pravda, ale míčky za stavu 5:4 si uhrála Lucka sama, i když to měla snazší na druhé podání. Ale hlavně hrála Lucka v druhém setu výborné míče, když šlo do tuhého. Ve druhém setu uhrála 3 brejky ze čtyř a Američanka 2 ze sedmi. R^

0/0
30.6.2015 6:50

M29a49r37t45i50n 88C73a73j18t75h92a14m25l 3501188636180

Už nastupuje Lucka.Doufám že to nebude to překvapení na které tu cekate. Karel na trávě přeci víme že zatím slabouckej.

K83r13i73s60t25i15n59a 28B78l73ü27m49e28l72o90v37á 2654807878310

To teda... snad se Lucka sebere ještě...

0/0
29.6.2015 20:02

M42a58r43t64i41n 76C67a27j75t60h46a93m11l 3571988396560

Hewitt v pátém 4-3 a de podávat už hrajou 3 hodiny 2 minuty,Nishikori přišel o druhy set v tiebreaku

M47a20r14t55i47n 91C72a93j71t11h84a24m42l 3501818116960

Hewitt to nezvládl 9-11 tak teď už mužem těšit na Lucku.Bolleli asi vyhraje ve čtvrtém setu a dorovna už hrajou Slovenky Cibulková-Hantuchova

0/0
29.6.2015 18:40

M40i90c70h79a40l 31Š13r11á91m84e28k 1103923685239

Bolelli zatím Nishikorimu pěkně zatápí.

0/0

M61a26r39t55i90n 67C70a13j13t68h17a30m36l 3661888146580

Klizan v 5. setu 11-13,Lucka ma hrát po Hewittovi to ještě může dlouho trvat,hraje se 4.set

+1/0
29.6.2015 16:46

M62a70r51t98i27n 70C46a23j73t64h75a22m41l 3711678986910

Boris se oblík do bílého a oholil nejradši by urco hrál sám.Lucku by měla dávat Nova Sport,říkají asi za hodinu

L88e26n21k78a 66J12a33c57k66o76v83á 5487678533412

Nemyslím, že je to tak překvapivé. Je rozehraná z kvalifikace, kterou bez problémů prolétla a nepochybně se veze i na vlně úspěchů ze čtyřhry, které ji podle mě hezky nakoply. Beth má určitě na lepší žebříčkové umístění, než na kterém se zrovna nachází. Škoda, že ji v příštím kole čeká těžký oříšek v podání Ivanovic.