Wimbledon začal, postup slavily Karolína Plíšková a Šafářová

Wimbledon je zahájen. Nejslavnější tenisový turnaj se loni vydařil českým ženám a dnes na ně navázaly Karolína Plíšková s Lucií Šafářovou. S Irinou Falconiovou z USA musela sice Plíšková odehrát tři sety, postup ale vybojovala po výhře 6:4, 4:6, 6:1. Lucie Šafářová se v 1. kole Wimbledonu nečekaně zapotila. Turnajová šestka udolala Alison Riskeovou z USA 3:6, 7:5, 6:3. Dohrály už naopak Petra Cetkovská a Barbora Strýcová.

J39i64ř47í 15R90o85j11k52a 2653250743

Zápas Lucky Šafářové jsem neviděl, takže čtu článek a přemýšlím, jak je to možné (podle informací z článku): v 1. setu Američanka se dostala do vedení 5:1, Lucka snížila na 5:3, ale první set prohrála 6:3. A ve druhém setu Lucka Američance POPRVÉ V ZÁPASE sebrala podání. Japato?8-o8-o8-o

0/0
29.6.2015 23:23

M71a52r25t96i89n 87Z51á40m21o92s12t19n76ý 2673981545362

Myslim, ze je to chyba v clanku, Lucka v prvnim setu 1:5 neprohravala ...

0/0
29.6.2015 23:31

J56i67ř66í 34R97o69j37k59a 2653140493

No že je chyba v článku, bylo zřejmé hned. Jenom jsem nevěděl, kde. Dík.

0/0
29.6.2015 23:33

H68a74n35a 75U21l23r56y20c97h84o15v47á 9150133268788

Lucka prohrávala 5:1, ale pak sebrala soupeřce podání a snížila na 5:3.

0/0
30.6.2015 9:02

H46a62n38a 38U33l85r56y26c18h57o17v46á 9530553698408

Sebrala podání a uhrála si svoje a snížila na 5:3 je přesnější. :-)

0/0
30.6.2015 9:03

M31a47r90t52i27n 75Č43a64r54n52e44c37k70ý 2615294299945

To nic nemění na tom, že článek je blbě, protože samozřejmě neplatí věta "A ve druhém setu Lucka Američance POPRVÉ V ZÁPASE sebrala podání."

0/0
30.6.2015 10:49

H53a57n22a 13U75l20r45y88c78h58o12v65á 9480723538398

Blbě samozřejmě je, jen jsem to chtěla uvést na pravou míru, v čem.

0/0
30.6.2015 17:24

V44l16a82d65i35m36i29r 85P94o73h78u42n21e87k 9477945863270

Prave pro tu bojovnost mam radeji Lucku.Dokaze se vyskrabat skoro ze dna.protoze si veri .Petra by to uz davno vzdala vlastni nechuti dal bojovat.[>-]V

+3/−15
29.6.2015 22:36

M58a11r21t27i28n71a 79V17e37s95e83l61á 1878146712834

Děláte si legraci, nebo tenis sledujete tři měsíce?;-D

Lucka byla vždy věčnej uzlíček nervů a vždy to byla Petra, která bojovala. Krásně to ilustruje jejich wimbledonské semifinále, kdy Lucie prohrála hlavou a Petra naopak zvítězila vůlí vyhrát.

+7/0
29.6.2015 22:51

L40u26k23á46š 39V27l31k 2921269804466

Loni kdy Petra vyhrála, tak ve 4. kole například s Venus Williams 5:7,7:6,7:5. To nevypadá, že by Petra něco vzdávala...

+5/0
29.6.2015 23:07

J65o56s66e70f 64S69t60e54f93l 5374337883630

Nadherny argument.Az mne to prekvapilo.jak tesne byla od porazky(hlavne v druhym setu,pri tie breaku byla urcite pod velkym tlakem).I ja rad argumentuji jasnymi priklady,ale bohuzel to na vecny rejpaly moc neplati

+1/0
30.6.2015 11:01

R93o54m29a90n 88L20a21š89t37o49v14i17č77k73a 9808281825887

Petra mnohokrát dokázala otočit ještě hůře se vyvíjející zápasy, máte asi hodně krátkou paměť. Je skvělé, že se to teď daří i Lucce, ještě nedávno to tak nebylo.

+7/0
29.6.2015 23:16

H33a12n89a 43U50l80r39y23c96h27o52v26á 9880123928338

Článek zaktualizovali tak, že odsud zmizely příspěvky do diskuze za zhruba 2 a půl hodiny, co Lucka nastoupila na kurt do doby skoro půl hodiny po zápase. To se cenzor asi vyřádil.

+4/−1
29.6.2015 22:16

M81a45r72t12i12n 36C69a34j75t28h27a65m56l 3911868736750

No marne tu hledam odpoved na kolik je rekord deuce v jedne hre.Dnes Lucka 9 nakej pan uz nevim kdo psal ze v 70 tych letech bylo 37 shod a ja se pak ptal 90 ta leta doted.Nechapu proc tolik komentaru u zapasu Lucky vyradili

0/0
30.6.2015 0:53

J53a43n 64A61n13d21r77á20š 9596962249

Vypada to, ze Lucie potrabovala co nejvic casu odehrat na trave a treti set uz snesl meritko. Prvni dva byly pokracovanim te tragedie s Cibulkou. Nejhorsi u ni je, ze kdyz ma nality micek na T nebo i blize k siti, tak se nikdy nepodiva kde je souperka a nehodi ji to bez rizika na opacnou stranu, ale vzdycky to hraje naplno rychly uder k lajne. Dnes takto opet ztratila nekolik bodu, kdy Riske jen nastavila raketu, od ktere se to odrazilo do volneho kurtu a to nepocitam kdy to slo rovnou do autu. Nebo pokud se nedokaze zaroven soustredit v takove chvili na micek a podivat kde ma souperku, tak by to mela palit do stredu.

+1/0
29.6.2015 22:10

D71a84v33i24d 14H83ý49ž97a 7825209866319

Sotva Voráček opustil zápas lucky tak se to otáčelo k dobru a jakmile vkročil na zápas báry která měla už první set skoro vyhraný tak ta od té doby neuhrála skoro nic, voráček zákaz chození na zápasy našich :))

+2/0
29.6.2015 22:03

L74u30k18á73š 61V21l56k 2491359654516

Ještě bych dal Vorasovi šanci ;-)

0/0

V23á57c59l68a30v 41M60y33š91k76a 9716205145436

Mam dojem ze jsem na tribune videl fandit lucce stepanka, proto asi ten horor.

0/−1
29.6.2015 21:59

T93o50m52á18š 46S75t91a42n55ě42k 3851814139

Určitě ne ideální výkon. Riske ji v podstatě druhý set darovala. Strašně moc zbytečných nevynucenych chyb. Hodně returnu trefovala rámem rakety? To vůbec nechápu čím to mohlo být. Pozitivni je ze to Lucie nezabalila a dokázala to zlomit. Doufám ze ji to nakopne.

+1/0
29.6.2015 21:58

T14o57m47á50š 73N46e29b80o11j55s33a 3800762502593

Je pravda, ze vyskocila hrobnikovi z lopaty.Taky doufam, ze ji to snad nakopne k lepsim vykonum, byla by skoda ztratit ty body , co nahrala na RG.

0/0
29.6.2015 22:26

M62i39r97o57s96l69a28v 27J15e96ž26e29k 8751316242138

Djokovič - Kohlschreiber, nejtěžší možný los pro oba hráče. Říkal to i Djokovič. Kohlschreiber je ATP 33, tedy papírově jeden z nejnebezpečnějších nenasazených. Viděl jsem ten zápas a Kohlschreiber hrál velice slušně, většinu nasazených by dnes porazil, ale ne Novaka, ten si to pohlídal :-)

M43a39r30i45e 75V29e98r15n79e40r29o55v42a 9901121429944

Kdyby Bára uměla podávat, tak by se tak netrápila. Bohužel.

0/0
29.6.2015 21:41

P69e36t59r 12P14a14l65e10č42e63k 3760795414202

Umět zabojovat a vyhrát i když se nedaří, to je teprve ono! Ale moje ubohý nervy. ;-D

+14/0
29.6.2015 21:35

M32i55l34a51n 84Š14m17o85l69í47k 3247174692640

Tak tomu říkám hrobníkovi z lopaty  ... ale na RG to bylo v prvním kole podobné. Snad už bude jen líp.

+6/0
29.6.2015 21:28

J63o19s65e58f 80S59y17s27e96l 3544417341259

Lucie nám hodně pocuchala nervy, ale přece jen to zvládla a jde dál. Proti tomu málo chybujícímu a vracejícímu  stroji bylo hodně těžké hrát. Hlavně, že to zvládla, tak jako v Paříži v prvním kole, a teď doufám půjde už lehčeji do horních pater pavouku.:-)R^

+9/0
29.6.2015 21:27

J78i75ř86í 45S37i98k98o19r33a 3856657599578

Chtěl jsem napsat něco podobného, ale už to tu je. :-) Klobouk dolů před jejím výkonem. R^ Soupeřka hrála výborně a bylo to fakt těžké. Za stavu 3:5 ve druhém setu jsem už moc nevěřil, ale ve třetím bylo vidět, že se zlepšila, méně chybovala, naopak začala chybovat Američanka a i když to bylo ještě bez brejku, věřil jsem, že vyhraje.

Jinak NOVA se fakt ukázala, co je pro ni důležité. Zajímavější zápas české hráčky dá na placený kanál. Rv

+3/0
29.6.2015 21:46

L89u61b50o89m64í88r 96S95a44z77e54č21e30k 1601593240384

Tak Lucie ukázala svůj bojovný charakter. A s tou televizí to je ovšem smutné!

0/0
29.6.2015 21:49

T37o95m53á78š 91S16t93a60n77ě79k 3691654549

Pardon ale soupeřka se za stavu 5:4 ve druhém na svém servisu z možné výhry trochu pokakla a nedokázala dopodavat. Lucka musí v dalších kolech rozhodně hrát lépe.

J28i82ř40í 18S90i26k78o47r59a 3186577389638

To je pravda, ale míčky za stavu 5:4 si uhrála Lucka sama, i když to měla snazší na druhé podání. Ale hlavně hrála Lucka v druhém setu výborné míče, když šlo do tuhého. Ve druhém setu uhrála 3 brejky ze čtyř a Američanka 2 ze sedmi. R^

0/0
30.6.2015 6:50

M13a21r69t44i95n 14C21a26j35t78h33a68m41l 3371398566960

Už nastupuje Lucka.Doufám že to nebude to překvapení na které tu cekate. Karel na trávě přeci víme že zatím slabouckej.

K31r63i66s97t15i95n21a 68B71l34ü11m57e61l83o31v84á 2504177128200

To teda... snad se Lucka sebere ještě...

0/0
29.6.2015 20:02

M84a57r31t36i76n 95C22a42j61t33h63a44m60l 3381918196730

Hewitt v pátém 4-3 a de podávat už hrajou 3 hodiny 2 minuty,Nishikori přišel o druhy set v tiebreaku

M19a91r65t45i15n 44C71a38j98t98h36a20m10l 3471228106550

Hewitt to nezvládl 9-11 tak teď už mužem těšit na Lucku.Bolleli asi vyhraje ve čtvrtém setu a dorovna už hrajou Slovenky Cibulková-Hantuchova

0/0
29.6.2015 18:40

M39i74c76h44a53l 28Š19r87á58m31e66k 1343473405939

Bolelli zatím Nishikorimu pěkně zatápí.

0/0

M67a84r94t50i46n 35C72a67j38t85h62a76m69l 3451938186330

Klizan v 5. setu 11-13,Lucka ma hrát po Hewittovi to ještě může dlouho trvat,hraje se 4.set

+1/0
29.6.2015 16:46

M62a11r21t35i12n 71C74a47j46t36h26a84m50l 3701738616950

Boris se oblík do bílého a oholil nejradši by urco hrál sám.Lucku by měla dávat Nova Sport,říkají asi za hodinu

L23e36n57k11a 83J38a81c42k82o32v75á 5987888463502

Nemyslím, že je to tak překvapivé. Je rozehraná z kvalifikace, kterou bez problémů prolétla a nepochybně se veze i na vlně úspěchů ze čtyřhry, které ji podle mě hezky nakoply. Beth má určitě na lepší žebříčkové umístění, než na kterém se zrovna nachází. Škoda, že ji v příštím kole čeká těžký oříšek v podání Ivanovic.