Wimbledon začal, postup slavily Karolína Plíšková a Šafářová

Wimbledon je zahájen. Nejslavnější tenisový turnaj se loni vydařil českým ženám a dnes na ně navázaly Karolína Plíšková s Lucií Šafářovou. S Irinou Falconiovou z USA musela sice Plíšková odehrát tři sety, postup ale vybojovala po výhře 6:4, 4:6, 6:1. Lucie Šafářová se v 1. kole Wimbledonu nečekaně zapotila. Turnajová šestka udolala Alison Riskeovou z USA 3:6, 7:5, 6:3. Dohrály už naopak Petra Cetkovská a Barbora Strýcová.

J65i79ř25í 82R59o57j61k29a 2103870613

Zápas Lucky Šafářové jsem neviděl, takže čtu článek a přemýšlím, jak je to možné (podle informací z článku): v 1. setu Američanka se dostala do vedení 5:1, Lucka snížila na 5:3, ale první set prohrála 6:3. A ve druhém setu Lucka Američance POPRVÉ V ZÁPASE sebrala podání. Japato?8-o8-o8-o

0/0
29.6.2015 23:23

M32a56r58t51i18n 33Z93á19m25o43s81t94n22ý 2663541195752

Myslim, ze je to chyba v clanku, Lucka v prvnim setu 1:5 neprohravala ...

0/0
29.6.2015 23:31

J64i94ř74í 92R82o82j95k35a 2493590693

No že je chyba v článku, bylo zřejmé hned. Jenom jsem nevěděl, kde. Dík.

0/0
29.6.2015 23:33

H20a51n15a 45U75l70r38y12c58h90o80v23á 9890973158338

Lucka prohrávala 5:1, ale pak sebrala soupeřce podání a snížila na 5:3.

0/0
30.6.2015 9:02

H83a84n13a 25U14l48r85y63c14h22o68v48á 9720623258678

Sebrala podání a uhrála si svoje a snížila na 5:3 je přesnější. :-)

0/0
30.6.2015 9:03

M72a33r98t72i37n 45Č28a50r38n51e59c83k82ý 2805844949775

To nic nemění na tom, že článek je blbě, protože samozřejmě neplatí věta "A ve druhém setu Lucka Američance POPRVÉ V ZÁPASE sebrala podání."

0/0
30.6.2015 10:49

H59a22n49a 45U43l65r70y65c51h40o63v11á 9880383958758

Blbě samozřejmě je, jen jsem to chtěla uvést na pravou míru, v čem.

0/0
30.6.2015 17:24

V22l50a66d98i41m95i47r 66P61o85h61u88n12e79k 9327375733690

Prave pro tu bojovnost mam radeji Lucku.Dokaze se vyskrabat skoro ze dna.protoze si veri .Petra by to uz davno vzdala vlastni nechuti dal bojovat.[>-]V

+3/−15
29.6.2015 22:36

M49a74r32t38i67n37a 17V85e15s64e49l49á 1238626182704

Děláte si legraci, nebo tenis sledujete tři měsíce?;-D

Lucka byla vždy věčnej uzlíček nervů a vždy to byla Petra, která bojovala. Krásně to ilustruje jejich wimbledonské semifinále, kdy Lucie prohrála hlavou a Petra naopak zvítězila vůlí vyhrát.

+7/0
29.6.2015 22:51

L40u27k95á46š 63V74l82k 2821569134816

Loni kdy Petra vyhrála, tak ve 4. kole například s Venus Williams 5:7,7:6,7:5. To nevypadá, že by Petra něco vzdávala...

+5/0
29.6.2015 23:07

J62o70s18e35f 37S28t25e56f10l 5894217973700

Nadherny argument.Az mne to prekvapilo.jak tesne byla od porazky(hlavne v druhym setu,pri tie breaku byla urcite pod velkym tlakem).I ja rad argumentuji jasnymi priklady,ale bohuzel to na vecny rejpaly moc neplati

+1/0
30.6.2015 11:01

R33o19m41a12n 22L46a48š35t92o19v91i19č77k33a 9588731915487

Petra mnohokrát dokázala otočit ještě hůře se vyvíjející zápasy, máte asi hodně krátkou paměť. Je skvělé, že se to teď daří i Lucce, ještě nedávno to tak nebylo.

+7/0
29.6.2015 23:16

H80a63n55a 53U25l96r38y21c30h97o16v18á 9800293288348

Článek zaktualizovali tak, že odsud zmizely příspěvky do diskuze za zhruba 2 a půl hodiny, co Lucka nastoupila na kurt do doby skoro půl hodiny po zápase. To se cenzor asi vyřádil.

+4/−1
29.6.2015 22:16

M22a53r42t79i70n 20C63a55j69t60h25a25m59l 3931658816170

No marne tu hledam odpoved na kolik je rekord deuce v jedne hre.Dnes Lucka 9 nakej pan uz nevim kdo psal ze v 70 tych letech bylo 37 shod a ja se pak ptal 90 ta leta doted.Nechapu proc tolik komentaru u zapasu Lucky vyradili

0/0
30.6.2015 0:53

J50a39n 44A24n79d93r44á72š 9106262509

Vypada to, ze Lucie potrabovala co nejvic casu odehrat na trave a treti set uz snesl meritko. Prvni dva byly pokracovanim te tragedie s Cibulkou. Nejhorsi u ni je, ze kdyz ma nality micek na T nebo i blize k siti, tak se nikdy nepodiva kde je souperka a nehodi ji to bez rizika na opacnou stranu, ale vzdycky to hraje naplno rychly uder k lajne. Dnes takto opet ztratila nekolik bodu, kdy Riske jen nastavila raketu, od ktere se to odrazilo do volneho kurtu a to nepocitam kdy to slo rovnou do autu. Nebo pokud se nedokaze zaroven soustredit v takove chvili na micek a podivat kde ma souperku, tak by to mela palit do stredu.

+1/0
29.6.2015 22:10

D29a84v38i71d 89H52ý21ž15a 7415219776709

Sotva Voráček opustil zápas lucky tak se to otáčelo k dobru a jakmile vkročil na zápas báry která měla už první set skoro vyhraný tak ta od té doby neuhrála skoro nic, voráček zákaz chození na zápasy našich :))

+2/0
29.6.2015 22:03

L98u98k83á63š 80V23l61k 2351419344106

Ještě bych dal Vorasovi šanci ;-)

0/0

V39á88c83l20a41v 59M96y16š69k92a 9236365835326

Mam dojem ze jsem na tribune videl fandit lucce stepanka, proto asi ten horor.

0/−1
29.6.2015 21:59

T52o34m17á82š 60S49t94a72n67ě44k 3241944409

Určitě ne ideální výkon. Riske ji v podstatě druhý set darovala. Strašně moc zbytečných nevynucenych chyb. Hodně returnu trefovala rámem rakety? To vůbec nechápu čím to mohlo být. Pozitivni je ze to Lucie nezabalila a dokázala to zlomit. Doufám ze ji to nakopne.

+1/0
29.6.2015 21:58

T63o59m48á89š 18N93e84b97o82j15s42a 3780542432143

Je pravda, ze vyskocila hrobnikovi z lopaty.Taky doufam, ze ji to snad nakopne k lepsim vykonum, byla by skoda ztratit ty body , co nahrala na RG.

0/0
29.6.2015 22:26

M17i77r85o72s10l40a37v 87J54e51ž80e83k 8141666302498

Djokovič - Kohlschreiber, nejtěžší možný los pro oba hráče. Říkal to i Djokovič. Kohlschreiber je ATP 33, tedy papírově jeden z nejnebezpečnějších nenasazených. Viděl jsem ten zápas a Kohlschreiber hrál velice slušně, většinu nasazených by dnes porazil, ale ne Novaka, ten si to pohlídal :-)

M36a70r93i47e 37V20e79r41n61e65r46o42v35a 9111571859744

Kdyby Bára uměla podávat, tak by se tak netrápila. Bohužel.

0/0
29.6.2015 21:41

P79e40t10r 16P66a68l79e47č74e77k 3240105394902

Umět zabojovat a vyhrát i když se nedaří, to je teprve ono! Ale moje ubohý nervy. ;-D

+14/0
29.6.2015 21:35

M52i50l29a15n 84Š36m63o77l31í29k 3927174622360

Tak tomu říkám hrobníkovi z lopaty  ... ale na RG to bylo v prvním kole podobné. Snad už bude jen líp.

+6/0
29.6.2015 21:28

J70o78s14e42f 78S25y77s20e93l 3924697121239

Lucie nám hodně pocuchala nervy, ale přece jen to zvládla a jde dál. Proti tomu málo chybujícímu a vracejícímu  stroji bylo hodně těžké hrát. Hlavně, že to zvládla, tak jako v Paříži v prvním kole, a teď doufám půjde už lehčeji do horních pater pavouku.:-)R^

+9/0
29.6.2015 21:27

J98i61ř41í 64S40i31k73o93r90a 3166947719588

Chtěl jsem napsat něco podobného, ale už to tu je. :-) Klobouk dolů před jejím výkonem. R^ Soupeřka hrála výborně a bylo to fakt těžké. Za stavu 3:5 ve druhém setu jsem už moc nevěřil, ale ve třetím bylo vidět, že se zlepšila, méně chybovala, naopak začala chybovat Američanka a i když to bylo ještě bez brejku, věřil jsem, že vyhraje.

Jinak NOVA se fakt ukázala, co je pro ni důležité. Zajímavější zápas české hráčky dá na placený kanál. Rv

+3/0
29.6.2015 21:46

L20u12b19o80m23í58r 16S52a76z95e72č81e30k 7249238425563

Tak Lucie ukázala svůj bojovný charakter. A s tou televizí to je ovšem smutné!

0/0
29.6.2015 21:49

T35o45m82á23š 63S26t88a63n61ě84k 3871424799

Pardon ale soupeřka se za stavu 5:4 ve druhém na svém servisu z možné výhry trochu pokakla a nedokázala dopodavat. Lucka musí v dalších kolech rozhodně hrát lépe.

J70i32ř64í 68S82i19k17o60r61a 3436797589888

To je pravda, ale míčky za stavu 5:4 si uhrála Lucka sama, i když to měla snazší na druhé podání. Ale hlavně hrála Lucka v druhém setu výborné míče, když šlo do tuhého. Ve druhém setu uhrála 3 brejky ze čtyř a Američanka 2 ze sedmi. R^

0/0
30.6.2015 6:50

M45a55r85t29i27n 60C72a27j19t95h33a63m21l 3101198486400

Už nastupuje Lucka.Doufám že to nebude to překvapení na které tu cekate. Karel na trávě přeci víme že zatím slabouckej.

K60r80i84s58t87i81n94a 28B47l78ü60m36e41l15o71v19á 2974217308100

To teda... snad se Lucka sebere ještě...

0/0
29.6.2015 20:02

M33a33r12t92i24n 35C97a46j18t94h88a38m60l 3401128406240

Hewitt v pátém 4-3 a de podávat už hrajou 3 hodiny 2 minuty,Nishikori přišel o druhy set v tiebreaku

M59a45r67t36i78n 91C43a62j82t58h20a51m88l 3321758116120

Hewitt to nezvládl 9-11 tak teď už mužem těšit na Lucku.Bolleli asi vyhraje ve čtvrtém setu a dorovna už hrajou Slovenky Cibulková-Hantuchova

0/0
29.6.2015 18:40

M40i93c46h61a71l 61Š95r45á93m11e19k 1163823375749

Bolelli zatím Nishikorimu pěkně zatápí.

0/0

M24a72r77t25i71n 74C60a32j26t96h74a88m26l 3451288686380

Klizan v 5. setu 11-13,Lucka ma hrát po Hewittovi to ještě může dlouho trvat,hraje se 4.set

+1/0
29.6.2015 16:46

M27a23r77t48i42n 63C87a82j71t90h84a90m33l 3561108316450

Boris se oblík do bílého a oholil nejradši by urco hrál sám.Lucku by měla dávat Nova Sport,říkají asi za hodinu

L74e41n79k87a 68J59a35c81k19o89v41á 5107838753412

Nemyslím, že je to tak překvapivé. Je rozehraná z kvalifikace, kterou bez problémů prolétla a nepochybně se veze i na vlně úspěchů ze čtyřhry, které ji podle mě hezky nakoply. Beth má určitě na lepší žebříčkové umístění, než na kterém se zrovna nachází. Škoda, že ji v příštím kole čeká těžký oříšek v podání Ivanovic.