Italské rallye vládl Ogier, Kopecký po návratu do MS v elitní desítce

Naposledy startoval Jan Kopecký v závodě mistrovství světa v automobilových soutěžích na Mexické rallye v roce 2008. Do seriálu se český tovární jezdec Škody vrátil po sedmi letech a na prašných šotolinových cestách na Sardinii se díky devátému místu hned dostal mezi širší elitu. Italskou rallye vyhrál potřetí za sebou francouzský šampion Sébastien Ogier a jasně míří za třetím titulem.

J73i73ř31í 11R85o57h58o18v90s66k85ý 3584158187974

Kéž by zase tovární Škodovka pravidelně jezdila šampionát  :-)

0/0
14.6.2015 14:51

P18e53t28r 50L87i23n13h67a61r33t 2268424974813

Však ona letos jede. Akorát WRC2, o kterém se skoro nikde nepíše...

0/0
14.6.2015 15:04

P70a63v38e27l 24W12e72r91n86e69r 7929123174322

Jede, ale logicky dostat se v poradi vys, jde jen diky odpadnuti WRCecek, jako ted v Italii. Od Ogiera dostavali v prumeru 4 sekundy na kilak a to je proste propast. Mereni s WRC2 je proto idealni, 9ty flek celkove vypada pekne, ale skoro 3 minuty na Itala a Ukrajince, kteri jeli se "stejnym" materialem (Fiesta a Pegueot 208) je celkem dost ... Jinak ale samozrejme klukum gratulace, desitka je desitka a letos Italie byla zatracene tezka.