Kvitová v Římě otočila „ztracený“ zápas, Veselý i Šafářová končí

Velký obrat předvedla Petra Kvitová ve druhém kole tenisového turnaje v Římě. Domácí Karin Knappovou na italské antuce přehrála 6:3, 4:6, 7:6, přestože ve třetím setu už prohrávala 2:5. Jiří Veselý nestačil na šestého hráče světa Keie Nišikoriho z Japonska 6:7 a 5:7. Lucie Šafářová podlehla rumunské kvalifikantce Alexandře Dulgheruové 6:1, 4:6, 6:7.

M94i16r70o53s36l27a44v 70J12e35ž65e77k 8481416802348

Nyní hraje Šarapovová s Jovanovskou, ale to se moc nedá poslouchat zásluhou obou hráček :-P

M46a38r34t77i91n 73C47a12j22t96h75a79m20l 3121958976410

Me se zda ze je psana na kurtu bez kamer jen doufam ze ji presunou kdyz Serena vzdala

M57a46r20t34i13n 45C93a45j28t62h16a44m97l 3661898876530

Tam snad zadna nechtela vyhrat.Vubec v rozhodujicim setu nebylo vyhodou podani.Evzena byla furt bliz vitezstvi akorat ne v tom tiebreaku zaverecnym.Ale ani se nemusel hrat!!

0/0
14.5.2015 14:23

M68a64r36t63i18n 20Č71a41r45n67e15c97k13ý 2845884669495

Jak jsem psal dole, princeznička otočila ze 2:6 na 7:6 a podávala. Místo doražení soupeřky prohrála 7:9. Celkem 3x nedopodávala zápas - jednou ve druhém, 2x ve třetím setu.

0/0
14.5.2015 14:31

J28i24ř41í 85K24v84ě92š 1913696972901

Jestli počítám dobře, tak s tím TB dokonce 4x..

M60a39r94t66i25n 83Č35a13r72n68e74c71k65ý 2655274559205

Když na to přijde, 3x podávala do zápasu a ani se nedostala k mečbolu, dokonce ani do shody. Jednou vedla 30:15 za stavu 5:4 ve třetím. Za stavu 5:4 ve druhém i 6:5 ve třetím ty servisy projela tak, že získala jediný fiftýn. Ten červík nedůvěry v hlavě už musí mít obrovské rozměry.

M63i95r13o81s17l37a57v 96J96e81ž31e98k 8291806592748

Největší rozdíly: nevynucené chyby 34 - 12, uhrané míče po 2. podání 15% - 56% :-)

0/0
14.5.2015 14:22

M43a94r55t85i14n 71Č73a56r24n31e72c35k91ý 2635494439215

Bouchard podruhé nedopodávala zápas, 5:5 ve třetím!

M45a29r86t82i14n 92Č79a74r38n82e68c24k29ý 2665414949635

Suarez Navarro vedla v TB 6:2, je to 6:6!

M24a89r80t50i85n 55Č96a89r32n28e29c80k81ý 2825944539495

Hradecká s Hlaváčkovou končí. V divokém zápase s due Dabrowski/Rosolska prohrály první set 6:4, ve druhém vedly *5:2, aby za stavy *5:4 odvrátily 4 brejkboly a získaly set 6:4. V supertiebreaku prohrávaly 3:0, 7:5, otočily na 9:7 a prohrály 11:9.

0/0

J12i77ř39í 91E13u42l48e84r 5508319926976

40 nevynucených chyb - její standard;-(. 314

0/0
14.5.2015 13:46

J80o68s49e59f 69F21a15r23m27a72č87k42a 7444462887

Kvitová opět přehodila výhybku směr mizérie a opět se od ní dá čekat téměř cokoliv. Asi potřebuje další odpočinek.

0/0
14.5.2015 12:50

M58a74r58t11i52n 58Č86a45r25n30e10c74k15ý 2405284919575

Jen malá žebříčková vsuvka - Petra se tou výhrou v race řebříčku posunula před Karolínu. I s tou měsíční pauzou. Pro mě o české jedničce neustále nejsou žádné pochyby.

+3/0
14.5.2015 12:32

M25i31r81o67s58l68a76v 68J76e79ž61e68k 8421916132538

Eugenie vyhrála první set na Karlou Suarézovou v tiebreaku, tak uvidíme, jestli se chytne. S ohledem na letošní výsledky Bouchardové by to pro ni bylo cenné vítězství :-)

0/0
14.5.2015 12:25

M66a89r82t96i72n 16Č61a64r48n49e84c64k80ý 2855304699575

Teď prohrál druhý 5:7, když vedla *4:3 i *5:4, za stavu *5:6 měla 4x gembol. Teď se podle mě složí.

0/0
14.5.2015 13:10

M66a60r76t86i29n 81Č16a81r30n90e88c53k52ý 2225754429845

No anebo taky ne, brejk hned v prvním gemu.

0/0
14.5.2015 13:16

M31i42r55o85s94l59a82v 42J82e93ž87e90k 8471176322938

Už jí taky moc nevěřím. Už ztratila hodně zápasů po získaném prvním setu. Já jsem si teď pustil Venus se Simonou. Líbí se mi, jak se Venus snaží, hraje razantně a k čárám. Simona se naběhá, ale je jako zeď a ještě je schopná z defenzívy zahrát vítězný úder a vede 4:2.

0/0
14.5.2015 13:25

M18i65r15o82s71l60a18v 62J16e82ž62e19k 8521716162108

Jako by ten zápas po pěti, šesti gamech, přestával Venus bavit, když je to se Simonou jako hrát proti zdi :-) Venus začala víc chybovat a prohrála 2:6.

0/0
14.5.2015 13:35

M42a47r40t44i73n 96Č83a27r93n92e40c90k67ý 2745964959805

To je tou pomalou antukou. Spousta míčků, co by normálně byla vítězných, se vrátí až někam na základní lajnu...Jinak Bouchard vede 4:3 a podává.

+1/0
14.5.2015 13:39

M87i47r39o14s80l76a68v 36J71e33ž85e17k 8201366822608

Venus začala hodně agresivně a i se trefovala k lajnám. Ale nic z toho, po šesti odehraných gamech stav 2:4. Teď už Venus vypadá čím dál víc rezignovaně. Taky už prohrává 2:6 0:3 a podání je na straně Simony :)

0/0
14.5.2015 13:50

M50i59r13o42s35l20a89v 71J21e51ž79e92k 8431646192128

Bouchard vedla 5:3 a je 5:5, to je zápas :)

0/0

T73o70m23á66š 34D32o73b21r67ý 3212876880721

Za stavu 2:5 jsem to označil za ztracený zápas a přestal sledovat. Je prima, že zkrat mohou mít soupeřky Petry.

0/0
14.5.2015 11:38

J90o20s41e89f 40S64t41e71f85l 5894267353860

Pomala antuka je pro utocnou Kvitovou vzdycky problem.Jakmile nzjisti,ze ji to obranarky vsechno vraci,zacne chybovat.jinak si nedovedu predstavit,ten zlom v druhem setu.Ale zase ukazala bojovny kvality za stavu 5:2 ve tretim setu(tam se taky ukazuji kvality souperek).A to by se ji mohlo hodit v budoucnosti.Ukazalo se,ze Madrid je asi z tech antukovych turnaju nejrychlejsi,a proto se ji tam dari.A proto jsem zvedav jak se s tim vyporada v Rimem a v Parizi.

P45e46t98r 60H78o60r49á37k 4119927337212

Tak hlavně Řím je suverénně nejpomalejší antuka na celém okruhu, to i RG je proti tomu fičák. Turnaj komplet pro antukáře/řky. Sama Petra i Tomáš o tom mluvili, že tady teda nic moc. Proto moc Nevěřím Tomovi proti Fogninimu, ale třeba Tomáš potvrdí a vyhraje. Jinak je Tomáš už v top 4? Když Raonič nehraje?

0/0
14.5.2015 9:00

J88a69k93u97b 61L72í94b29a89l 6608559606489

Tom musí dojít minimálně do stejného kola jako Nishikori, aby byl v TOP 4. Viz. http://live-tennis.eu/

+1/0
14.5.2015 9:13

M48a90r64t55i36n 83Č59a41r20n92e57c10k78ý 2685204639695

A Nadal nesmí vyhrát. Pokud Nadal vyhraje, musí Tomáš minimálně do semifinále.

D23u67š83a30n 91L87e98v58ý 7858565590100

Kvitová otočila???Nikoliv Knappová se přímo pos*rala.Za stavu 5:2 měla Kvitovou na lopatě,ale začala dělat chyby jako Kvitová když vedla 3:0 ve druhém setu,nevynucené chyby,žádné winnery ze strany Kvitové

0/−6
14.5.2015 8:54

M49a61r92t35i18n 35Č89a39r26n54e43c16k83ý 2315804659325

To je pravda jen napůl. Knapp vyházela dva gemy za sebou na 5:3 a 5:4. Pak ji začala Petra tlačit, začala hrát a už to byly vynucené chyby. Co se týče winnerů, ta antuka je tak pomalá, že winnerů bude poskrovnu ve všech zápasech. Když si vezmu, co občas vrátila pomalá (a to jsem k ní ještě slušný) Knappová, fakt nevěřím, že by Petra porazila Jankovič. Ale rád se budu mýlit.

+5/0
14.5.2015 9:16

J36a82r93o28s51l18a37v 17F90r69a61n77t22i65š43e52k 76B86r25ü18m83m18e93r 1821556313170

Knapp znervózněla z milosti zvítězit, jeden gem vyházela, to nakoplo Petru, která se zase dostala do své hry a na konci ji rozsekala.

0/0
14.5.2015 9:24

L83u62b49o36š 65M71a74c90h38á17l91e22k 6538127654569

Favoritky létají ven jedna za druhou, toho by mohla Petra využít!!

+1/0
14.5.2015 7:26

M56i77l73a81n 12K65r28i67ž23á95k 7564371520369

Ta Safářka má docela smůla na ty tříseťáky..... ztrácí zbytečně body, do desítky se nepodívá

J11i52ř65í 87B25r49a52b79e37c 3297479282272

Od kdy Milane sleduješ ženský tenis?:-) Co myslíš, vyhraje Nadal RG?

M43i18c61h68a25l 17V51a83k16u32l52a 2159452103955

Co se odehrává v Petřině hlavě v takovýchto zápasech je pro mě nerozluštitelná záhada. Jeden set soupeřku drtí, v dalším se ale najednou něco stane, začne dělat spoustu nevynucených chyb a prohraje, nebo třeba se na konci vzchopí a ještě to zázračně otočí.