Kvitová v Římě otočila „ztracený“ zápas, Veselý i Šafářová končí

Velký obrat předvedla Petra Kvitová ve druhém kole tenisového turnaje v Římě. Domácí Karin Knappovou na italské antuce přehrála 6:3, 4:6, 7:6, přestože ve třetím setu už prohrávala 2:5. Jiří Veselý nestačil na šestého hráče světa Keie Nišikoriho z Japonska 6:7 a 5:7. Lucie Šafářová podlehla rumunské kvalifikantce Alexandře Dulgheruové 6:1, 4:6, 6:7.

M56i88r28o85s79l80a49v 95J39e62ž45e27k 8731746662608

Nyní hraje Šarapovová s Jovanovskou, ale to se moc nedá poslouchat zásluhou obou hráček :-P

M55a42r80t41i42n 73C32a61j20t61h25a83m81l 3151108606660

Me se zda ze je psana na kurtu bez kamer jen doufam ze ji presunou kdyz Serena vzdala

M82a68r30t48i85n 10C42a16j62t43h71a44m81l 3431508886530

Tam snad zadna nechtela vyhrat.Vubec v rozhodujicim setu nebylo vyhodou podani.Evzena byla furt bliz vitezstvi akorat ne v tom tiebreaku zaverecnym.Ale ani se nemusel hrat!!

0/0
14.5.2015 14:23

M76a82r96t76i41n 55Č29a92r40n37e28c69k74ý 2355774719465

Jak jsem psal dole, princeznička otočila ze 2:6 na 7:6 a podávala. Místo doražení soupeřky prohrála 7:9. Celkem 3x nedopodávala zápas - jednou ve druhém, 2x ve třetím setu.

0/0
14.5.2015 14:31

J95i58ř33í 39K87v83ě42š 1203426662281

Jestli počítám dobře, tak s tím TB dokonce 4x..

M78a43r72t96i19n 13Č71a14r91n94e52c53k19ý 2925974449855

Když na to přijde, 3x podávala do zápasu a ani se nedostala k mečbolu, dokonce ani do shody. Jednou vedla 30:15 za stavu 5:4 ve třetím. Za stavu 5:4 ve druhém i 6:5 ve třetím ty servisy projela tak, že získala jediný fiftýn. Ten červík nedůvěry v hlavě už musí mít obrovské rozměry.

M76i13r41o87s83l91a38v 82J20e97ž26e74k 8821566832758

Největší rozdíly: nevynucené chyby 34 - 12, uhrané míče po 2. podání 15% - 56% :-)

0/0
14.5.2015 14:22

M97a88r58t78i81n 87Č17a51r95n46e53c55k67ý 2455954739155

Bouchard podruhé nedopodávala zápas, 5:5 ve třetím!

M39a60r56t37i43n 65Č98a69r34n20e11c65k94ý 2825694649855

Suarez Navarro vedla v TB 6:2, je to 6:6!

M46a18r57t62i79n 83Č58a68r38n22e55c55k62ý 2345184229525

Hradecká s Hlaváčkovou končí. V divokém zápase s due Dabrowski/Rosolska prohrály první set 6:4, ve druhém vedly *5:2, aby za stavy *5:4 odvrátily 4 brejkboly a získaly set 6:4. V supertiebreaku prohrávaly 3:0, 7:5, otočily na 9:7 a prohrály 11:9.

0/0

J88i71ř21í 46E37u41l36e94r 5898569466276

40 nevynucených chyb - její standard;-(. 314

0/0
14.5.2015 13:46

J20o17s47e17f 36F98a32r57m87a93č85k28a 7444722217

Kvitová opět přehodila výhybku směr mizérie a opět se od ní dá čekat téměř cokoliv. Asi potřebuje další odpočinek.

0/0
14.5.2015 12:50

M77a97r21t78i79n 81Č25a65r22n64e56c34k71ý 2295314529875

Jen malá žebříčková vsuvka - Petra se tou výhrou v race řebříčku posunula před Karolínu. I s tou měsíční pauzou. Pro mě o české jedničce neustále nejsou žádné pochyby.

+3/0
14.5.2015 12:32

M68i21r91o93s45l47a24v 27J81e23ž29e40k 8831276602188

Eugenie vyhrála první set na Karlou Suarézovou v tiebreaku, tak uvidíme, jestli se chytne. S ohledem na letošní výsledky Bouchardové by to pro ni bylo cenné vítězství :-)

0/0
14.5.2015 12:25

M96a63r82t21i57n 34Č48a40r34n32e50c23k43ý 2745334269735

Teď prohrál druhý 5:7, když vedla *4:3 i *5:4, za stavu *5:6 měla 4x gembol. Teď se podle mě složí.

0/0
14.5.2015 13:10

M64a75r55t14i10n 85Č14a75r41n64e64c42k52ý 2915334729175

No anebo taky ne, brejk hned v prvním gemu.

0/0
14.5.2015 13:16

M20i21r34o88s14l56a62v 66J55e14ž22e91k 8751676782548

Už jí taky moc nevěřím. Už ztratila hodně zápasů po získaném prvním setu. Já jsem si teď pustil Venus se Simonou. Líbí se mi, jak se Venus snaží, hraje razantně a k čárám. Simona se naběhá, ale je jako zeď a ještě je schopná z defenzívy zahrát vítězný úder a vede 4:2.

0/0
14.5.2015 13:25

M17i66r52o95s42l50a58v 81J34e53ž58e16k 8741696882968

Jako by ten zápas po pěti, šesti gamech, přestával Venus bavit, když je to se Simonou jako hrát proti zdi :-) Venus začala víc chybovat a prohrála 2:6.

0/0
14.5.2015 13:35

M30a19r12t25i15n 62Č39a85r50n56e47c29k58ý 2705284729875

To je tou pomalou antukou. Spousta míčků, co by normálně byla vítězných, se vrátí až někam na základní lajnu...Jinak Bouchard vede 4:3 a podává.

+1/0
14.5.2015 13:39

M74i72r47o26s15l64a24v 77J82e39ž31e32k 8181176482388

Venus začala hodně agresivně a i se trefovala k lajnám. Ale nic z toho, po šesti odehraných gamech stav 2:4. Teď už Venus vypadá čím dál víc rezignovaně. Taky už prohrává 2:6 0:3 a podání je na straně Simony :)

0/0
14.5.2015 13:50

M52i12r77o46s69l52a91v 61J88e65ž56e98k 8121446152948

Bouchard vedla 5:3 a je 5:5, to je zápas :)

0/0

T87o87m12á80š 24D34o82b92r95ý 3602906840561

Za stavu 2:5 jsem to označil za ztracený zápas a přestal sledovat. Je prima, že zkrat mohou mít soupeřky Petry.

0/0
14.5.2015 11:38

J55o28s34e38f 21S19t41e74f69l 5204377133940

Pomala antuka je pro utocnou Kvitovou vzdycky problem.Jakmile nzjisti,ze ji to obranarky vsechno vraci,zacne chybovat.jinak si nedovedu predstavit,ten zlom v druhem setu.Ale zase ukazala bojovny kvality za stavu 5:2 ve tretim setu(tam se taky ukazuji kvality souperek).A to by se ji mohlo hodit v budoucnosti.Ukazalo se,ze Madrid je asi z tech antukovych turnaju nejrychlejsi,a proto se ji tam dari.A proto jsem zvedav jak se s tim vyporada v Rimem a v Parizi.

P75e55t40r 69H13o18r10á80k 4779157937842

Tak hlavně Řím je suverénně nejpomalejší antuka na celém okruhu, to i RG je proti tomu fičák. Turnaj komplet pro antukáře/řky. Sama Petra i Tomáš o tom mluvili, že tady teda nic moc. Proto moc Nevěřím Tomovi proti Fogninimu, ale třeba Tomáš potvrdí a vyhraje. Jinak je Tomáš už v top 4? Když Raonič nehraje?

0/0
14.5.2015 9:00

J55a23k42u70b 86L30í87b68a52l 6848429636729

Tom musí dojít minimálně do stejného kola jako Nishikori, aby byl v TOP 4. Viz. http://live-tennis.eu/

+1/0
14.5.2015 9:13

M28a41r17t25i90n 58Č15a13r81n65e73c36k48ý 2925824719485

A Nadal nesmí vyhrát. Pokud Nadal vyhraje, musí Tomáš minimálně do semifinále.

D17u13š55a36n 48L45e80v49ý 7698885120350

Kvitová otočila???Nikoliv Knappová se přímo pos*rala.Za stavu 5:2 měla Kvitovou na lopatě,ale začala dělat chyby jako Kvitová když vedla 3:0 ve druhém setu,nevynucené chyby,žádné winnery ze strany Kvitové

0/−6
14.5.2015 8:54

M50a19r59t14i22n 93Č49a74r68n23e93c43k70ý 2685584849865

To je pravda jen napůl. Knapp vyházela dva gemy za sebou na 5:3 a 5:4. Pak ji začala Petra tlačit, začala hrát a už to byly vynucené chyby. Co se týče winnerů, ta antuka je tak pomalá, že winnerů bude poskrovnu ve všech zápasech. Když si vezmu, co občas vrátila pomalá (a to jsem k ní ještě slušný) Knappová, fakt nevěřím, že by Petra porazila Jankovič. Ale rád se budu mýlit.

+5/0
14.5.2015 9:16

J27a22r21o11s80l43a97v 29F44r47a56n32t13i48š62e88k 91B29r12ü32m37m43e96r 1871386353410

Knapp znervózněla z milosti zvítězit, jeden gem vyházela, to nakoplo Petru, která se zase dostala do své hry a na konci ji rozsekala.

0/0
14.5.2015 9:24

L44u42b42o15š 73M22a89c84h12á83l23e39k 6188787694249

Favoritky létají ven jedna za druhou, toho by mohla Petra využít!!

+1/0
14.5.2015 7:26

M73i14l37a22n 89K89r93i17ž78á65k 7644831940849

Ta Safářka má docela smůla na ty tříseťáky..... ztrácí zbytečně body, do desítky se nepodívá

J36i72ř63í 31B14r31a51b52e20c 3667429332302

Od kdy Milane sleduješ ženský tenis?:-) Co myslíš, vyhraje Nadal RG?

M60i67c44h74a75l 28V94a12k65u22l77a 2299502493825

Co se odehrává v Petřině hlavě v takovýchto zápasech je pro mě nerozluštitelná záhada. Jeden set soupeřku drtí, v dalším se ale najednou něco stane, začne dělat spoustu nevynucených chyb a prohraje, nebo třeba se na konci vzchopí a ještě to zázračně otočí.