Kvitová v Římě otočila „ztracený“ zápas, Veselý i Šafářová končí

Velký obrat předvedla Petra Kvitová ve druhém kole tenisového turnaje v Římě. Domácí Karin Knappovou na italské antuce přehrála 6:3, 4:6, 7:6, přestože ve třetím setu už prohrávala 2:5. Jiří Veselý nestačil na šestého hráče světa Keie Nišikoriho z Japonska 6:7 a 5:7. Lucie Šafářová podlehla rumunské kvalifikantce Alexandře Dulgheruové 6:1, 4:6, 6:7.

M92i85r76o64s53l48a33v 13J56e86ž34e83k 8261516582168

Nyní hraje Šarapovová s Jovanovskou, ale to se moc nedá poslouchat zásluhou obou hráček :-P

M96a81r33t37i40n 84C46a47j49t86h97a37m44l 3581328496720

Me se zda ze je psana na kurtu bez kamer jen doufam ze ji presunou kdyz Serena vzdala

M33a16r53t79i72n 45C63a28j95t81h67a85m93l 3731928516530

Tam snad zadna nechtela vyhrat.Vubec v rozhodujicim setu nebylo vyhodou podani.Evzena byla furt bliz vitezstvi akorat ne v tom tiebreaku zaverecnym.Ale ani se nemusel hrat!!

0/0
14.5.2015 14:23

M34a21r12t79i36n 49Č35a19r75n39e19c39k85ý 2475274819705

Jak jsem psal dole, princeznička otočila ze 2:6 na 7:6 a podávala. Místo doražení soupeřky prohrála 7:9. Celkem 3x nedopodávala zápas - jednou ve druhém, 2x ve třetím setu.

0/0
14.5.2015 14:31

J50i50ř90í 73K39v85ě91š 1333266502941

Jestli počítám dobře, tak s tím TB dokonce 4x..

M87a20r43t49i13n 32Č32a52r60n79e93c34k20ý 2565194989405

Když na to přijde, 3x podávala do zápasu a ani se nedostala k mečbolu, dokonce ani do shody. Jednou vedla 30:15 za stavu 5:4 ve třetím. Za stavu 5:4 ve druhém i 6:5 ve třetím ty servisy projela tak, že získala jediný fiftýn. Ten červík nedůvěry v hlavě už musí mít obrovské rozměry.

M46i45r16o17s54l29a51v 92J86e30ž26e87k 8171136522868

Největší rozdíly: nevynucené chyby 34 - 12, uhrané míče po 2. podání 15% - 56% :-)

0/0
14.5.2015 14:22

M65a86r84t95i90n 75Č39a31r77n64e44c61k78ý 2675864769615

Bouchard podruhé nedopodávala zápas, 5:5 ve třetím!

M22a48r11t58i25n 63Č12a16r27n62e94c79k68ý 2165714939315

Suarez Navarro vedla v TB 6:2, je to 6:6!

M60a70r51t57i40n 94Č26a60r25n45e26c14k90ý 2355904729235

Hradecká s Hlaváčkovou končí. V divokém zápase s due Dabrowski/Rosolska prohrály první set 6:4, ve druhém vedly *5:2, aby za stavy *5:4 odvrátily 4 brejkboly a získaly set 6:4. V supertiebreaku prohrávaly 3:0, 7:5, otočily na 9:7 a prohrály 11:9.

0/0

J15i90ř61í 40E40u26l97e59r 5248429766576

40 nevynucených chyb - její standard;-(. 314

0/0
14.5.2015 13:46

J32o64s72e92f 97F76a42r64m96a69č84k24a 7394932627

Kvitová opět přehodila výhybku směr mizérie a opět se od ní dá čekat téměř cokoliv. Asi potřebuje další odpočinek.

0/0
14.5.2015 12:50

M20a31r75t84i25n 76Č62a57r31n56e95c30k54ý 2525974269615

Jen malá žebříčková vsuvka - Petra se tou výhrou v race řebříčku posunula před Karolínu. I s tou měsíční pauzou. Pro mě o české jedničce neustále nejsou žádné pochyby.

+3/0
14.5.2015 12:32

M49i13r91o79s53l20a91v 58J58e18ž25e44k 8151476112458

Eugenie vyhrála první set na Karlou Suarézovou v tiebreaku, tak uvidíme, jestli se chytne. S ohledem na letošní výsledky Bouchardové by to pro ni bylo cenné vítězství :-)

0/0
14.5.2015 12:25

M62a87r38t47i56n 61Č80a69r16n51e46c12k55ý 2865214989535

Teď prohrál druhý 5:7, když vedla *4:3 i *5:4, za stavu *5:6 měla 4x gembol. Teď se podle mě složí.

0/0
14.5.2015 13:10

M33a73r36t11i82n 66Č20a82r36n66e68c47k23ý 2255184939835

No anebo taky ne, brejk hned v prvním gemu.

0/0
14.5.2015 13:16

M90i64r68o77s15l87a31v 32J72e12ž73e88k 8121706952258

Už jí taky moc nevěřím. Už ztratila hodně zápasů po získaném prvním setu. Já jsem si teď pustil Venus se Simonou. Líbí se mi, jak se Venus snaží, hraje razantně a k čárám. Simona se naběhá, ale je jako zeď a ještě je schopná z defenzívy zahrát vítězný úder a vede 4:2.

0/0
14.5.2015 13:25

M89i81r72o73s43l79a30v 28J63e29ž93e22k 8311926352378

Jako by ten zápas po pěti, šesti gamech, přestával Venus bavit, když je to se Simonou jako hrát proti zdi :-) Venus začala víc chybovat a prohrála 2:6.

0/0
14.5.2015 13:35

M17a71r94t55i40n 75Č27a85r14n77e19c64k45ý 2925344959715

To je tou pomalou antukou. Spousta míčků, co by normálně byla vítězných, se vrátí až někam na základní lajnu...Jinak Bouchard vede 4:3 a podává.

+1/0
14.5.2015 13:39

M32i32r43o45s30l49a21v 43J50e23ž84e92k 8191116782758

Venus začala hodně agresivně a i se trefovala k lajnám. Ale nic z toho, po šesti odehraných gamech stav 2:4. Teď už Venus vypadá čím dál víc rezignovaně. Taky už prohrává 2:6 0:3 a podání je na straně Simony :)

0/0
14.5.2015 13:50

M46i81r40o74s50l84a24v 63J85e69ž65e69k 8651816702948

Bouchard vedla 5:3 a je 5:5, to je zápas :)

0/0

T97o50m98á70š 91D91o86b31r83ý 3212886610421

Za stavu 2:5 jsem to označil za ztracený zápas a přestal sledovat. Je prima, že zkrat mohou mít soupeřky Petry.

0/0
14.5.2015 11:38

J91o94s76e39f 87S98t21e93f30l 5304467173780

Pomala antuka je pro utocnou Kvitovou vzdycky problem.Jakmile nzjisti,ze ji to obranarky vsechno vraci,zacne chybovat.jinak si nedovedu predstavit,ten zlom v druhem setu.Ale zase ukazala bojovny kvality za stavu 5:2 ve tretim setu(tam se taky ukazuji kvality souperek).A to by se ji mohlo hodit v budoucnosti.Ukazalo se,ze Madrid je asi z tech antukovych turnaju nejrychlejsi,a proto se ji tam dari.A proto jsem zvedav jak se s tim vyporada v Rimem a v Parizi.

P38e94t62r 31H93o73r87á39k 4769817587102

Tak hlavně Řím je suverénně nejpomalejší antuka na celém okruhu, to i RG je proti tomu fičák. Turnaj komplet pro antukáře/řky. Sama Petra i Tomáš o tom mluvili, že tady teda nic moc. Proto moc Nevěřím Tomovi proti Fogninimu, ale třeba Tomáš potvrdí a vyhraje. Jinak je Tomáš už v top 4? Když Raonič nehraje?

0/0
14.5.2015 9:00

J76a29k61u62b 23L42í36b47a41l 6438309186519

Tom musí dojít minimálně do stejného kola jako Nishikori, aby byl v TOP 4. Viz. http://live-tennis.eu/

+1/0
14.5.2015 9:13

M96a36r74t30i14n 54Č26a85r39n91e51c54k56ý 2645854949225

A Nadal nesmí vyhrát. Pokud Nadal vyhraje, musí Tomáš minimálně do semifinále.

D94u73š53a78n 95L47e22v18ý 7728375410240

Kvitová otočila???Nikoliv Knappová se přímo pos*rala.Za stavu 5:2 měla Kvitovou na lopatě,ale začala dělat chyby jako Kvitová když vedla 3:0 ve druhém setu,nevynucené chyby,žádné winnery ze strany Kvitové

0/−6
14.5.2015 8:54

M47a37r20t17i65n 76Č50a51r29n42e44c24k62ý 2785864359745

To je pravda jen napůl. Knapp vyházela dva gemy za sebou na 5:3 a 5:4. Pak ji začala Petra tlačit, začala hrát a už to byly vynucené chyby. Co se týče winnerů, ta antuka je tak pomalá, že winnerů bude poskrovnu ve všech zápasech. Když si vezmu, co občas vrátila pomalá (a to jsem k ní ještě slušný) Knappová, fakt nevěřím, že by Petra porazila Jankovič. Ale rád se budu mýlit.

+5/0
14.5.2015 9:16

J42a42r58o24s79l96a76v 11F76r67a47n82t13i37š58e61k 74B79r21ü39m48m15e44r 1271296393610

Knapp znervózněla z milosti zvítězit, jeden gem vyházela, to nakoplo Petru, která se zase dostala do své hry a na konci ji rozsekala.

0/0
14.5.2015 9:24

L39u38b26o27š 60M86a43c39h93á81l98e66k 6408427154879

Favoritky létají ven jedna za druhou, toho by mohla Petra využít!!

+1/0
14.5.2015 7:26

M18i12l68a26n 15K84r61i86ž98á75k 7954361370979

Ta Safářka má docela smůla na ty tříseťáky..... ztrácí zbytečně body, do desítky se nepodívá

J35i24ř59í 23B56r53a75b38e27c 3837899172112

Od kdy Milane sleduješ ženský tenis?:-) Co myslíš, vyhraje Nadal RG?

M31i81c22h85a95l 10V92a21k72u27l44a 2379872913955

Co se odehrává v Petřině hlavě v takovýchto zápasech je pro mě nerozluštitelná záhada. Jeden set soupeřku drtí, v dalším se ale najednou něco stane, začne dělat spoustu nevynucených chyb a prohraje, nebo třeba se na konci vzchopí a ještě to zázračně otočí.