V Indian Wells triumfovali po dramatických bitvách Djokovič a Halepová

Na tři sety se natáhly finálové souboje na skvěle obsazeném tenisovém turnaji v kalifornském Indian Wells. Titul v soutěži mužů získal Srb Novak Djokovič, který porazil švýcarského rivala Rogera Federera 6:3, 6:7, 6:2. Mezi ženami triumfovala Simona Halepová po vítězství 2:6, 7:5, 6:4 nad Srbkou Jelenou Jankovičovou.

M85a62r87i83e 36Č90e87r91n85í52č15k30o49v75á 1141889361583

Ten zápas jsem viděla od konce druhého setu a nestačila jsem se divit, kolik laciných chyb obě hráčky produkovaly. Do toho si Jankovič před podáním na vítězství v zápasu zavolá trenéra a křičí na něho, že je nervozní, at s tím něco udělá. Chudák, ať řekl cokoliv, všechno bylo okomentováno slovy, že to nedá. Výsledek? Nedala to. Halep tentokrát nepodala výkon hodný hráčky první světové trojky, ale počítá se vítězství. Doufám, že v Miami bude finále vypadat jinak a snad i s českou zástupkyní... :)

+1/−1
23.3.2015 12:51

P58e79t38r 56H38l63i18n37k37a 1738586755

No los nebyl úplně nejlepší:-) Ale pokud vše půjde podle plánu, tak v osmifinále se utká Sharapova proti naší Karolíně Plíškové a na to bych se hrozně těšil

0/0
23.3.2015 14:30

P94e39t60r 11M74ü71l14l72e75r 9918482185

Novak byl solidární k divákům....R^ daroval jim 3 set :-P dát 2 dvojchyby při podání na vítězství v zapase jsem od něho ještě neviděl.....

A39l37o13i17s 54M78a62t34o82u58s24e40k 6711721799736

budouci svetova 1 Halep je dost ostuda zenskyho tenisu, mela by zacit vic hekat, no..

+4/−4
23.3.2015 2:19

J38o35s83e86f 75S65t79e45f25l 5104687933980

Kdyz uz ji kritizujete,tak vysvetlete,proc je ostudou.Ja Vas neznam,ale podle toho co jste napsal,bych taky mohl napsat,ze jste osel.Halep hraje solidni tenis,

a typicka obranarka to neni.Je ji 23 let,a uz vyhrala 11 turnaju(letos uz tri)Grandslam sice jeste ne,ale verim,ze jednou vyhraje

+1/0
23.3.2015 8:02

J53o61s64e95f 96S33y72s25e74l 1424487888405

kolega Matousek zjevne pouzil IRONII, protoze SH je jednou z mala nehlasitych hracek na okruhu

+3/0
23.3.2015 8:24

A62l88e79š 49L30e65w26i12c90k14i 5315809101148

Evidentně jste nepochopil humor Lojzy, je mi Vás líto chlape...

0/0
23.3.2015 10:09

J26o41s88e97f 27S19t82e89f29l 5414277213240

Na vsech clancich sama kritika,tak se nedivte panove,ze uz i z te ironie jsem jelen

0/0
23.3.2015 12:09

M76i40r11o20s70l11a33v 41J56e83ž46e78k 8241586332948

Halep se do toho někdy pomaleji dostává. Tohle je letos popáté, kdy prohrála 1. set a dokázala zápas otočit.

Zdá se, že se obě finále vydařila. Federera mám o něco radši než Djokoviče, ale nevadí.

+2/0
23.3.2015 1:15

O48n92d16ř29e51j 44D73r37v94o71š98t73ě89p 6612400464

Tak dnes Djokovič v prvním setu perfektní, to co předvedl Federer ve druhém setu bylo užasné a opět dokázal, že je s Djokovičem rovnocenný soupeř (viz předchozí finále). Třetí set byl podle mě o psychice, Federer dotáhl 0:2 na 2:2, přišlo mi, že má navrch, ale Djokovič se dal úžasně dohromady (po tom co se uklidnil rozsekáním rakety na lavičce) a třetí set i díky nevynuceným chybám Federera zvládl. Jinak doporučení všem, kteří na to ještě samostatně nepřišli;-D, nenechávejte si ujít zápasy Federera s Djokovičem, Nadalem apod. Kdoví jak dlouho tahle legenda s těmito legendami bude ještě hrát. Dneska opět skvělý zážitek, gratulace Novakovi:-)