V Indian Wells triumfovali po dramatických bitvách Djokovič a Halepová

Na tři sety se natáhly finálové souboje na skvěle obsazeném tenisovém turnaji v kalifornském Indian Wells. Titul v soutěži mužů získal Srb Novak Djokovič, který porazil švýcarského rivala Rogera Federera 6:3, 6:7, 6:2. Mezi ženami triumfovala Simona Halepová po vítězství 2:6, 7:5, 6:4 nad Srbkou Jelenou Jankovičovou.

M59a41r14i22e 97Č80e38r69n54í22č14k19o24v43á 1441699391193

Ten zápas jsem viděla od konce druhého setu a nestačila jsem se divit, kolik laciných chyb obě hráčky produkovaly. Do toho si Jankovič před podáním na vítězství v zápasu zavolá trenéra a křičí na něho, že je nervozní, at s tím něco udělá. Chudák, ať řekl cokoliv, všechno bylo okomentováno slovy, že to nedá. Výsledek? Nedala to. Halep tentokrát nepodala výkon hodný hráčky první světové trojky, ale počítá se vítězství. Doufám, že v Miami bude finále vypadat jinak a snad i s českou zástupkyní... :)

+1/−1
23.3.2015 12:51

P72e56t67r 40H78l62i77n50k48a 1258336825

No los nebyl úplně nejlepší:-) Ale pokud vše půjde podle plánu, tak v osmifinále se utká Sharapova proti naší Karolíně Plíškové a na to bych se hrozně těšil

0/0
23.3.2015 14:30

P84e79t26r 92M97ü95l51l58e48r 9238222235

Novak byl solidární k divákům....R^ daroval jim 3 set :-P dát 2 dvojchyby při podání na vítězství v zapase jsem od něho ještě neviděl.....

A29l40o88i53s 31M39a28t38o97u50s45e72k 6871601929586

budouci svetova 1 Halep je dost ostuda zenskyho tenisu, mela by zacit vic hekat, no..

+4/−4
23.3.2015 2:19

J44o53s24e79f 95S89t78e43f21l 5504647133230

Kdyz uz ji kritizujete,tak vysvetlete,proc je ostudou.Ja Vas neznam,ale podle toho co jste napsal,bych taky mohl napsat,ze jste osel.Halep hraje solidni tenis,

a typicka obranarka to neni.Je ji 23 let,a uz vyhrala 11 turnaju(letos uz tri)Grandslam sice jeste ne,ale verim,ze jednou vyhraje

+1/0
23.3.2015 8:02

J81o12s96e69f 92S38y17s33e67l 1914857798385

kolega Matousek zjevne pouzil IRONII, protoze SH je jednou z mala nehlasitych hracek na okruhu

+3/0
23.3.2015 8:24

A88l30e68š 40L93e65w87i17c10k46i 5855559611398

Evidentně jste nepochopil humor Lojzy, je mi Vás líto chlape...

0/0
23.3.2015 10:09

J60o55s42e79f 73S25t24e26f48l 5484127933310

Na vsech clancich sama kritika,tak se nedivte panove,ze uz i z te ironie jsem jelen

0/0
23.3.2015 12:09

M84i35r75o61s37l98a67v 10J58e74ž79e56k 8981256162808

Halep se do toho někdy pomaleji dostává. Tohle je letos popáté, kdy prohrála 1. set a dokázala zápas otočit.

Zdá se, že se obě finále vydařila. Federera mám o něco radši než Djokoviče, ale nevadí.

+2/0
23.3.2015 1:15

O64n20d24ř40e98j 56D77r35v22o22š64t23ě72p 6802290374

Tak dnes Djokovič v prvním setu perfektní, to co předvedl Federer ve druhém setu bylo užasné a opět dokázal, že je s Djokovičem rovnocenný soupeř (viz předchozí finále). Třetí set byl podle mě o psychice, Federer dotáhl 0:2 na 2:2, přišlo mi, že má navrch, ale Djokovič se dal úžasně dohromady (po tom co se uklidnil rozsekáním rakety na lavičce) a třetí set i díky nevynuceným chybám Federera zvládl. Jinak doporučení všem, kteří na to ještě samostatně nepřišli;-D, nenechávejte si ujít zápasy Federera s Djokovičem, Nadalem apod. Kdoví jak dlouho tahle legenda s těmito legendami bude ještě hrát. Dneska opět skvělý zážitek, gratulace Novakovi:-)