Na Marcialonze skončil laufař Novák šestý, zvítězil Nor Gjerdalen

Proti severské přesile se držel statečně a v populárním dálkovém běhu Marcialonga v Itálii obsadil český lyžař Petr Novák šestou příčku. Do cíle závodu na 57 kilometrů klasickou technikou, který byl zkrácen kvůli nedostatku sněhu, dorazil necelých 24 sekund po vítězném Norovi Tordu Aslem Gjerdalenovi.

P22a96v75e82l 18S21a83n64t97o 4559304

Přesně tak.Sedim u televize od startu a naše kluky před cílem vypnou😁.Ty já nadával!!!!!

+1/0
25.1.2015 20:36

J35a25n 84V56y29b30í69h87a77l 8486670689928

Standa je letos nějakej špatnej. Žeby se už začal projevovat věk?

0/0
25.1.2015 14:07

M92a29r85e64k 20P83a58r59a 7152309460863

ČT se dnes předvedli jak maximální IGNORANTI, kdy nebyli schopni počkat s přepnutím na biatlon aspoň 10 sekund na Nováka, když ne ještě dalších 40 sekund na Řezáče. To to pak ani nemusejí dávat, když tam neukážou naše, ještě když jedou tak skvěle. V batlonu o nic zrovna nešlo.