Na Marcialonze skončil laufař Novák šestý, zvítězil Nor Gjerdalen

Proti severské přesile se držel statečně a v populárním dálkovém běhu Marcialonga v Itálii obsadil český lyžař Petr Novák šestou příčku. Do cíle závodu na 57 kilometrů klasickou technikou, který byl zkrácen kvůli nedostatku sněhu, dorazil necelých 24 sekund po vítězném Norovi Tordu Aslem Gjerdalenovi.

P74a47v74e33l 44S64a55n57t40o 4909654

Přesně tak.Sedim u televize od startu a naše kluky před cílem vypnou😁.Ty já nadával!!!!!

+1/0
25.1.2015 20:36

J35a15n 33V66y94b62í89h84a22l 8156860349258

Standa je letos nějakej špatnej. Žeby se už začal projevovat věk?

0/0
25.1.2015 14:07

M95a58r42e70k 29P84a33r21a 7772579310193

ČT se dnes předvedli jak maximální IGNORANTI, kdy nebyli schopni počkat s přepnutím na biatlon aspoň 10 sekund na Nováka, když ne ještě dalších 40 sekund na Řezáče. To to pak ani nemusejí dávat, když tam neukážou naše, ještě když jedou tak skvěle. V batlonu o nic zrovna nešlo.