Na Marcialonze skončil laufař Novák šestý, zvítězil Nor Gjerdalen

Proti severské přesile se držel statečně a v populárním dálkovém běhu Marcialonga v Itálii obsadil český lyžař Petr Novák šestou příčku. Do cíle závodu na 57 kilometrů klasickou technikou, který byl zkrácen kvůli nedostatku sněhu, dorazil necelých 24 sekund po vítězném Norovi Tordu Aslem Gjerdalenovi.

P53a85v27e52l 11S89a86n67t90o 4829884

Přesně tak.Sedim u televize od startu a naše kluky před cílem vypnou😁.Ty já nadával!!!!!

+1/0
25.1.2015 20:36

J94a83n 65V38y35b79í26h63a86l 8916290249698

Standa je letos nějakej špatnej. Žeby se už začal projevovat věk?

0/0
25.1.2015 14:07

M82a65r10e16k 59P18a56r72a 7532679540713

ČT se dnes předvedli jak maximální IGNORANTI, kdy nebyli schopni počkat s přepnutím na biatlon aspoň 10 sekund na Nováka, když ne ještě dalších 40 sekund na Řezáče. To to pak ani nemusejí dávat, když tam neukážou naše, ještě když jedou tak skvěle. V batlonu o nic zrovna nešlo.