USK udolal v prodloužení Prostějov, Pardubice vyhrály v Ostravě

Basketbalisté USK Praha porazili v NBL úřadujícího vicemistra Prostějov 108:100 po prodloužení, když po 40 minutách srovnali skóre šťastnou trojkou v poslední sekundy. Vedoucí tým tabulky Pardubice vyhrály těžký zápas v Ostravě 87:81.

J62i80ř31í 63K17l13i69m50e37š 9861151574139

USK R^

+1/−1
9.11.2014 12:16

M57a46r72t25i92n 14N59o20v62o60t81n54ý 8856568887

Taková haluz, jako trefit 3-ku v poslední vteřině, se může mužstvu podařit tak 1x za 10 let. Ale USK si to "štěstí" zase vybere s Brnem nebo Ostravou.;-)

0/0
9.11.2014 12:41

M40a72r68t11i11n 30J10a98n37d19a 8828495799963

Tak podstatnejsi je, proc ta trojka padla, ale to uz se tady nikde nepise (ne ze by mi to jako prazske naplave fandici USK vadilo :-))

J30a55r79o19s64l28a13v 55J81o56n47á45š 4158194632785

Ale dát na basket USK - Prostějov kříž, to by bývala byla paráda! ;-)

Nic ve zlým, tiket je to pěknej. Taky bych vsadil na Prostějov.

0/0
9.11.2014 17:21

M23a15t36o13u31š 30B36ř62í79z77a 6549557985530

Haluz to samozřejmě trochu byla, na druhou stranu si USK výhru docela zasloužil po předchozích prohrách s Pardubkama a ve Svitavách, kdy jim to v obou případech uteklo v posledních vteřinách. Vzhledem k věkovém průměru týmu si myslím, že letos předvádí USK velmi dobrou práci :)