USK udolal v prodloužení Prostějov, Pardubice vyhrály v Ostravě

Basketbalisté USK Praha porazili v NBL úřadujícího vicemistra Prostějov 108:100 po prodloužení, když po 40 minutách srovnali skóre šťastnou trojkou v poslední sekundy. Vedoucí tým tabulky Pardubice vyhrály těžký zápas v Ostravě 87:81.

J83i59ř55í 81K29l75i24m26e81š 9701521644279

USK R^

+1/−1
9.11.2014 12:16

M85a44r51t86i43n 25N37o85v98o58t46n20ý 8726598937

Taková haluz, jako trefit 3-ku v poslední vteřině, se může mužstvu podařit tak 1x za 10 let. Ale USK si to "štěstí" zase vybere s Brnem nebo Ostravou.;-)

0/0
9.11.2014 12:41

M32a87r97t89i21n 51J32a28n93d18a 8958225339653

Tak podstatnejsi je, proc ta trojka padla, ale to uz se tady nikde nepise (ne ze by mi to jako prazske naplave fandici USK vadilo :-))

J81a65r51o66s87l47a64v 66J36o73n92á29š 4678494162415

Ale dát na basket USK - Prostějov kříž, to by bývala byla paráda! ;-)

Nic ve zlým, tiket je to pěknej. Taky bych vsadil na Prostějov.

0/0
9.11.2014 17:21

M72a75t91o30u82š 15B29ř12í56z18a 6219797645110

Haluz to samozřejmě trochu byla, na druhou stranu si USK výhru docela zasloužil po předchozích prohrách s Pardubkama a ve Svitavách, kdy jim to v obou případech uteklo v posledních vteřinách. Vzhledem k věkovém průměru týmu si myslím, že letos předvádí USK velmi dobrou práci :)