Karolína Plíšková ve Wu-chanu přehrála Stosurovou, Šafářová končí

Karolína Plíšková vstoupila úspěšně do turnaje ve Wu-chanu, když porazila Australanku Samanthu Stosurovou 6:4, 6:4. Další česká tenistka Lucie Šafářová naopak dala premiérovému ročníku výborně obsazeného turnaje sbohem. Čtrnáctou nasazenou hráčku v Číně porazila Němka Sabine Lisická 7:5, 2:6, 6:3.

Pliskova ma dnes Petkovic

Jestli da i ji, tak si snad pred ni kleknu. Ma letos tusim pres 30 turnaju, coz i pres jeji mladi je zaprah.

A74l67o37i36s 27M57a95t36o50u78s10e91k 6841491569796

KP. podava dobre vykony, penizky se sypou, moznost zraneni v dusledku velkeho zatizeni se zvysuje...;-O

0/0
22.9.2014 16:47

A73l36e78š 86J67a76v59ů74r75e83k 2702389270930

ta jede, snad ji to nezdevastuje, tak dlouha snura ...

0/0
22.9.2014 16:24

P14e65t34r 90Č98u31n27d32e97r12l97í55k 5675381218121

včera hrála finále v Soulu, pak přesun do Číny a hned na úvod Stosurová... tohle by odrovnalo i mnohem zkušenější a lepší hráčky, Karolína mile překvapila, během krátké doby odehrála velkou spoustu těžkých zápasů, drtivou většinu vítězných až na to finále v Hong Kongu, opravdu mimořádný výkon na tak mladou hráčku... R^

+6/0
22.9.2014 15:53

D57a33l40i31b12o75r 42Š15i36m17o89n 4767609515

Ano, tohle odrovnalo i Anu!! Pavljučenkovová (Rus.) - Ivanovičová (9-Srb.) 7:5, 6:5 skreč

+1/0
22.9.2014 16:22

D73a34n97i32e84l 94R35ý59d58e56l 4585550138791

tak pokud nenarazí na Radka tak má velmi dobře rozjetou karieru:-)

M72a81r73t53i30n 38S34ý51k48o68r84a 1247868917227

Ta Plíšková tedy jede 8-o R^ A Šafářová holt měla hodně blbej los.

+1/0
22.9.2014 15:16

M91i46c23h93a45l 67Z72e83l44e28n58ý 6434333435116

Ještě k Plíškové - do konce roku má obhajovat jen 53 bodů včetně tohoto týdne. Za dnešní vítězství dostala 60 bodů, takže odteď až do konce roku už by měly body vlastně jen přibývat. Myslím, že přezimuje někde mezi 26. a 30. místem žebříčku

0/0
22.9.2014 15:05

M32i41c37h73a89l 41H14i96r56k68a 4627606310753

Jste si jistý? Na WTA live se tváří jinak.

D61a14v37i94d 17H46ý67ž81a 7685139706109

Lucky je škoda, ale na takovýchto turnajích se naráží hned v prvním kole na velmi těžké hráčky a při velké vyrovnanosti špičky prostě nejde pořád vyhrávat. Ale příjemné překvapení jeKkarolína, která i přesto že hraje již třetí týden v kuse tak porazila těžkou soupeřku Samantu. Čekam sem, že bude unavená a prohraje ale mile překvapila. Jen tak dále.

+10/0
22.9.2014 13:43

M17i49c23h24a85l 26Z36e95l74e19n97ý 6954363505506

Opet slusna jatka - v prvnim kole z nasazenych vypadly Safarova s Cibulkovou (i kdyz ta vzdala, ale vzhledem k jeji vykonnosti posledni dobou to byl mozna utek), v druhem kole vypadla Radwanska, ktera mela v prvnim kole volny los.

Naopak zatim dobre vypada Ka.Pliskova. Prvni set se Stosur vyhrala, v druhem ji hned prvni game breakla. Jestli to vyhraje, tak vzhledem k tomu, ze jeste vcera hrala finale v Soulu, klobouk dolu!