Sýkorová s Mazurovou bez medailí, finále třípolohové střelby nezvládly

Po kvalifikaci to vypadalo na dvojitý medailový útok v českém podání, nakonec bylo vše jinak. Adéla Sýkorová a Nikola Mazurová na mistrovství světa ve sportovní střelbě v Granadě nezvládly finále malorážky na 3x20 ran. Dobrou zprávou je, že díky redukovanému pořadí má český tým zajištěné účastnické místo pro olympijské hry v Riu de Janeiro 2016.

D27a89n13i85e22l 68K42a67l18t51o83u73n 7795248851

Máte tam chybu. Jelikož čtvrtá Italka vybojovala účastnické místo ve vzduchové pušce, tak Mazurové místenku do Ria vybojovala. Příště si to ověřte.

+1/0
12.9.2014 14:11

Š79t19ě37p35á37n 31Š97e47v97e14l94a 2682809965180

přesně tak, ani po 2 hodinách od závodu si to nedokázali správně zjistit, to na sport.cz už tuto mylnou informaci od čtk opravili.