Turečtí basketbalisté hráli o senzaci, ale koncovka patřila Američanům

První klopýtnutí amerických basketbalistů na mistrovství světa ve Španělsku je na světě. Ale vztahuje se jen k prvnímu poločasu. V repríze posledního světového finále prohrával největší favorit s Tureckem 35:40, ovšem následující dvacetiminutovku zvládl s přehledem a těšil se z výhry 98:77.

I63v82a85n 15N37a59h91o45d35i56l 7150888748631

Bažanti se sčítají až po honu,ale tenhle Bažant už aby vystřelil!

+1/0
2.9.2014 6:07

H15o53n22z38a 63T80ý31ř 2725311261978

Zdravím všechny fanoušky basketbalu a nemůžu si nerýpnout do ČT, je možné, že v týdnu shlédneme 5x MS v jezdectví a jen poločas z MS v basketbalu? Vážně si snad ČT dělá legraci. A upřímně, články zde na iDNES bych čekal také podstatně obsáhlejší a výživnější.

+9/0
1.9.2014 15:25

D47a58n75i35e23l 89R92ý87d49e19l 4835470398731

jsem tak otráven komentováním Bažanta, že asi příště obětuju čistý obraz za nějaký livestream

0/0
1.9.2014 11:48

M58i66c82h12a47l 23T71u32r98e66k 9951880362389

Bažant musí vědět něco strašného a hrozně tajného na někoho z vedení ČT, protože tohle už není možné. Místo aby ho šoupli ke komentování magazínu, kde si to může připravit a předejít plácání blbostí, tak ho udělají hlavním komentátorem na MS???...

+14/0
31.8.2014 23:56

J20o19s41e19f 64Š88e38m21e42l69í10k 7439251950867

Bažant vypustil další perlu, když si velice chválil grafiku, že pěkně ukazuje jeden týmový faul. Po druhém ani třetím faulu se ale to "1st" neměnilo, takže cudně zamlčel (pokud mu to došlo) že to není počet faulů týmu ale označení první čtvrtiny zápasu.

.

Taky jeho lítost nad tím, že Turecku chybí pivot Savas byla upřímná. Do té doby, než mu Šebek prozradil, že Savas na tomhle MS je.

.

Ach jo. :-/

+8/0
31.8.2014 23:31

M23a94r68t74i97n 88Č32a64r89n29e77c84k74ý 2355754679265

To víš, příprava je důležitá, třeba to, že Savas Turkům zachránil zápas proti Novému Zélandu, není podstatné a hráče pak můžeš snadno přehlédnout;-)

M56a36r22t52i11n 29K61o39v31á85č 4763291449202

ja ČT4 nemám, ani nepočujem, čo tam Bažrant mele, ale tá grafika naozaj ukazuje počet faulov tímu. Sú to tie žlté štvorčeky pod menovkou mančaftu, kde sme z NBA zvyknutí na počet zostávajúcich tajmautov...:-P

0/0
1.9.2014 16:14

L52u46k17á92š 41G27a25v39r36a83n 9949278469337

Zase Bažant a jeho mudrování. Tak Američané poslední tři minuty vypustili, no a co? Neříkám, že je ve zbytku skupiny čekají těžcí soupeři. Na konci turnaje se ale každá pošetřená minuta bude hodit. Mně ty taškařice Rose na konci nevadily. Musím ale uznat, že Rose hraje zatím tužku.

+3/0
31.8.2014 23:26

L13e12n20k50a 86L40i15n28h98a63r25t24o79v14á 4307178233743

a kdyby američané jeli od začátku tak jako v druhém poločase, a vyhráli o 50-60bodů, tak by pan Bažant měl zase kecy o zesměšňování soupeře- podle toho jak "miluje" tým USA - ať udělají cokoliv, vždy je to kritizováno

:-)

+2/0
1.9.2014 7:55

T18o39m74á75š 17K42o49p15e61č40n96ý 1845684167126

Rose hraje tak, aby se nezranil. Co jsem včera viděl, tak to bylo znát a pokud chtěl, obránce si povodil. Když už se tak stalo, tak byl strašně rychlej, možná tak, že se mu pod koš ani nestačili stahovat spoluhráči pro případnou přihrávku :-)

0/−1
1.9.2014 11:33

J24o16s28e82f 65Š78e57m79e47l27í17k 7389261120447

S Finama byl fakt jak namydlenej blesk, až neskutečně. V tomhle zápase mi připadalo, že ho otrávili sudí.

0/0
1.9.2014 13:28

M34a16r75t80i52n 37Č92a38r35n12e17c47k34ý 2535864119775

Derrick bohužel hraje to samé, co loni na začátku sezóny. Fyzicky je v pohodě, ale basketbalové reflexy úplně mimo. Třeba tou přihrávku z nájezdu 3s před koncem prvního poločasu chtěl Farieda asi přizabít, jaká to byla pumelice asi na metr.