Turečtí basketbalisté hráli o senzaci, ale koncovka patřila Američanům

První klopýtnutí amerických basketbalistů na mistrovství světa ve Španělsku je na světě. Ale vztahuje se jen k prvnímu poločasu. V repríze posledního světového finále prohrával největší favorit s Tureckem 35:40, ovšem následující dvacetiminutovku zvládl s přehledem a těšil se z výhry 98:77.

I21v38a90n 39N93a53h56o39d96i42l 7930318278811

Bažanti se sčítají až po honu,ale tenhle Bažant už aby vystřelil!

+1/0
2.9.2014 6:07

H42o89n56z40a 66T30ý10ř 2655441711128

Zdravím všechny fanoušky basketbalu a nemůžu si nerýpnout do ČT, je možné, že v týdnu shlédneme 5x MS v jezdectví a jen poločas z MS v basketbalu? Vážně si snad ČT dělá legraci. A upřímně, články zde na iDNES bych čekal také podstatně obsáhlejší a výživnější.

+9/0
1.9.2014 15:25

D37a30n52i43e31l 55R10ý65d69e27l 4695280588931

jsem tak otráven komentováním Bažanta, že asi příště obětuju čistý obraz za nějaký livestream

0/0
1.9.2014 11:48

M35i24c77h79a96l 60T60u92r79e45k 9381810652989

Bažant musí vědět něco strašného a hrozně tajného na někoho z vedení ČT, protože tohle už není možné. Místo aby ho šoupli ke komentování magazínu, kde si to může připravit a předejít plácání blbostí, tak ho udělají hlavním komentátorem na MS???...

+14/0
31.8.2014 23:56

J95o61s54e93f 28Š37e66m33e14l94í75k 7869921640567

Bažant vypustil další perlu, když si velice chválil grafiku, že pěkně ukazuje jeden týmový faul. Po druhém ani třetím faulu se ale to "1st" neměnilo, takže cudně zamlčel (pokud mu to došlo) že to není počet faulů týmu ale označení první čtvrtiny zápasu.

.

Taky jeho lítost nad tím, že Turecku chybí pivot Savas byla upřímná. Do té doby, než mu Šebek prozradil, že Savas na tomhle MS je.

.

Ach jo. :-/

+8/0
31.8.2014 23:31

M63a72r70t97i46n 41Č16a32r85n47e21c51k43ý 2505164159495

To víš, příprava je důležitá, třeba to, že Savas Turkům zachránil zápas proti Novému Zélandu, není podstatné a hráče pak můžeš snadno přehlédnout;-)

M94a45r25t72i66n 82K29o67v89á39č 4683551179852

ja ČT4 nemám, ani nepočujem, čo tam Bažrant mele, ale tá grafika naozaj ukazuje počet faulov tímu. Sú to tie žlté štvorčeky pod menovkou mančaftu, kde sme z NBA zvyknutí na počet zostávajúcich tajmautov...:-P

0/0
1.9.2014 16:14

L33u81k97á89š 35G96a91v94r49a90n 9959708769197

Zase Bažant a jeho mudrování. Tak Američané poslední tři minuty vypustili, no a co? Neříkám, že je ve zbytku skupiny čekají těžcí soupeři. Na konci turnaje se ale každá pošetřená minuta bude hodit. Mně ty taškařice Rose na konci nevadily. Musím ale uznat, že Rose hraje zatím tužku.

+3/0
31.8.2014 23:26

L38e95n49k80a 37L54i55n96h35a43r47t66o69v43á 4797768133293

a kdyby američané jeli od začátku tak jako v druhém poločase, a vyhráli o 50-60bodů, tak by pan Bažant měl zase kecy o zesměšňování soupeře- podle toho jak "miluje" tým USA - ať udělají cokoliv, vždy je to kritizováno

:-)

+2/0
1.9.2014 7:55

T91o44m13á29š 21K91o78p22e73č10n95ý 1335754947166

Rose hraje tak, aby se nezranil. Co jsem včera viděl, tak to bylo znát a pokud chtěl, obránce si povodil. Když už se tak stalo, tak byl strašně rychlej, možná tak, že se mu pod koš ani nestačili stahovat spoluhráči pro případnou přihrávku :-)

0/−1
1.9.2014 11:33

J20o38s92e88f 86Š28e62m39e35l56í64k 7529681370587

S Finama byl fakt jak namydlenej blesk, až neskutečně. V tomhle zápase mi připadalo, že ho otrávili sudí.

0/0
1.9.2014 13:28

M24a72r86t75i78n 41Č16a19r84n57e12c24k79ý 2555114119665

Derrick bohužel hraje to samé, co loni na začátku sezóny. Fyzicky je v pohodě, ale basketbalové reflexy úplně mimo. Třeba tou přihrávku z nájezdu 3s před koncem prvního poločasu chtěl Farieda asi přizabít, jaká to byla pumelice asi na metr.