Turečtí basketbalisté hráli o senzaci, ale koncovka patřila Američanům

První klopýtnutí amerických basketbalistů na mistrovství světa ve Španělsku je na světě. Ale vztahuje se jen k prvnímu poločasu. V repríze posledního světového finále prohrával největší favorit s Tureckem 35:40, ovšem následující dvacetiminutovku zvládl s přehledem a těšil se z výhry 98:77.

I17v10a38n 58N11a66h16o29d13i86l 7530188538731

Bažanti se sčítají až po honu,ale tenhle Bažant už aby vystřelil!

+1/0
2.9.2014 6:07

H42o77n16z72a 91T13ý24ř 2105491711278

Zdravím všechny fanoušky basketbalu a nemůžu si nerýpnout do ČT, je možné, že v týdnu shlédneme 5x MS v jezdectví a jen poločas z MS v basketbalu? Vážně si snad ČT dělá legraci. A upřímně, články zde na iDNES bych čekal také podstatně obsáhlejší a výživnější.

+9/0
1.9.2014 15:25

D69a57n39i64e30l 73R14ý17d72e79l 4535720148921

jsem tak otráven komentováním Bažanta, že asi příště obětuju čistý obraz za nějaký livestream

0/0
1.9.2014 11:48

M81i11c93h41a12l 54T27u19r25e68k 9281230352119

Bažant musí vědět něco strašného a hrozně tajného na někoho z vedení ČT, protože tohle už není možné. Místo aby ho šoupli ke komentování magazínu, kde si to může připravit a předejít plácání blbostí, tak ho udělají hlavním komentátorem na MS???...

+14/0
31.8.2014 23:56

J61o71s16e59f 65Š40e41m18e76l63í81k 7239491100797

Bažant vypustil další perlu, když si velice chválil grafiku, že pěkně ukazuje jeden týmový faul. Po druhém ani třetím faulu se ale to "1st" neměnilo, takže cudně zamlčel (pokud mu to došlo) že to není počet faulů týmu ale označení první čtvrtiny zápasu.

.

Taky jeho lítost nad tím, že Turecku chybí pivot Savas byla upřímná. Do té doby, než mu Šebek prozradil, že Savas na tomhle MS je.

.

Ach jo. :-/

+8/0
31.8.2014 23:31

M93a87r15t11i79n 20Č11a30r68n47e27c98k59ý 2415704459165

To víš, příprava je důležitá, třeba to, že Savas Turkům zachránil zápas proti Novému Zélandu, není podstatné a hráče pak můžeš snadno přehlédnout;-)

M27a38r31t79i23n 21K55o90v59á50č 4463221489402

ja ČT4 nemám, ani nepočujem, čo tam Bažrant mele, ale tá grafika naozaj ukazuje počet faulov tímu. Sú to tie žlté štvorčeky pod menovkou mančaftu, kde sme z NBA zvyknutí na počet zostávajúcich tajmautov...:-P

0/0
1.9.2014 16:14

L80u76k15á27š 75G74a47v54r78a29n 9949968379287

Zase Bažant a jeho mudrování. Tak Američané poslední tři minuty vypustili, no a co? Neříkám, že je ve zbytku skupiny čekají těžcí soupeři. Na konci turnaje se ale každá pošetřená minuta bude hodit. Mně ty taškařice Rose na konci nevadily. Musím ale uznat, že Rose hraje zatím tužku.

+3/0
31.8.2014 23:26

L46e77n90k19a 58L22i81n30h20a90r32t93o90v20á 4937598363793

a kdyby američané jeli od začátku tak jako v druhém poločase, a vyhráli o 50-60bodů, tak by pan Bažant měl zase kecy o zesměšňování soupeře- podle toho jak "miluje" tým USA - ať udělají cokoliv, vždy je to kritizováno

:-)

+2/0
1.9.2014 7:55

T68o41m79á95š 28K21o82p23e66č71n59ý 1115834257836

Rose hraje tak, aby se nezranil. Co jsem včera viděl, tak to bylo znát a pokud chtěl, obránce si povodil. Když už se tak stalo, tak byl strašně rychlej, možná tak, že se mu pod koš ani nestačili stahovat spoluhráči pro případnou přihrávku :-)

0/−1
1.9.2014 11:33

J36o54s81e59f 37Š63e35m58e59l66í24k 7949801820367

S Finama byl fakt jak namydlenej blesk, až neskutečně. V tomhle zápase mi připadalo, že ho otrávili sudí.

0/0
1.9.2014 13:28

M59a28r92t24i38n 94Č48a49r58n79e36c44k55ý 2205704189165

Derrick bohužel hraje to samé, co loni na začátku sezóny. Fyzicky je v pohodě, ale basketbalové reflexy úplně mimo. Třeba tou přihrávku z nájezdu 3s před koncem prvního poločasu chtěl Farieda asi přizabít, jaká to byla pumelice asi na metr.