Pospisilova cesta Washingtonem skončila ve finále, přehrál ho Raonic

Vůbec poprvé v historii si finále turnaje ATP zahráli dva tenisté z Kanady. Titul ve Washingtonu si nakonec odvezl favorizovaný Milos Raonic, který přehrál Berdychova přemožitele Vaska Pospisila 6:1 a 6:4.

T98o38m91a37s 55C44a42b27a77k 8125975634429

Bara super - 2-0 a postup přes VINCI. A momentalne Klara 1.set 7/5 proti Bertens. SUPER DEVCATA, jen tak dal. Za chvili zacina zminovana Smitkova, tak drzme palce

0/0
4.8.2014 19:58

D14a26l52i23b88o93r 32Š89i48m74o39n 4457499785

0/0
4.8.2014 3:17

T83o89m30a51s 86C82a23b89a50k 8615595354509

A zítra se dozvíme, ze cca před pul hodinou postoupila do dalšího kola kvalifikace (nebo uz do hlavni souteze? ted nevim) Premier turnaje v Montrealu Tereza Smitkova. Ve dvou setech. VYNIKAJICI USPECH

0/0
3.8.2014 23:02

D82a57l85i52b57o46r 33Š64i17m32o69n 4397699875

uz do hlavni souteze - a proti Watson by mohla vyhrát...:-)

0/0
4.8.2014 3:20

V91i15l65é57m 37H56u60b21e80n29ý 6236745901626

Jojo, kvalifikací proplula naprosto bez problémů. Oba zápasy kvalifikace ve dvou setech nejdřív Číňanku Min 6:3, 6:1 a potom Vesninu 6:4, 6:1! R^

0/0
4.8.2014 8:25

V62i53l49é41m 61H31u81b97e25n23ý 6766665591226

Dobře se zaháčkovala v první stovce, virtuálně už je 93.

0/0
4.8.2014 8:28

M26a93r98t39i86n 98Č66a29r83n34e29c38k91ý 2455654149505

řekl bych, že je to ještě o pár míst výše, jelikož získá 30 bodů za úspěšnou kvaldu (plus bod za případné vypadnutí v prvním kole), její nejmenší počítaný bodový zisk je 9. Těch 280 bodů z Wimbledonu jí teď bude ještě necelý rok otevírat dveře na větší turnaje a k potenciálně větším bodům. Snad toho dostatečně využije.

0/0
4.8.2014 9:34

V41i41l17é75m 26H48u80b97e41n79ý 6926885511806

Pravda, koukal jsem na live žebříček ještě před dnešní aktualizací.

"She is between 86 and 89 for this week. . Wozniak, Oprandi, Abanda may pass her."

Takže už je 86!

0/0
4.8.2014 11:47

M69a95r48t93i85n 29Č83a87r90n95e43c68k24ý 2215334399455

Myslím, že by stálo za zmínku, že turnaj ITF 25K v Plzni vyhrála Denisa Allertová, která po semifinálové devastaci Ksenie Pervak porazila i Ukrajinku Vasiljevu, vyhrála letos šestý turnaj ITF. Na začátku roku byla 327. na světě, teď se posune někam ke 160. místu.

+1/0
3.8.2014 20:01

M72i45r35o52s45l98a55v 27J40e54ž28e72k 8391426532598

Díval jsem se chvílemi na finále challengeru v Liberci na ČT Sport, ale tomu Slovákovi jsem to zrovna nepřál. Viděl jsem ho poprvé a hned mi začal být nesympatický, jak se vztekal a házel raketou ve chvílích, kdy mu to nešlo.