Pospisilova cesta Washingtonem skončila ve finále, přehrál ho Raonic

Vůbec poprvé v historii si finále turnaje ATP zahráli dva tenisté z Kanady. Titul ve Washingtonu si nakonec odvezl favorizovaný Milos Raonic, který přehrál Berdychova přemožitele Vaska Pospisila 6:1 a 6:4.

T79o60m40a49s 79C76a19b66a31k 8655835134549

Bara super - 2-0 a postup přes VINCI. A momentalne Klara 1.set 7/5 proti Bertens. SUPER DEVCATA, jen tak dal. Za chvili zacina zminovana Smitkova, tak drzme palce

0/0
4.8.2014 19:58

D37a59l12i35b58o40r 70Š35i37m31o37n 4887789115

0/0
4.8.2014 3:17

T82o97m77a56s 69C60a88b43a80k 8545785314859

A zítra se dozvíme, ze cca před pul hodinou postoupila do dalšího kola kvalifikace (nebo uz do hlavni souteze? ted nevim) Premier turnaje v Montrealu Tereza Smitkova. Ve dvou setech. VYNIKAJICI USPECH

0/0
3.8.2014 23:02

D76a45l38i12b13o18r 38Š51i34m28o95n 4477369975

uz do hlavni souteze - a proti Watson by mohla vyhrát...:-)

0/0
4.8.2014 3:20

V59i48l89é15m 21H58u49b30e86n30ý 6826845351976

Jojo, kvalifikací proplula naprosto bez problémů. Oba zápasy kvalifikace ve dvou setech nejdřív Číňanku Min 6:3, 6:1 a potom Vesninu 6:4, 6:1! R^

0/0
4.8.2014 8:25

V66i98l22é90m 77H85u91b13e50n53ý 6916605751966

Dobře se zaháčkovala v první stovce, virtuálně už je 93.

0/0
4.8.2014 8:28

M26a87r55t65i98n 30Č39a47r23n16e81c62k96ý 2125704149565

řekl bych, že je to ještě o pár míst výše, jelikož získá 30 bodů za úspěšnou kvaldu (plus bod za případné vypadnutí v prvním kole), její nejmenší počítaný bodový zisk je 9. Těch 280 bodů z Wimbledonu jí teď bude ještě necelý rok otevírat dveře na větší turnaje a k potenciálně větším bodům. Snad toho dostatečně využije.

0/0
4.8.2014 9:34

V69i20l32é18m 26H98u76b26e44n70ý 6836945911626

Pravda, koukal jsem na live žebříček ještě před dnešní aktualizací.

"She is between 86 and 89 for this week. . Wozniak, Oprandi, Abanda may pass her."

Takže už je 86!

0/0
4.8.2014 11:47

M69a88r16t71i93n 79Č85a23r69n31e29c34k13ý 2925754219765

Myslím, že by stálo za zmínku, že turnaj ITF 25K v Plzni vyhrála Denisa Allertová, která po semifinálové devastaci Ksenie Pervak porazila i Ukrajinku Vasiljevu, vyhrála letos šestý turnaj ITF. Na začátku roku byla 327. na světě, teď se posune někam ke 160. místu.

+1/0
3.8.2014 20:01

M43i77r93o80s41l22a15v 64J46e49ž10e53k 8231136522328

Díval jsem se chvílemi na finále challengeru v Liberci na ČT Sport, ale tomu Slovákovi jsem to zrovna nepřál. Viděl jsem ho poprvé a hned mi začal být nesympatický, jak se vztekal a házel raketou ve chvílích, kdy mu to nešlo.