Vrabcová-Nývltová byla devátá ve skiatlonu SP, vyhrála Johaugová

Běžkyně na lyžích Eva Vrabcová-Nývltová dojela ve finále Světového poháru ve Falunu devátá ve skiatlonu. Zvítězila Norka Therese Johaugová před krajankou Marit Björgenovou a zvýšila před ní náskok v boji o velký křišťálový glóbus na sedm bodů.

T88o90m76á78š 98B56r83a82b93e66c 2958906245806

Výborné umístění, ale co to je v článku za nesmysl, že po přezouvání bojovala o 4. flek? :-/ Byla někde těsně za desítkou a na 4. místo ztrácela poměrně dost. Naopak zajela výbornou stíhačku a ve finále ani moc nechybělo k ještě lepšímu imístění

0/0
15.3.2014 12:09

T13o17m58á33š 84B55r72a34b90e54c 2928676585806

Tak jsem se zpětně podíval na stránkách FIS na mezičas a umístění při přezouvání a Eva tam byla 15. se ztrátou 27 vteřin na 4. místo. Takže si, prosím, ten nesmysl v článku opravte