Karolína Plíšková v Pattaye neuspěla, Peschkeová slaví v pařížském deblu

Tenistka Karolína Plíšková svůj druhý titul na okruhu WTA nezískala. Ve finále turnaje v Pattaye prohrála s Ruskou Jekatěrinou Makarovovou po setech 3:6, 6:7. Zato Květa Peschkeová získala deblový titul v Paříži. S Němkou Grönefeldovou ve finále zdolaly pár Babosová, Mladenovicová 6:7, 6:4, 10:5.

D62a11v29i48d 25C52e53j43c86h11a 7476233676756

jen houst kozatejch tenistek v prvni stovce R^

0/0
2.2.2014 13:24

P94ř75e23m47y16s82l 48Č25e97j84p 8508247938576

Bojovala statečně. Nejlepší roky před sebou ;-)

+4/0
2.2.2014 12:14

H28o28n47z93a 95S10l49e92p44i78č42k76a 4411478587512

Velká škoda. První set rozhodlo jedno ztracený podání a v tiebreaku druhýho setu zahrála Karolína na svůj setball dvojchybu (jedinou za celý utkání, jestli jsem nějakou nepřehlíd). Pokud zapracuje na hře od základní čáry, tak z ní klidně může být další Serena, protože servis má na WTA jeden z nejlepších. Neskutečný bylo, když šla poprvý v utkání na servis a v tom gamu nasázela šest es :)

+3/0
2.2.2014 12:10

M96a26r30t69i87n 90B82r19o55u28k 9793332272

Jj, taky mne její statistika es po prvním gamu pobavila, o tom si Raonic s Karlovičem můžou nechat zdát;-) Té jediné dvojchyby při setbolu byla velká škoda. Jinak perfektní turnaj s řadou těžkých a úspěšných zápasů. Jen tak dál.