Další medaile z univerziády: Biatlonové zlato a stříbro, bronz ze svahu

Biatlonistka Jitka Landová vyhrála na světové zimní univerziádě v Itálii závod s hromadným startem, Tomáš Krupčík získal v téže disciplíně stříbrnou medaili. Bronz vybojovala ve večerním slalomu Martina Dubovská.

P33e67t35r 31V75a59l29i70š 4715754418901

VýborněR^

Jsou to samozřejmě skvělé výsledky a jsou slibné pro budoucnost.Kdo si tady myslí že na univerziádě jsou kromě našich -ostatní jen nějací amatéři je mimo.Nesrovnávejme to se SP, ale i tyto závody jsou v nadupané konkurenci. Náš biatlon jde nahoru(a to výrazně). Nejsme Norsko, Rusko, či Německo, a vždy to bude mít u nás jiné parametry, ale o to cennější takovéto výsledky jsou. [>-]!

0/0
21.12.2013 23:09

L95i75b43o11r 20Š64t71ě87p32á63n 2179588692452

Nechci nic říkat, ale pokud ve světovém poháru absolutně tragická Landová získává na univerziádě medaile, znamená to pouze to, že téměř žádný vrcholový biatlonista současnosti nestuduje VŠ. Rozhodně to nevypovídá nic o její lepší výkonnosti. Jinak samozřejmě gratulace.

+2/−2
20.12.2013 18:05

O51t32t50o 46P28o94s94p52í80š65i25l 4774395337228

Ve svěťáku sráží Jitku její mizerná střelba, hlavně na stojce... Í-děs se s informacemi nepřetrhnul, ale pochybuji, že by vyhrála masák po té, co obkroužila svých tradičních 5 koleček po stojce, resp. v tomto závodě deset...

Takže pokud její vítězství je náznakem lepší formy, buďme rádi.R^

+2/0
20.12.2013 20:00

I50v20o 82Ž69á81č20e93k 9570862199347

On ten závod se nejspíš jel kapánek pomaleji než závody ve svěťáku, a pak je na střelnici menší únava a tepová frekvence.

J36i91ř41í 72L67i81e40t12a76v63e57c 8873899833139

Jitka bude pro ženskou štafetu přínos - aspoň doufám. A když se současně povede závod i Báře, tak to může v ženské štafetě být sakra zajímavé. O těch dvou nejlepších asi nemá smysl moc mluvit (psát).

0/0
20.12.2013 17:33

J71a77k42u95b 43H35e14j71z47l22a71r 6516736521105

Však teď holky už jezdí jen o 4. místo, o který se "perou" právě Bára s Jitkou. Třetí nejlepší česká biatlonistka je teď podle posledních závodů Eva Puskarčíková. Ve Francii jezdila docela stabilně okolo 20. místa

0/0
20.12.2013 19:09

O13t85t18o 43P12o64s77p94í76š31i49l 4284195337758

Máte pravdu až na jednu drobnost... 25. a 35. místo není jaksi okolo dvacítky...;-)

+1/0
20.12.2013 20:01

T11o89m13á63š 67B77r32a36b35e83c 2238296895986

Si děláš srandu? V dnešní vyrovnasti biatlonu je umístění okolo 25. - 35. místa stejný jako okolo dvacítky. Vlastně ono to tak bylo vždy (i ta třicítka), akorát ty seš úplně mimo :-/Rv