Volejbalistky vstoupily do ME vítězně, Polsko udolaly v tie-breaku

České volejbalistky začaly mistrovství Evropy výhrou 3:2 nad favorizovaným Polskem. V německém Schwerinu se hrálo dvě a čtvrt hodiny, jednotlivé sety skončily 24:26, 25:21, 25:21, 24:26 a 15:12.

M73i46l57a63n 54H56ř86e96b24í14k 6944797483302

přese všechno "trápení" - VELKÁ GRATULACE !!!! [>-]

0/0
7.9.2013 6:19

V74á54c60l93a84v 74M22y28š26k82a 9276845335456

Ve čtvrtém setu v koncovce to "podělal" trenér Parisi za stavu 20:15 pro nás poslal servírovat nerozehranou Míšu Mlejnkovou, 17. letou juniorku a benjamínka reprezentace. Tato ztráta pokory nás stála čtvrtý set a jeden bod do tabulky. Jinak skvělý zápas, děvčata si to užívala. Velká gratulace.

+1/0
6.9.2013 22:51

P87e39t25r 88D16a49v51i93d 5217765727245

nesmysl.Jeden zkažený servis nám to neprohrál. Spíš ten matchball měla nahrát Anetě.

0/0
6.9.2013 23:07

A21n75d11r27e16j 13K97r20á83l 7375746135395

No a mne se zase zdalo, ze od pulky setu nesel jedinej utok pres stred a to jsme meli o 100% lepsi prijem nez zoufale Polky, ktere s nim bojovaly celej zapas, coz byla nase klika..

0/0
6.9.2013 23:24

R21o61b27e41r80t 36B70a63l61a36b74á78n 9902413802

Výbornej zápas, akorát ty koncovky setů... V hlavách to holky ještě pořád nemají. Škoda, protože herně to bylo výborný a zasloužily by si vyhrát "naplno".

+1/0
6.9.2013 22:40

M53a80r42t83i30n 69F62i46l27i97p75c24z86y22k 3611601635223

Škoda toho náskoku 20:15 ve 4. setu, ale hlavně jsme Polkám oplatili porážku před 2 lety 3:0 a snad krom závěru 1. setu a 3. byly holky stále o krok lepší. Super.