Kornfeil má z britské Velké ceny deváté místo, Pešek po pádu nedojel

Český motocyklista Jakub Kornfeil obsadil v Grand Prix Velké Británie v Moto3 deváté místo. Závod nejslabší v kubatury vyhrál v Silverstonu lídr mistrovství světa Španěl Luis Salom.

M19i81l55o55š 46P55o42k78o25r56n48ý 2588150425354

Před sezónou jsem si myslel, že Pešek bude lepší než Abraham, ale jsou tak zhruba stejně špatní.

+1/0
2.9.2013 8:46

K74a73r41e30l 55D52l61o10u78h60ý 2462745932975

neví někdo jak dopadl náš jezdec v Red Bull Rockie cupu, mladej Hanika?

0/0
1.9.2013 18:10

K89a47t29e35ř34i47n16a 53Č32e69c38h34o83v29á 6596107411263

Chtela jsem se zeptat na to same. Nadejny jezdec a nikdo o nem nenapise ani zminku, jak dnes dopadl.

0/0
1.9.2013 18:47

J62a85n39a 78D33a47r47m18o63p38i93l55o66v94á 7949145313586

ve druhým závodu nedojel, prý ho někdo srazil, ale nemůžu najít bližší informace

M87a33r55t78i82n 67V51o10j31á77č95e79k 9602218778247

tak hlavně jestli se pešek cítí ,že není do počtu a zazávodil si,asi by to chtělo víc pokory a makat na sobě

+1/0
1.9.2013 17:52

J66a39n 17S93t59u71h53l 1222534112

Jede Pešek okolo, nedívej se na něho, jak se něj koukneš, tak hned Pešek spadne.

K69a24r49e64l 25N62a68s19t62o17u68p82i95l 3110811480921

když už se snažíš básnit, tak ať se to aspoň rýmuje...

0/0
2.9.2013 15:04

M22a44r28t48i25n 71N11e17d87o83š84í33n98s85k20ý 1427613714

Pešour spadl, to je dobře, to si zaslouží za tu svojí aroganci a nabubřelost R^R^R^R^R^

+3/−1
1.9.2013 16:11

P40e87t93r 53D49o69u19p45a95l 5841778525959

"Lukáš Pešek po pádu v prvním kole závod nedokončil" - být redaktorem iDNES, tak tohle si už nakopíruju do schránky a jen vkládám do každé reportáže z MotoGP ;-D;-D;-D