Tréninky v Brně: Kornfeil dvanáctý, Abraham 20., Pešek poslední

Jakub Kornfeil dojel dvanáctý v úvodních trénincích na GP České republiky silničních motocyklů v Brně. Největší česká naděje na startu obsadila shodné umístění v dopoledním i odpoledním tréninku. Ve třídě Moto3 byl na Masarykově okruhu nejrychlejší Španěl Maverick Viňales, za kterým Kornfeil zaostal o 1,917 sekundy.

R85u11d32i 51G50a46š62p83a81r 3469319149683

Pešek jenom o vteřinu rychlejší než Moto 2, to je k pláči ne k závodění.

+1/0
24.8.2013 10:30

P63e34t94r 92P20e23t79r42i77k 7940345811903

Největší naděje na neděli, teda vlastně už na sobotu je Karel Hanika. Ten dnes vyhrál nejen oba tréningy, ale i kvalifikaci R^

+1/0
23.8.2013 21:10

J69a85r82o98m51í32r 51K84u97b46i81s 1308228602137

Abajo, zkuz jiný druh sportu nebo se na to vy..r. Nedělej doma další ostudu,ve světě toho bylo snad už dost.

+2/0
23.8.2013 19:04

J61a93n 37N65e70š28p78o11r 4956538766152

Nechceš to nechat na něm? Myslím, že je ti po tom guwno....

+1/0
24.8.2013 10:07

M84i44c26h34a14l 68M26o49u32c78h84a 9368769123784

7 sekund ztráta na jednom kole? To na trať omylem vyjel na tom skůtru, co na něm jezdí v paddocku, ne?