Diskuze

Peschkeová čtyřhru v Norimberku neovládla, Federer je ve finále Halle

Tenistka Květa Peschkeová čtyřhru na antukovém turnaji v Norimberku nevyhrála. V sobotním finále spolu s Němkou Annou-Lenou Grönefeldovou nevyužily v super tie-breaku tři mečboly a s Rumunkou Ralukou Olaruovou a Ruskou Valerií Solovjevovou prohrály 6:2, 6:7 a 9:11.
MJ

Myslel jsem, že půjde na Eurosportu finále z Queens Clubu, ale asi ještě později. Teď je tam nějaké ženské finále z Birminghamu.

0 0
možnosti
MJ

... možná by ženy mohly hrát běžné turnaje na jeden set. Většinou totiž vítězka prvního setu vyhraje celý zápas a to tak, že druhý set prohraje a třetí vyhraje, když jsou to vyrovnanější hráčky. Výjimka nastává, když hráčka vydře první set v tie-breaku, to pak většinou druhý a třetí set ztratí. Takový je ženský tenis. ;-D